Treść opublikowana przez gtAreckilt
-
E39 520d Mokro pod silnikiem/ Niedogrzany/ PDC
Prawdopodobnie masz przepalone zarowki w swiatlach pozycyjnych, wtedy awaryjnie fukcje pozycji przejmuja kierunkowskazy swiecace z mniejsza sila.
-
[523i] od czego ten waz w nadkolu?
A moze to jest sprezarka powietrza wtornego? W M5 w tym miejscu jest to dziadostwo, tylko nie wiem, czy w 523 tez bylo montowane to ustrojstwo. Celem tego urzadzenia jest dodanie powietrza do ukladu wydechowego, w celu sprawniejszego dzialania katalizatora. No coz, ekologia...
-
BMW M5 E39 linka gazu
Nie ma linki gazu! Jest EML. Sterowanie serwomotorow przepustnic z czujnika polozenia pedalu przyspieszenia.
-
spalanie benzyny zimą na LPG
Polak nie Niemiec, nie czyta instrukcji. Dziala metoda prof. Macajewa. Ale ksiazeczke warto miec w swojej kolekcji. Ladna :lol: Wiem, zaraz powiesz, ze warto miec co innego ladnego :norty:
-
spalanie benzyny zimą na LPG
Tak to jest, gdy sie nie czyta instrukcji obslugi.... Pewno jej sie nie ma, bo kaska poszla na fastrygi, a do jazdy to nie jest potrzebne. Pozniej pojawiaja sie tematy: "do czego sluzy ten przycisk?" Nawet odkurzacz ma instrukcje, ktora warto przeczytac.
-
Parujące lampy c.d w e 39
Nadmucha lub wciagnie syf do srodka lampy... Zalezy w ktora strone dziala.
-
ustawienie pamieci fotela e39???
Chyba 6 kluczykow, a pamieci sa trzy... Ja mam stadartowe dwa i jako, ze jezdze tylko ja, obie pamieci sa tak samo ustawione.
-
520i 97r klimatyzacja
Jo. :D Zerknij pod spod od przodu. Czujnik jest w takiej wnece. Patyczek ze zlaczem.
-
520i 97r klimatyzacja
Prawe przedkole, oczywiscie przod. Pewno Ci sie zawilgocilo i mostkuje opornosc czujnika.
-
520i 97r klimatyzacja
viewtopic.php?f=72&t=214730&start=45#p1613088 i kilka postow w dol...
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
I zaswiecilo sloneczko :cool2: U mnie chyba tez :D
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Zostal pogoniony z innych forow i teraz tutaj probuje sie popisywac. Zryty beret :duh:
-
BMW 530d Oil Servis po skasowaniu wraca do poprzedniego stan
Jakby cosik takiego istnialo, to warsztaty nie pieprzylyby sie rozbiorka budzikow, a to jest typowa bolaczka naszych autek. Mnie tez to czeka, bo juz czasami nie wszystko swieci, ale pomimo ze jestem praktykujacym elektronikiem, nie zawsze nerwow starcza, zeby czegos nie skrzanic. :D Robota dla spokojnego zegarmistrza, a nie takiego choleryka, jak ja. :mrgreen:
-
BMW 530d Oil Servis po skasowaniu wraca do poprzedniego stan
To byloby cudem :shock: Oprogramowanie przywroci styk tasmy ze sciezkami :?: Moze tu chodzi o calkowite wylaczenie wyswietlacza, zeby nie draznil brakami oczu??
-
BMW 530d Oil Servis po skasowaniu wraca do poprzedniego stan
A pikseloze masz :?:
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
:cry2: Krystian, nie wiesz nawet, jak mi przykro :cry:
-
E34 M50B20 czuć paliwo w kabinie gdy ponad 20l.
Prawdopodobnie przekorodowana rurka powrotu paliwa do zbiornika. Mozesz ja znalezc z tylu na krawedzi zgrzewu gornej i dolnej czesci zbiornika. Zaczyna sie w okolicach wlewu paliwa, a konczy sie z tylu zbiornika. Zbiera sie tam sporo wilgotnego syfu i stalowa rurka gnije. Zeby to naprawic, trzeba zdemontowac tylny zderzak i opuscic zbiornik. Miedziana rurka daje rade.
-
E39 zawor egr puszcza olej
Istnieja trzy rodzaje prawd: 1. Swiento prowda. 2. Tys prowda 3. I g..no prowda.
-
Marker do ringów
Nie dawno zainstalowalem podobne markery i efekt jest fajny. Nie przegrzewaja sie, a samochod "odmlodnial". Wczesniej z rezerwa podchodzilem do bialych ringow. Jakos zolte byly w opcji oryginalnej i nie chcialem tego zmieniac. W UK nie masz problemu z DRL, ja chce przekodowac LCM, aby w pozycji "0" swiecily sie rowniez ringi.
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
Oj, to moze byc klopot przy braku elektryki. Nie uwolnisz sie, nawet bedac w srodku. E39, to co innego.
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
E34 z podwojnym ryglowaniem, oparlo sie nawet najwiekszym specom od wlamow. Oficjalnie. Moze istnieje jakis inny sposob, po za destrukcja? Podzwon po oficjalnych wlamywaczach.
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
No to kiszka, jak padl dla przykladu bezpiecznik, lub modul pod kanapa... Nie pamietam, co i jak, ale sprawdz bezpieczniki pod maska, jak masz otwarte. Patentu ze szprycha, to nawet spece z ASO nie znali :duh:
-
520i / wiatrak od klimatyzacji
Powinien miec bardziej plynna regulacje obrotow, ale u mnie startowal po tych minutach z maksymalna pyda. Bylo wtedy upaaalnie! Samochod nie byl w ruchu, moze wtedy inaczej.
-
520i / wiatrak od klimatyzacji
Mam nowy, 3 pin, z PWM, moze chodzi inaczej? W najwiekszych upalach rusza po nawet kilku minutach. Uaktywniony INPA lata od zaraz. Przy 8 stopniach klimatronik uruchamia sprezarke :?:
-
520i / wiatrak od klimatyzacji
Wentylator elektryczny nie zalacza sie od razu, nawet przy 25 stopniach. Przynajmniej u mnie.