jaki jest koszt wymiany tej uszczelki?na silniku widac troche oleju wiec pewnie masz racje,mam jeszcze problem z nawiewem,jest glosny,brzeczy,zalacza sie i jak przekrecam stacyjke jest taki wybuch powietrza.ogolnie dziala tylko jest glosno.dzieki za pomoc
witam.posiadam bmw e46 318 2001 i od paru miesiecy zaczyna smierdziec spalinami,najmocniej jak dodam gazu ,prosze o porady.dzieki
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.