centralny zamek i wszystko działa oprócz zapalania się kontrolek, kluczyk wciąga lecz nic się nie dzieje włącza się tylko kontrolka od poduszki, i nie odblokowuje kierownicy tak jakby immobilaiser na to nie pozwalał . Gdy wcisnę start to wszystko gaśnie, wyłącz się radio, itp.
Witam mam taki problem po odłączeniu akumulatora w moim BMW E90 2005r. nie mogę ponownie uruchomić silnika i także nie mogę zmienić położenia dźwigni zmiany biegów (jest ustawiona na P i są zablokowane koła). Może wie ktoś czy komputer musi się jakoś ''zaprogramować'' czy coś takiego. Proszę o pomoc, samochód stoi i nie mogę z tym nic zrobić
Witam Zamierzam kupić BMW E90 320d z 2005r, i mam pytanie jak to jest z tą skrzynią, ile ma biegów, jak z wytrzymałością. I co ogólnie sądzicie o tym aucie z tym silnikiem i z tą skrzynią biegów (ile pali, i czy w miarę dobrze przyspiesza, itp.)
Witam mam pytanie czy do rejestracji jest potrzebny dokument świadczący o tym że przekładka była robiona u fachowca(czy mogę ją zrobić sobie sam)???? Proszę o pomoc Z góry dzięki
witam Może ktoś wie gdzie znajdują sie czujniki airbagu poduszek Będę bardzo wdzięczny
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.