Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na LIS temat w E36
    Witam Niekoniecznie. Sprawdz przekaznik pompy! pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na dżabak temat w E30
    Witam Kontrolka swieci po minieci czerwonego pola! Nie czekaj az sie zaswieci ,bo mozesz uszkodzic pompe paliwa! pozdrawiam
  3. Bylo :D Poszukaj na forum! Ja mam E 30 i umnie jest od srodka. W E 36 podobno odkreca sie jakas pokrywe pod przednia szyba i je widac. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na Tomek316 temat w E36
    http://www.allegro.pl/item135133135_poduszka_silnika_bmw_3_e36_nowa_od_ss_promocja_.html pozdrawiam
  5. Czesc Mozesz wlac syntetyk,tylko,ze na stukanie ,tto on nie pomoze. Jak wymienilem na syntetk ,to wlasnie zaczelo stukac. co do brania olejku,to moze pomoc albo zaszkodzic/.Koledzy pisza,ze moze sie rozszczelnik silnik. pozdrawiam
  6. Czesc Najlepiej zobacz samocho od spodu! Jak sie lejez nagrzewnicy ,to bedziesz mial mokroa skrzynie. Co do elektrozaworow,to u ciebie chyba mozna sie dostac od strony komory silnika. pozdrawiam
  7. Witam Obejrzyj nagrzewnice i elektrozawory. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na Carlo temat w E36
    Przy pomocy tej zalanej srubki,ale jest to ciezka sprawa! sprobuj wymienic krokowego na inny i porownaj szczeliny! albo w starym masz tyle syfu,ze nie ma jak zasysac. Ogolnie rzecz biorac,jest to sprawa dolotu. popzdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na Carlo temat w E36
    Witam chcesz podniesc? To wyreguluj szczeline w krokowym/zrob wieksza/ Pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na SN3 temat w E30
    Lacze sie w bolu :( pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na wojtass temat w E30
    Witam Jak spadl mi wezyk od odmy/m 40 ,to byly powazne problemy z praca silnika,wiec na pewno nie mozna tego swobodnie opuscic poza silnik a tym bardzei do buteleczki. Moze w 2,5 jest inaczej ale w m 40 musi to isc do dolotu. Nie mam zamiaru sie klocic :P pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na wojtass temat w E30
    I nie zapomnij odkrecic korka wlewu oleju :mrgreen: bedzie jeszcze lepiej!! pozdrawiam :P
  13. Witam To po prostu wilgoc spowodowana skraplaniem sie pary . trzeba zakupic preparat do impregnacji i zaipregnowac newralgiczne miejsca w zegarach.Na pewno pomoze. pozdrawiam
  14. Witam akurat wymienialem uszczelke pokrywy zaworow i ogladnalem sobie walek :) Kurcze ,walek jest oktzn,jakies minimalne zuzycie na pewno jest,le wydaje mi sie ,ze jestw stanie bardzo dobrym. A klepie na zimnym i na cieplym z przerwami tzn,jest to klekot powracajacy i wyraznie slyszalny z ok 1 cylindra. Co wy na to? pozdrawiam
  15. Witam Lepek niebieski od kompa,blizej czola lepek zoltawy/brazowy/ od czujnika pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na wojtass temat w E30
    Witam Odpowiadam na pytanie o odme: Jezeli odlaczysz odme od podgrzewacza ,to rozszczelnisz dolot i na zimno bedziesz mial klopoty z odpaleniem oraz falujace obroty. A jak zalozysz jakis filtr ,to po jakims czasie odma sie zapcha1! Co do podgrzewacaza,to dokladnie nie wiem ale napewno spelnia pozytywna role. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na Carlo temat w E36
    Witam Leniuchy!!! O falujacych obrotach napisano juz wszystko na tym forum! Trzeba skorzystac z opcji szukaj! Jak bede mial cos nowego ,to tez tam dodam! pozdrawiam
  18. Wydaje mi sie,ze koledze chodzi o dzwieki wydobywajace sie z pompy wspomagania. Skrecenie raz lub dwa kolami ,to za malo. Trzeba dobrze pokrecic kiera,zeby sie uklad odpowietrzyl! Moze z tym hipolem napisalem troche na wyrost ,ale za cholere nie wlalbym tego do swojej pompy! pozdrawiam
  19. Czym zalales?!Patriota sie znalazl :) Dalej masz zpowietrzony uklad. Ten hipol jest dla mnie mocmo podejrzany! pozdrawiam
  20. M A S O C H I S T A :mrgreen:
  21. Czesc to kup benzynke ekstrakcyjna! Nitro moze zaszkodzic! W kroku jest izolowana cewka. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na SN3 temat w E30
    Czesc Poszukaj na forum,bo ten temat niedawno byl i ta jest link . Bedziesz mogl sie zorientowac jakie podkladki uzyto do przerobki! Caly czas mam nadziej ,ze ci sie uda! To bedzie rewolucja pazdziernikowa w BMW m40 :P :P pozdrawiam
  23. Czesc Lepszy bedzie H2SO4 :cool2: :mrgreen: Kup sobie spray do czyszczenia gaznikow ,psiknij pare razy i powinno wystarczyc. Ja moczylem po kilkanascie godzin w benzynce ,ale specyfik do gaznikow i przepustnic okazal sie najlepszy. Po przeczyszczeni psiknalemsmarem silikonowym i jest ok,od 10 miesiecy! pozdrawiam
  24. musisz jeszcze raz zwalic skrzynie i sie temu dokladnie przyjrzec! Mogl nastapic jakis blad w montazu. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.