Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. czesc Tak jak napisalem ,przyczyn moze byc duzo. Pompe sprawdzilbym na koncu. Moze Ci sie zacinac przeplywka.moze byc uszkodzenie w elktronice. Mozesz miec uszkodzony lub z,e ustawiony TPS/czujnik polozenia przepustnicy pod przepustnica/ Nieszcelny dolot,bo jaknapisales cisniesz gaz a silnik traci obroty. tzn,ze za male podcisnienie w dolocie./guma przeplywki/ Jezeli po odpaleniu na zimnym masz wiecej niz1100 obrotow /plus minus/ To moze byc zle wyregulowana przepustnica/powinna byc zamknieta/ poniewaz nie piszesz o falowaniu silnika,to moze byc ok. Przyszlo mi jeszcze na mysl,ze moze byc cos nie tak z wtyczka zasilajaca wtryskiwacze. Moze byc cos ze sterownikiem wtryskow,ale to ostatecznosc. Poszukaj na forum,bo w tym temacie,to juz jest cala biblia! pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na McGregor temat w E32
    Czesc Jak nie masz bagnetu ,to sprawdzsz palcem na skrzyni,na wlewie/korek/ Ma byc pod korek1 pozdrawiam
  3. Witam To moze byc duzo przyczyn. Prponuje,zebys odpial na moment przeolywke. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na punisher temat w E36
    Witam Na Twoim miejscudokladnie obejrzalbym komore silnika,bo moze gdzies byc wyciek,np na filtrze paliwa.Z filtra weglowego nie powinno smierdziec paliwo. pozdrawiam
  5. Witam Z ta wymiana jak najwiecej,to drobna przesada. W instrucji obslugi do skrzyn auto,sa podane ilosci oleju przy wymianie i to zupelnie wystarczy/przy normalnej eksploatacji/Jezeli jest syfowaty olej,to mozna sie pokusic o wymiane calosci,ale to,jest ciezka sprawa. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Arturro781 temat w E34
    Witam Czarno to widze,ale sprobuj dolac oleju. Czy auto reaguje na R lub D/czy sie unosi i opada/? Wyglada na to,ze skrzynka nie ma cisnienia oleju. Tak so bie mysle Pozdrawiam :(
  7. belgus odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    Czesc No nie wiem,czy 1990 roku febi produkowal ten olej/ W ksiazce jest napisane ATF i taki leje,przeciez nie bede drazyl ,czy ktos napisal bzdury,bo choc tlumacz z niemieckiego jest kiepski ,to ATF latwoa przetlumaczyc :) pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    Witam Osobiscie wlewam dexron II a na korku mam CHF! Nie widze ,zeby cos bylo nie tak! To jest umowa miedzy produventami ! W nowych fiatach zalecany jest wylacznie jakis wloski olej/pewnie z oliwek/ a przeciez jak wlejemy mobila ,czy jakis inny ,to i tak bedzie ok! Kasa,kasa i jeszcze raz kasa a te wszystkie zalecane to po prostu takie male oszustwo! pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na McGregor temat w E32
    Czesc To moze byc uszczelniacz tylny skrzyni,ale rownie dobrze co innego. Jezeli to skrzynka ,to powinny byc ubytki oleju,chociaz moga byc nieduze . pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na devil e30 temat w E30
    witam Czy taki maly komputerek mozna zainstalowac przy M 40Z tylu zegarow jestjedno wolne gniazdo ?Fabrycznie przy tych motorach nie bylo nic? pozdrawiam
  11. Witam Pyataie jak w temacie. Nie robilem tego nigdy i nie wiem czy sa wklejone czy tylko wlozone. I jak to zrobic? pozdrawiam
  12. [ czy ona mowi prawde czy naciaga mnie na kolejny remnont w przyszlosc?? Czesc No nie wiem :P Ja tam babom nie dowierzam :nienie: Ale skoro to mechanik ,to zgodzilbym sie z nim,chyba ,ze kupisz oryginalne gumki/durex jest ok/. pozdrawiam
  13. Czesc Godzine temu skasowalem u siebie inspekcje i zegar przy pomocy zworki z zarowka.Bez problemu. Probuj na wszystkie sposoby,a w szczegolnosci wyczysc te piny w gniezdzie ,bo byc moze jest nalot i nie ma kontaktu. powodzenia :cool2: pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na karol temat w E36
    Witam Przewaznie jest on przy wyjsciu. Jezdze na filtronie ale jak daleko zajade ,to nie wiem. Jako ciekawostke podam fakt,ze po wymianie /od razu/na filtron ,poszla mi pompa paliwa!,ale to moze zbieg okolicznosci,bo teraz jest ok. pozdrawiam.
  15. belgus odpowiedział(a) na PAVKO temat w E39
    Czesc Krotko i na temat Nie kupujcie czeskich Boschow! pozdrawiam
  16. http://www.allegro.pl/item127737251_lusterka_m_classic_kierunek_i_adaptery_bmw_opel_.html
  17. Czesc zobacz na allegro! pozdrawiam
  18. Jezeli nie skasjesz zwora,to kluczem prawdopodbnie tez nie :( Zwora z drucika jest normalnie polecana przez autora sam naprawiam bmw. U mnie pomogla zmiana plytki zegarow. pozdrawiam A drzwi zamknales?
  19. Czesc Moze zacznij od odpowietrzenia i ew.wymiany termostatu. Na jakiej podstawie stwierdziles uszkodzenie wisco? pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na Foxtrot temat w E30
    Witam Silniki klekoca ,szyberki klekoca,normalnie zabic sie mozna :P Masz napewno odkrecone sruby od szyberka i prowadnicy. Tak jak kolega napisal zdejmij podsufitke szybarka i zobacz. Posufitka z przodu na zaciski a ztylu na haczyki zaczepiona na dwoch bolcach po boku szyberka. pozdrawiam
  21. Witam A to nire jest przypadkiem zatkane odpowietrzenie zbiornika? pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na krzysztof49 temat w E30
    W pelni popieram!! Mialem tak w Golfie ,po prostu pasek przeskoczyl i wycielo zemby po k9olizji zaworkow z tlokami. pozdrawiam
  23. Witam Mam tylko jedna uwage w sprawie wymiany oleju w aotomacie. Otoz jAKIS CZAS TEMU WYMIENILEM OLEJEKI WESZLO 3,5 LITERKA Skrzynka zaczela miekko chodzic i olejek na bagnecie byl czerwonawy,wiec ok. Obecnie jest pomaranczowy,bo jak przypusczam wymieszal sie z tym syfem,ktory nie zlecial przy pierwszym spuszczeniu. Chyba niedlugo wymienie i moim zdaniem taka operacja przydalaby sie z 3 razy. pozdrawiam
  24. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Pytanko jak w temacie. Chodzi o lozyska tylne. Robocizna i koszt lozyskJak jade ,to jest takie wou,wou,wou. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na graford temat w E46
    Czesc To moze byc krzywka na walku. Sciagnij pokrywe zaworow i obejrzyj walek. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.