Treść opublikowana przez belgus
-
Odpowietrznik paliwa + pompa paliwowa + obroty
czesc Tak jak napisalem ,przyczyn moze byc duzo. Pompe sprawdzilbym na koncu. Moze Ci sie zacinac przeplywka.moze byc uszkodzenie w elktronice. Mozesz miec uszkodzony lub z,e ustawiony TPS/czujnik polozenia przepustnicy pod przepustnica/ Nieszcelny dolot,bo jaknapisales cisniesz gaz a silnik traci obroty. tzn,ze za male podcisnienie w dolocie./guma przeplywki/ Jezeli po odpaleniu na zimnym masz wiecej niz1100 obrotow /plus minus/ To moze byc zle wyregulowana przepustnica/powinna byc zamknieta/ poniewaz nie piszesz o falowaniu silnika,to moze byc ok. Przyszlo mi jeszcze na mysl,ze moze byc cos nie tak z wtyczka zasilajaca wtryskiwacze. Moze byc cos ze sterownikiem wtryskow,ale to ostatecznosc. Poszukaj na forum,bo w tym temacie,to juz jest cala biblia! pozdrawiam
-
cieknie automat
Czesc Jak nie masz bagnetu ,to sprawdzsz palcem na skrzyni,na wlewie/korek/ Ma byc pod korek1 pozdrawiam
-
Odpowietrznik paliwa + pompa paliwowa + obroty
Witam To moze byc duzo przyczyn. Prponuje,zebys odpial na moment przeolywke. pozdrawiam
-
dziwny zapach podczs jazdy
Witam Na Twoim miejscudokladnie obejrzalbym komore silnika,bo moze gdzies byc wyciek,np na filtrze paliwa.Z filtra weglowego nie powinno smierdziec paliwo. pozdrawiam
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Witam Z ta wymiana jak najwiecej,to drobna przesada. W instrucji obslugi do skrzyn auto,sa podane ilosci oleju przy wymianie i to zupelnie wystarczy/przy normalnej eksploatacji/Jezeli jest syfowaty olej,to mozna sie pokusic o wymiane calosci,ale to,jest ciezka sprawa. pozdrawiam
-
automat-nie ch ce jechac
Witam Czarno to widze,ale sprobuj dolac oleju. Czy auto reaguje na R lub D/czy sie unosi i opada/? Wyglada na to,ze skrzynka nie ma cisnienia oleju. Tak so bie mysle Pozdrawiam :(
-
płyn do wspomagania "jaki"
Czesc No nie wiem,czy 1990 roku febi produkowal ten olej/ W ksiazce jest napisane ATF i taki leje,przeciez nie bede drazyl ,czy ktos napisal bzdury,bo choc tlumacz z niemieckiego jest kiepski ,to ATF latwoa przetlumaczyc :) pozdrawiam
-
płyn do wspomagania "jaki"
Witam Osobiscie wlewam dexron II a na korku mam CHF! Nie widze ,zeby cos bylo nie tak! To jest umowa miedzy produventami ! W nowych fiatach zalecany jest wylacznie jakis wloski olej/pewnie z oliwek/ a przeciez jak wlejemy mobila ,czy jakis inny ,to i tak bedzie ok! Kasa,kasa i jeszcze raz kasa a te wszystkie zalecane to po prostu takie male oszustwo! pozdrawiam
-
cieknie automat
Czesc To moze byc uszczelniacz tylny skrzyni,ale rownie dobrze co innego. Jezeli to skrzynka ,to powinny byc ubytki oleju,chociaz moga byc nieduze . pozdrawiam
-
obc nie działa - co z nim?
witam Czy taki maly komputerek mozna zainstalowac przy M 40Z tylu zegarow jestjedno wolne gniazdo ?Fabrycznie przy tych motorach nie bylo nic? pozdrawiam
-
Czy da sie przelozyc odblysniki z soczewki?
Witam Pyataie jak w temacie. Nie robilem tego nigdy i nie wiem czy sa wklejone czy tylko wlozone. I jak to zrobic? pozdrawiam
-
Urwane zawory?? prosze o pomoc
[ czy ona mowi prawde czy naciaga mnie na kolejny remnont w przyszlosc?? Czesc No nie wiem :P Ja tam babom nie dowierzam :nienie: Ale skoro to mechanik ,to zgodzilbym sie z nim,chyba ,ze kupisz oryginalne gumki/durex jest ok/. pozdrawiam
-
No i nie mogę skasować inspekcji
Czesc Godzine temu skasowalem u siebie inspekcje i zegar przy pomocy zworki z zarowka.Bez problemu. Probuj na wszystkie sposoby,a w szczegolnosci wyczysc te piny w gniezdzie ,bo byc moze jest nalot i nie ma kontaktu. powodzenia :cool2: pozdrawiam
-
FILTR PALIWA
Witam Przewaznie jest on przy wyjsciu. Jezdze na filtronie ale jak daleko zajade ,to nie wiem. Jako ciekawostke podam fakt,ze po wymianie /od razu/na filtron ,poszla mi pompa paliwa!,ale to moze zbieg okolicznosci,bo teraz jest ok. pozdrawiam.
-
akumulator - jaka marka?
Czesc Krotko i na temat Nie kupujcie czeskich Boschow! pozdrawiam
-
adaptory do lusterek m3 - gdzie dostac?
http://www.allegro.pl/item127737251_lusterka_m_classic_kierunek_i_adaptery_bmw_opel_.html
-
adaptory do lusterek m3 - gdzie dostac?
Czesc zobacz na allegro! pozdrawiam
-
No i nie mogę skasować inspekcji
Jezeli nie skasjesz zwora,to kluczem prawdopodbnie tez nie :( Zwora z drucika jest normalnie polecana przez autora sam naprawiam bmw. U mnie pomogla zmiana plytki zegarow. pozdrawiam A drzwi zamknales?
-
moje autko mnie załamalo - grzeje się po wymianie wisko
Czesc Moze zacznij od odpowietrzenia i ew.wymiany termostatu. Na jakiej podstawie stwierdziles uszkodzenie wisco? pozdrawiam
-
szyberdach klekocze
Witam Silniki klekoca ,szyberki klekoca,normalnie zabic sie mozna :P Masz napewno odkrecone sruby od szyberka i prowadnicy. Tak jak kolega napisal zdejmij podsufitke szybarka i zobacz. Posufitka z przodu na zaciski a ztylu na haczyki zaczepiona na dwoch bolcach po boku szyberka. pozdrawiam
-
Problem z TDS-em,HELP,przerażająco słaby=zmulony,przyczyny??
Witam A to nire jest przypadkiem zatkane odpowietrzenie zbiornika? pozdrawiam
-
uszkodzony rozrząd
W pelni popieram!! Mialem tak w Golfie ,po prostu pasek przeskoczyl i wycielo zemby po k9olizji zaworkow z tlokami. pozdrawiam
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Witam Mam tylko jedna uwage w sprawie wymiany oleju w aotomacie. Otoz jAKIS CZAS TEMU WYMIENILEM OLEJEKI WESZLO 3,5 LITERKA Skrzynka zaczela miekko chodzic i olejek na bagnecie byl czerwonawy,wiec ok. Obecnie jest pomaranczowy,bo jak przypusczam wymieszal sie z tym syfem,ktory nie zlecial przy pierwszym spuszczeniu. Chyba niedlugo wymienie i moim zdaniem taka operacja przydalaby sie z 3 razy. pozdrawiam
-
Ile za wymiane lozysk?
Witam Pytanko jak w temacie. Chodzi o lozyska tylne. Robocizna i koszt lozyskJak jade ,to jest takie wou,wou,wou. pozdrawiam
-
terkotanie po uruchomieniu 316ti
Czesc To moze byc krzywka na walku. Sciagnij pokrywe zaworow i obejrzyj walek. pozdrawiam