Treść opublikowana przez belgus
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
A tak wygląda mój silnik, wiec to chyba m40? http://img528.imageshack.us/img528/1817/dsc00126cp3.jpg Niestety to jest m 40 :(
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Witam Trzeba bylo dluzej przytrzymac pracujaca pompe bez plynu!!,to bys sobie wymienil na nowa! :mad2: pozdrawiam
-
regeneracja przeplywomierza
To nie jest sposob!! Pojedz na sprawdzenie kompa i juz! Pewnie bardzo sie zdziwisz :) pozdrawiam
-
regeneracja przeplywomierza
Moze jakies druty masz w tym przeplywomierzu :P Ale na pewno masz klapkowy! obiektywny
- inspekcja
-
540i (r. 96) V8 4.4 - automat ''zaskakuje''
Wleje ,wleje :P Te preparaty,uzywaja w swieciea u nas to jest malo popularne A poza tym ja lubie wlewac a co mi tam :mrgreen: pozdrawiam
-
Jaki płyn do wspomagania-rece opadaja.Help
Zlej to co jest i wyplucz dexronem II,a potem zalej swiezym dexronem II To plukanie ropa jakos mi nie lezy! pozdrawiam
-
Jaki płyn do wspomagania-rece opadaja.Help
A wjaki sposob odpowietrzasz!?
-
540i (r. 96) V8 4.4 - automat ''zaskakuje''
Zakupilem http://www.allegro.pl/item138772900_preparat_wspomagajacy_automat_skrzynie_biegow_.html Napisze jak dziala. pozdrawiam
-
Jaki płyn do wspomagania-rece opadaja.Help
Witam Moim zdaniem powinienes wlac dexrona IInp.mobila,ale czerwony to czerwony,powinno byc ok. Jezeli jest zapowietrzony,to powinien sie pienic,czy u ciebie sie pieni? Moze to jakis inny problem?Albo sprobuj przeplukac pompe.Ja tak zrobilem i zuzylem do tego 3 albo 4 l plynu. pozdrawiam
-
M40 Klekot przy odpalaniu-robić czy nie??
Jaka klapke? :shock: pozdrawiam
-
M40 Klekot przy odpalaniu-robić czy nie??
Witam Czy da sie wyciagnac same popychacze w m 40? I jak ew. pozdrawiam
-
Troszke sie podgrzal :/
Witam Pewnie z diamencikiem? :P Jezdze na termostacie za 8 pln i jest ok! Ale ja nie lubie bizuterii. pozdrawiam
-
Jak powinien zachować się samochód po odkręceniu korka wlewu
No chyba,ze ci chlapie jak nie pracuje! Jezeli tak ,to masz problem! :mad2:
-
malowanie dekla i kolektora?
Witam Nie chce byc zlosliwy :mrgreen: ,ale moze kup waleczek z wzorkiem i pociagnij po kolektorze ideklu!Bedzie oryginalnie! Lepiej spoleruj te elementy! pozdrawiam
-
Mały wielki problem czyli falujące obroty po raz setny
To o niczym nie swiadczy! Przeciez jak wylaczysz aplon ,to tez gasnie :P Trzeba sprawdzic jakie ma wrtosci!
-
Hamowanie silnikiem w automacie, brak odcięcia, sport z gory
Jezeli masz przepustnice z linka na skrzynie ,to moze bycza bardzo naciagnieta>A wogole moze byc przepustnica otwarta i takie objawy. pozdrawiam
-
Szum przy puszczonym sprzęgle, przy wciśniętym cisza.
Witam to nie lozysko! To cala choinka do wymiany! pozdrawiam
-
Hamowanie silnikiem w automacie, brak odcięcia, sport z gory
Witam Nie wiem jak jest w tym Twoim motorku,ale moim zdanie,wszystko wskazuje na czujnik polozenia przepustnicy,lub co tam u Ciebie jest! Nawet te nierowne obroty,tez podpadaja pod przepustnice. pozdrawiam
-
popychacze
Witam Jak mozna sprawdzic wyjety popychacz? Gdzies to bylo na forum ,ale nie moge znalezc.O ile pamietam ucisnac w reku takiego popychacza nie mozna i jak da rade recznie ,to jest on do bani? Tyle zpamietalem ,ale czy to jest prawda, ?bo moja pamiec jest zawodna czasami! :P Szcegolnie po naszych trunkach!Ą po tequili jest ok. Jak to jest? :mad2: pozdrawiam
-
Mam problem gaśnie mi samochód
Witam Tu sie nie ma co modlic ,tylko,trzeba zajac sie gaznikiem! Wyregulowac sklad mieszanki a przede wszystkim przeczyscic! Bo jak chodzi na ssaniu ,to co moze byc? pozdrawiam
-
ucieka płyn od wspomagania pomocy !
Witam To obejrzyj dokladnie zbiorniczek i opaske zaciskowa pod nim. pozdrawiam
-
ucieka płyn od wspomagania pomocy !
Witam A jak spada do minimum,to sie utrzymuje? pozdrawiam
-
Stuki po wymianie kół?? Jaja jak berety!
A moze masz cos w oponach? zdejmowales je przed zalozeniem? pozdrawiam
-
Troszke sie podgrzal :/
Witam moze dostep jest straszny,ale silnika chyba nie bedziesz wyciagal? :P Musisz sie troche pomeczyc,bo moim zdaniem mozna to wyjac! pozdrawiam