Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. A tak wygląda mój silnik, wiec to chyba m40? http://img528.imageshack.us/img528/1817/dsc00126cp3.jpg Niestety to jest m 40 :(
  2. Witam Trzeba bylo dluzej przytrzymac pracujaca pompe bez plynu!!,to bys sobie wymienil na nowa! :mad2: pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na quiet temat w E36
    To nie jest sposob!! Pojedz na sprawdzenie kompa i juz! Pewnie bardzo sie zdziwisz :) pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na quiet temat w E36
    Moze jakies druty masz w tym przeplywomierzu :P Ale na pewno masz klapkowy! obiektywny
  5. belgus odpowiedział(a) na Kubex temat w E30
    Zle skasowane ,albo masz jakies uszkodzenie.Jest duzo na forum pozdrawiam
  6. Wleje ,wleje :P Te preparaty,uzywaja w swieciea u nas to jest malo popularne A poza tym ja lubie wlewac a co mi tam :mrgreen: pozdrawiam
  7. Zlej to co jest i wyplucz dexronem II,a potem zalej swiezym dexronem II To plukanie ropa jakos mi nie lezy! pozdrawiam
  8. A wjaki sposob odpowietrzasz!?
  9. Zakupilem http://www.allegro.pl/item138772900_preparat_wspomagajacy_automat_skrzynie_biegow_.html Napisze jak dziala. pozdrawiam
  10. Witam Moim zdaniem powinienes wlac dexrona IInp.mobila,ale czerwony to czerwony,powinno byc ok. Jezeli jest zapowietrzony,to powinien sie pienic,czy u ciebie sie pieni? Moze to jakis inny problem?Albo sprobuj przeplukac pompe.Ja tak zrobilem i zuzylem do tego 3 albo 4 l plynu. pozdrawiam
  11. Jaka klapke? :shock: pozdrawiam
  12. Witam Czy da sie wyciagnac same popychacze w m 40? I jak ew. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na kisiel23 temat w E36
    Witam Pewnie z diamencikiem? :P Jezdze na termostacie za 8 pln i jest ok! Ale ja nie lubie bizuterii. pozdrawiam
  14. No chyba,ze ci chlapie jak nie pracuje! Jezeli tak ,to masz problem! :mad2:
  15. belgus odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    Witam Nie chce byc zlosliwy :mrgreen: ,ale moze kup waleczek z wzorkiem i pociagnij po kolektorze ideklu!Bedzie oryginalnie! Lepiej spoleruj te elementy! pozdrawiam
  16. To o niczym nie swiadczy! Przeciez jak wylaczysz aplon ,to tez gasnie :P Trzeba sprawdzic jakie ma wrtosci!
  17. Jezeli masz przepustnice z linka na skrzynie ,to moze bycza bardzo naciagnieta>A wogole moze byc przepustnica otwarta i takie objawy. pozdrawiam
  18. Witam to nie lozysko! To cala choinka do wymiany! pozdrawiam
  19. Witam Nie wiem jak jest w tym Twoim motorku,ale moim zdanie,wszystko wskazuje na czujnik polozenia przepustnicy,lub co tam u Ciebie jest! Nawet te nierowne obroty,tez podpadaja pod przepustnice. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E30
    Witam Jak mozna sprawdzic wyjety popychacz? Gdzies to bylo na forum ,ale nie moge znalezc.O ile pamietam ucisnac w reku takiego popychacza nie mozna i jak da rade recznie ,to jest on do bani? Tyle zpamietalem ,ale czy to jest prawda, ?bo moja pamiec jest zawodna czasami! :P Szcegolnie po naszych trunkach!Ą po tequili jest ok. Jak to jest? :mad2: pozdrawiam
  21. Witam Tu sie nie ma co modlic ,tylko,trzeba zajac sie gaznikiem! Wyregulowac sklad mieszanki a przede wszystkim przeczyscic! Bo jak chodzi na ssaniu ,to co moze byc? pozdrawiam
  22. Witam To obejrzyj dokladnie zbiorniczek i opaske zaciskowa pod nim. pozdrawiam
  23. Witam A jak spada do minimum,to sie utrzymuje? pozdrawiam
  24. A moze masz cos w oponach? zdejmowales je przed zalozeniem? pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na kisiel23 temat w E36
    Witam moze dostep jest straszny,ale silnika chyba nie bedziesz wyciagal? :P Musisz sie troche pomeczyc,bo moim zdaniem mozna to wyjac! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.