Treść opublikowana przez belgus
-
charakterystyczny szum
Czesc Najblizej lewgo kola jest wspomaganie/pompa/i moze tam jest cos nie tak pozdrawiam
-
Przeraźliwy pisk jęk - nagle. metal o metal
Rzadko sie ciesze z wlasnych pomylek a tak wlasnie jest teraz :cool2: pozdrawiam
-
Przeraźliwy pisk jęk - nagle. metal o metal
Czesc Jak przeczytalem temat,to pomyslalem,ze to opis sceny z Krzyzakow :P Podejrzana jest ta regenerowana tarcza :( Ja bym cos takiego nie zalozyl :nienie: Oryginalne nity napewno maja okreslona wytrzymalosc a jakktos uzyl jakichs nieodpowiednich,to mogla sie rozleciec i zmasakrowac to i owo! Ale moze sie myle,oby! pozdrawiam
-
dziwny problem e30
To ty na jedynce kotlujesz do 4 tysiecy!? A wniskuje,ze chciales jeszcze wiecej? Ciekawe :shock: Nawet nie napisales jaki silnik.Moze masz dwusuwa? pozdrawiam
-
Magnetyzer
Witam Magnetyzer mozesz sobie zalozyc nie powiem gdzie :) Bedzie przyciagal dziewczyny!/te z metakowymi implantami/. pozdrawiam
-
Czym umyc silnik i jak?
Umuj a potem bedziesz prosil o pomoc :D
-
E30 316 z 86 roku - problem z silnikiem - jaki kupić
Czesc Na allegro jest od groma silnikow do kupienia,do koloru i do wyboru! Albo popros kogos ,kto jedzie do niemiec,niech Ci przywiezie za nieduza kase. Ja nie widze problemu :P
-
e 30 następny bocian ale na GAZie
Czesc Masz za wysokie obroty na jalowym na benzynce. Zamknij przepustnice na jalowym ,bo moze jest otwarta/regulacja srubka na przepustnicy/ pozdrawiam Mam miekkie serce :(
-
e 30 następny bocian ale na GAZie
Witam Nie obraz sie,ale ten temat ostatnio jest codziennie :( Usiadz sobie spokojnie ,zrob kawusie,albo drinka i skorzystaj z opcji szukaj.Jak czegos nie znajdziesz /w co watpie/,to zapytaj. Wszukaj mozesz wpisac: falujace obroty M 40 popychacze nierowne obroty Nawet jak wpiszesz nie mam juz sil,to tez cos znajdziesz :P pozdrawiam
-
problem z szyberdachem
Czesc Jezeli idzie przez przekaznik,to go sprawdz. Poza tym sprawdz czy sie silniczek nie grzeje po wlaczeniu w czasie czekania. pozdrawiam
-
[Exx] Benzyna
Normalnie jezdze na 95 a jak zdarzy mik sie power lub inne swinstwo,to spalanie powaznie wzrasta!Z tymi oktanami to bujda na resorach! Poza tym co druga stacja sprzedaje lewizne! pozdrawiam!
-
Juz nie mam sily z zegarami, pomocy !!
Czesc A co zrobiles ze starymi zegarami? Jakbys przelozyl tyl zegarow ,to moze by pomoglo! pozdrawiam
-
Jak jest wilgotno skrzynia lub sprzęgło nie trybi.
Witam? Przychodzi mi na mysl,ze to moze byc kiepski olej.Albo za malo oleju.? Wymien i zobaczymy. pozdrawiam
-
M40 Nierówne obroty po odpaleniu + bociany - POMOCY !!!
O TPS jest na forum! A jakie masz cisnienie na listwie?to, ze jest paliwo o niczym nie swiadczy. Jezeli pompa daje za male cisnienie ,to wlasnie bedziesz mial nierowne obroty!. Silikon jest rozpuszczalny w benzynie ,wiec nie polecam do dolotu,bo sobie narobisz klopotu. Kup normalna uszczelke/nie jest droga,albo wytnij sobie z jakiegos materialu na uszczelki. pozdrawiam
-
M40 Nierówne obroty po odpaleniu + bociany - POMOCY !!!
Czesc Nastepny bocian :P Nie bede sie zaglebial w temat,bo to wszystko naprawde juz bylo! Sprawdz jak jest ustawiona przepustnica/musi byc zamknieta na jalowym/ Sprzwdz czujnik TPS/na osi przepustnicy/ Sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej,bomoze pompe szlag trafil/nie daje cisnienia jak powinna/. Na koncu mozesz sprawdzic uszczelke pod kolektorem ssacym. Jezeli chodzi o klepanie ,to zalej rzadszym olejem,wtedy popychacze szybciej beda sie napelniac. pozdrawiam i do zobaczenia na wiosne :P
-
[E36] Spalanie
Witam Automaty zawsze pala wiecej :( Mialem zegar a zalozylem obrotomierz z ekonomizerem,ale nie bardzo wierze w jego wskazania. moja 316 po miescie pali pewniez 11 l. a na trasie to nie wiem ,bo nie jezdze.Co prawda ekonomizer pokazuje momentami jak jade 70/h 7 ,8 l,ale czy ja wiem? Wiem,ze kupujac BMW nie myslalem o oszczedzaniu na paliwie i sie nie zawiodlem :P pozdrawiam
-
linki hamulca ręcznego
Czesc Pewnie jest tak jak w E 30,tzn od strony dzwigni sa nakretki napinajace linke i musidz zdjac oslone dzwigni i i zibaczysz. chyba,ze sie myle. pozdrawiam
-
jutro wymiana oleju, jakieś rady???
Poniewaz jadles kolacje ze swoja kobieta w kuchni jestes zmeczony,to ci podpowiem swintuchu,ze mechanik zrobi to paluchem,bo nie mysle,zeby mial inny odpowiedni do tego sprzet,chyba ,ze murzyn,on moglby sobie poradzic :oops: :P pozdrawiam
-
jutro wymiana oleju, jakieś rady???
Czesc Wez sobie cos na uspokojenie! To nie porod :nienie: :P Niewazne na jakim biegu lejesz,bo olej wchodzi do miski. Po dolaniu tych 3 literkow,uruchomisz silnik troche rozgrzejesz i zostanie dokonany pomiar.Trzeba jeszcze poprzerzucac dzwignie na 3 2 1 uzupelnic ewentualnie do maxa i to wszystko. pozdrawiam
-
Jak bezpiecznie zdjąć wskazówki zegarów?
Witam Nie pochwalam,ale kazdy ma swoj gust :) Wydaje mi sie,ze nie ma problemu ze zdjeciem,bo sa wciskane. Zlap za piorko i wyciagnij delikatnie. pozdrawiam
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Na dole gosc napisal fajne zdanie. Zalal DEXRONA III bo wiekszosc skrzyn BMW jego wymaga. A mieszkanie i wlanie innych fludiow grozi... skrzyni powazna awaria ATF - y mozna mieszac! pozdrawiam
-
Nic mi sie nie psuje :)
Zlosliwe chwalipiety :mrgreen: Macie fart i tyle :P Albo nie wiecie,ze cos Wam sie zepsulo :mrgreen: pozdrawiam
-
odięcie przy 210km/h o co chodzi 318is automat
Witam Mnie odcina po 230..... pozdrawiam przebiegu oczywiscie :P
-
Spalona pompa paliwa
Czesc Wymien przekaznik od pompy,albo przynajmniej go sprawdz. Sprawdz tez jaki masz bezpiecznik zabezpieczajacy pompe. pozdrawiam
-
1000 km !!! Za 230 zł !!! E38-728i manual.
czesc No dobrze,ale ile spalila pod goreI napisz z jakiego szczytu zjezdzaliscie? pozdrawiam :P