Treść opublikowana przez belgus
-
Czy silnik krokowy musi byc zupelnie suchy???
Witam Przeciez to i tak odparuje!A potem znowu naleci syfu :P mozesz smialo zakladac :cool2: pozdrawiam
-
Wymiana wkładu pompy paliwowej - kto robił?
Czesc Chyba gdzies przy wlewie. Jak bedziesz wymienial pompe,to odlacz aku albo wyjmij bezpiecznik! I llutuj porzadnie a potem zaloz koszulke termokurczliwa! pozdrawiam
-
Szarpnięcie przy redukcji/hamowaniu
Witam To wyglada jak rozwalony pas cnoty! pozdrawiam
- bzyczenie
-
Dziwne wibracje tylnego kola
Witam moze pierscien centrujacy ?/jezeli masz alusy/. pozdrawiam
-
Szarpnięcie przy redukcji/hamowaniu
Witam Domyslam sie ,ze chodzi o automat? U mnie tez cos takiego wystepuje i mysle,ze to krzyzak na wale. pozdrawiam
-
To już chyba początek końca.
Tytul porazajacy :shock: Przyznam sie szczerze,ze kilkakrotnie przeczytalem ten poscik i za cholere nie widze czegos groznego. Cos klekoce dopoki swieci sie lampka. Klekoca popychacze,ktore czekaja na olej. jakies kamyczki od drzwi do silnika,to moze byc katalizator. Biay dymek m/moment/,to chyba normalka przy zimnym silniku. Albo ja jestem taki optymista,albo sie na tym nie znam. Wymien olej i zobaczymy. pozdrawiam
-
czy w e36 cabrio / coupe z 94r jest filtr klimy??
Witam Po co ci klima w cabrio :mad2: :P To tak jak uzywanie wiatraczka w czasie huraganu! pozdrawiam
-
Problem ze sprzęglem (cięzko wchodzą biegi na odpalonym)
No jezeli tak,to masz problem z synchronizatorem! pozdrawiam
-
Przeróbka rozrządu M40 :)
Ja zycze Ci powodzenia,bo sam choruje na taka wymiane :P :cool2: Napisz po wymianie,jakie koszty! pozdrawiam
-
Przeróbka rozrządu M40 :)
witam Temat byl i wychodzi na to,ze to nie bedzie pasowalo,bo dzwigienki z m 43 sa za krotkie.Co innego specjalny zestaw /ok 700 euro/ pozdrawiam
-
[E39] Problem z zapalniczką [Rozwiązany]
Witam Rozumiem,ze sprawdzales czy w gniezdzie jest napiecie? Jezeli nie sprawdzales,to zacznij od tego. Jezeli nie ma ,tozdejmij ten element w ktorym jest zamontowane i zobacz czy jest wogole podlaczoene. U mnie wystarczylo odgiac blaszki w gniezdzie ,zeby zapalniczka zadzialala. a ja juz szukalem nowej. pozdrawiam
-
Olej w autmatycznej skrzyni biegów
witam Kolega napisal,ze ma bagnet,wiec ma lac przez bagneta nie od dolu. pozdrawiam
-
Orginalny olej bmw??
Pytanko dot:oleju. Jak szybko starzeja sie syntetyki? Nie przejezdzam tyl w roku,zeby wymienic olej. pozdrawiam
-
Wir w misce olejowej - czas z tym skończyć :)
A jak to wyglada po zdjeciu pokrywy zaworow? moze da sie cos wypatrzec/ pozdrawiam
-
Wymiana wkładu pompy paliwowej - kto robił?
Ja wymienialem :P Witam Nie ma zadnegoproblemu! Wycigasz pompePol obrotu koszem w lewo/albo w prawo,zapomnialem/ Wywalasz stary wkladi wkladasz nowy! Jezeli pompa stara jest oryginalna,to odpinasz siteczko i pompa z kosza wychodzi. Jezeli masz lutowane kabelki na pompie ,to trzeba je przelutowac/porzadnie/.do nowej. Jezeli jest za dlugi nowy wklad,to obcinasz dolna podporke kosza i pompe spinasz opaskami z tworzywa do stelaza kosza. Naprawde przyjemna robotka :cool2: pozdrawiam
-
m40 1.8 - problem z silnikiem/swiece?
Zamien na chwile przewody i bedziesz wiedzial. pozdrawiam
-
m40 1.8 - problem z silnikiem/swiece?
ps. przewody WN podlaczylem tak jak byly nie mylac kolejnosci z ciekawosci jednak sprawdzilbym czy jest to ok. wyczytalem ze kolejnosc ma byc 1 3 4 2 - jak to liczyc ? i skad wiedziec ktory przewod ma w ktore miejsce cewki pasowac? dlugosci kabli mam raczej nieoryginalne. Liczysz od czola silnika 1,2,3,4 Musisz tylko ustalic ,ktory kabel na 1 cylinder.Potem w/g kolejnosci zaplonu Czyli 1 cylinder kabel ,3 cylider kabel styk za pierwszym i t d . Zgodnie z kierunkiem obrotu walu!! pozdrawiam
-
Problem z silnikiem na gazniku 2BE
Witam Chyba sam sobie odpowiedziales :) To pewnie ten czujnik. pozdrawiam
-
elektryka w e30
Witam A probowales odpalic z pychu? Moze aku jest do bani? Moze rozrusznikma jakies uszkodzenie/tulejki/i nie daje rady! Jezeli chodzi o sterownik ,to mialem na mysli ten od wtryskow/w schowku/. pozdrawiam
-
Drgania motoru
Witam To jednak chyba visco :( Jak wyje to znaczy,ze jest spiete na amen i moze powodowac takie drgania,wibracje przenoszoneprzez pompe wodna! Ale mozesz to sprawdzic odkrecajac visco /zaden problem/. pozdrawiam
-
Leniwy czyjnik cisnienia oleju?
Witam Odpalam ,kontrolka gasnie natychmiast. wylaczam zaplon i gdy zalczam z powrotem,kontrolka cisnieniu przez jakies 3-5 sek pozostaje ciemna /nie swieci sie. Wydaje mi sie,ze to nie jest istotne,ale ciekawi mnie,czy przypadkiem czujnik sie nie konczy! pozdrawiam
-
Ruzrusznik nie kręci (po raz kolejny)
Witam Wyciagnij ten rozrusznik i podepnij na krotko do aku. Plus do automatu na rozruszniku /jedno wejszie/ minus do masy,Wtedy powinien zadzialac bendiks.Potem podlacz plus na srubie autoamtu i mase na obudowe ,powinien zakrecic sam rozrusznik. Jezeli nie,rozbierz go i zobacz czy uzwojenie stojana jest podlaczone do szczotek i czy nie ma przerwy miedzy cewkami.Mozesz tez sprawdzic ,czy sie swobodnie obraca wirnik. W sumie sprawa dziecinnie prosta dla faceta ,nawet bez jaj :P pozdrawiam
-
Po 5 miesiącach stania w miejscu nastepujace objawy
Czesc Ja malucha odpalilem bez problemu po 18 miesiacach :P Wiwat maluch :cool2: Co do bmw ,to zdziwilbym sie gdyby mnie od[palil. pozdrawiam
- spalanie