Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Witam Przeciez to i tak odparuje!A potem znowu naleci syfu :P mozesz smialo zakladac :cool2: pozdrawiam
  2. Czesc Chyba gdzies przy wlewie. Jak bedziesz wymienial pompe,to odlacz aku albo wyjmij bezpiecznik! I llutuj porzadnie a potem zaloz koszulke termokurczliwa! pozdrawiam
  3. Witam To wyglada jak rozwalony pas cnoty! pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na lg22 temat w E39
    Czesc Zawsze ten temat mnie intrygowal! Niedawno byl taki sam na forum,wiec poszukaj! Gdybys napisal bzykanie,to na pewno mialbys odzew :cool2: i to jaki! :P pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na snared temat w E39
    Witam moze pierscien centrujacy ?/jezeli masz alusy/. pozdrawiam
  6. Witam Domyslam sie ,ze chodzi o automat? U mnie tez cos takiego wystepuje i mysle,ze to krzyzak na wale. pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na valdorane temat w E34
    Tytul porazajacy :shock: Przyznam sie szczerze,ze kilkakrotnie przeczytalem ten poscik i za cholere nie widze czegos groznego. Cos klekoce dopoki swieci sie lampka. Klekoca popychacze,ktore czekaja na olej. jakies kamyczki od drzwi do silnika,to moze byc katalizator. Biay dymek m/moment/,to chyba normalka przy zimnym silniku. Albo ja jestem taki optymista,albo sie na tym nie znam. Wymien olej i zobaczymy. pozdrawiam
  8. Witam Po co ci klima w cabrio :mad2: :P To tak jak uzywanie wiatraczka w czasie huraganu! pozdrawiam
  9. No jezeli tak,to masz problem z synchronizatorem! pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na SN3 temat w E30
    Ja zycze Ci powodzenia,bo sam choruje na taka wymiane :P :cool2: Napisz po wymianie,jakie koszty! pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na SN3 temat w E30
    witam Temat byl i wychodzi na to,ze to nie bedzie pasowalo,bo dzwigienki z m 43 sa za krotkie.Co innego specjalny zestaw /ok 700 euro/ pozdrawiam
  12. Witam Rozumiem,ze sprawdzales czy w gniezdzie jest napiecie? Jezeli nie sprawdzales,to zacznij od tego. Jezeli nie ma ,tozdejmij ten element w ktorym jest zamontowane i zobacz czy jest wogole podlaczoene. U mnie wystarczylo odgiac blaszki w gniezdzie ,zeby zapalniczka zadzialala. a ja juz szukalem nowej. pozdrawiam
  13. witam Kolega napisal,ze ma bagnet,wiec ma lac przez bagneta nie od dolu. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na radziu77 temat w E36
    Pytanko dot:oleju. Jak szybko starzeja sie syntetyki? Nie przejezdzam tyl w roku,zeby wymienic olej. pozdrawiam
  15. A jak to wyglada po zdjeciu pokrywy zaworow? moze da sie cos wypatrzec/ pozdrawiam
  16. Ja wymienialem :P Witam Nie ma zadnegoproblemu! Wycigasz pompePol obrotu koszem w lewo/albo w prawo,zapomnialem/ Wywalasz stary wkladi wkladasz nowy! Jezeli pompa stara jest oryginalna,to odpinasz siteczko i pompa z kosza wychodzi. Jezeli masz lutowane kabelki na pompie ,to trzeba je przelutowac/porzadnie/.do nowej. Jezeli jest za dlugi nowy wklad,to obcinasz dolna podporke kosza i pompe spinasz opaskami z tworzywa do stelaza kosza. Naprawde przyjemna robotka :cool2: pozdrawiam
  17. Zamien na chwile przewody i bedziesz wiedzial. pozdrawiam
  18. ps. przewody WN podlaczylem tak jak byly nie mylac kolejnosci z ciekawosci jednak sprawdzilbym czy jest to ok. wyczytalem ze kolejnosc ma byc 1 3 4 2 - jak to liczyc ? i skad wiedziec ktory przewod ma w ktore miejsce cewki pasowac? dlugosci kabli mam raczej nieoryginalne. Liczysz od czola silnika 1,2,3,4 Musisz tylko ustalic ,ktory kabel na 1 cylinder.Potem w/g kolejnosci zaplonu Czyli 1 cylinder kabel ,3 cylider kabel styk za pierwszym i t d . Zgodnie z kierunkiem obrotu walu!! pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E30
    Witam Chyba sam sobie odpowiedziales :) To pewnie ten czujnik. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na mar temat w E30
    Witam A probowales odpalic z pychu? Moze aku jest do bani? Moze rozrusznikma jakies uszkodzenie/tulejki/i nie daje rady! Jezeli chodzi o sterownik ,to mialem na mysli ten od wtryskow/w schowku/. pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na szczuche temat w E36
    Witam To jednak chyba visco :( Jak wyje to znaczy,ze jest spiete na amen i moze powodowac takie drgania,wibracje przenoszoneprzez pompe wodna! Ale mozesz to sprawdzic odkrecajac visco /zaden problem/. pozdrawiam
  22. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Odpalam ,kontrolka gasnie natychmiast. wylaczam zaplon i gdy zalczam z powrotem,kontrolka cisnieniu przez jakies 3-5 sek pozostaje ciemna /nie swieci sie. Wydaje mi sie,ze to nie jest istotne,ale ciekawi mnie,czy przypadkiem czujnik sie nie konczy! pozdrawiam
  23. Witam Wyciagnij ten rozrusznik i podepnij na krotko do aku. Plus do automatu na rozruszniku /jedno wejszie/ minus do masy,Wtedy powinien zadzialac bendiks.Potem podlacz plus na srubie autoamtu i mase na obudowe ,powinien zakrecic sam rozrusznik. Jezeli nie,rozbierz go i zobacz czy uzwojenie stojana jest podlaczone do szczotek i czy nie ma przerwy miedzy cewkami.Mozesz tez sprawdzic ,czy sie swobodnie obraca wirnik. W sumie sprawa dziecinnie prosta dla faceta ,nawet bez jaj :P pozdrawiam
  24. Czesc Ja malucha odpalilem bez problemu po 18 miesiacach :P Wiwat maluch :cool2: Co do bmw ,to zdziwilbym sie gdyby mnie od[palil. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    Witam Benzyny?! :shock: pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.