Treść opublikowana przez belgus
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Czesc dokladnie ci nie powiem,ale ma ona chuba zwiazek z komputerem. Mam tez taka plytke i wlasnie na niej mialem klopoty. pozdrawiam
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Czesc Ta kostka decuduje o wspolpracy z 6 ico lub 4 ro cylindrowym silnikiem. W zaleznosci od ilosci cylindrow ,kostka dopasowauje wskazania. Co do inspekcji,to nie wiem czy Ci sie swiecilaw starym. Co do ekonomizera,to sie przekonasz po zmianie :P pozdrawiam
-
Problem z automatem :(
Dzieki Czy nie mozna by bylo zalozyc jakiegosc czujnika cisnienia oleju w skrzyni auto?Czy sa takie rozwiazania? Bo przeciez kazdemu moze struchlec! pozdrawiam
-
prąd rozruchu 600A????
Te 600 a,to chyba za duzo! Ale 300,to wcale nie jest duzo! Firsta 1,6 diesel mojego sasiada pobierala 400A. pozdrawiam
-
Problem z automatem :(
Mozesz mi wyjasnic ,co to jest struchlaly przewod/ :shock: I co mozna zrobic ,zeby nie struchlal? pozdrawiam
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Czesc,to troche zawile ,ale sproje :P Wiec tak:Kupilem zegary z obrotka i w calosci wstawilem. Obrotomierz zaczal pokazywac leko zawyzone obroty.wymienilem wtyczke na swoja stara i juz bylo ok.,ale zaczal szwankowac wskaznik paliwa!Wymntowalem i zmienilem plytke na swoja stara i lipa. Wzialem swoje stare zegary i wymienilem zegar na obrotomierz idziala! Ekonomizer na poczatku sie zaiwszal,ale mu to przeszlo i jest ok. Zakupione zegary mialy niebieska tylna scianke a moje biala.Dlatego napisalem,zeby wrocic do starej obudowy. sprzedawca zaklinal sie ,ze zegary sa od 4 ro cylindrowego,ale mogl cos krecic.A wogole,to jakims cudem mam ze 3 takie plytki w zapasie ,wiec moge kombinowac :P pozdrawiam
-
skutki braku katalizatora???
To chyba normalne! W kacie dopalaly ci sie resztki spalin a tlumiki tego nie robia! pozdrawiam
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Mam VDO i wpakowalem moto meter!I wszystko gra! Natomiast zle dzialalo jak wlozylem cale zegary moto meter! tzn,byly przeklamania na wskazniku paliwa :shock: pozdrawiam
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Czesc nie bardzo mnie zrozumiales. Przeloz sam obrotomierz do swojego starego!tzn, razem z ekonomizerem,bo to jest calosc! O takich zamianach decyduje tez tylna scianka zegarow,wiec pokombinuj. przeloz do nwego stara scianke o ile sie da> pozdrawiam
-
Brak przyspieszenia jak zimny - automat TDS 525
Czesc To jest chyba normalne! Na zimnym silniku i skrzyni tak sie jezdzi!wlasnie dlatego,ze automat! pozdrawiam
-
Zbyt wysoka temperatura silnika
Sprawdz nagrzwnice . pozdrawiam
-
skrzynia automat tds
Czesc Raczej sprawdz ,czy jest olej i wjakim stanie! Lepiej zadbac o skrzynke! pozdrawiam
-
problem z zegarami bmw e30 318 m10 dziwny licznik
Witam Kupiles nowszy model z kostka!! Przeloz sam obrotomierz. pozdrawiam
-
Problem z automatem :(
Witam Jezeli masz sterownik do tej skrzynki,to musisz,to g obejrzec! Byc moze jest jakies zwarcie i skrzynka wariuje! Poszukaj na forum,bo sporo o tym bylo! pozdrawiam
-
BMW E34 turing Mysz w kanalach ogrzewajacych auto :):)
Te gryzonie maja bardzo dobry wech!! wiec wystarczy polozyc kawalek zoltego sera ,poza autem i sama wyjdzie!! Raczej jej nie zabijj,bo to przynosi pecha!! pozdrawiam
-
gumowy dolot do przepustnicy?
Sklep na ul. Narbutta/od pulawskiej/ pozdrawiam
-
Znikl mi wsteczny
Tylko sluchaj pan panie Boczek!,zeby pana nie wpuscili w kanal!! Ferdek I ja Pazdzioch sie przylaczam pozdrawiam
-
Bardzo ciekawy temat BMW E36-M40.
podjechale,zeby zatankowac i wzialem pistolet z etylina,a jakis gosc krzyczy,ze to benzyna!!! :P Opowiedzialem mu,ze to wszystko jedno co leje ,ale chyba nie zalapal :P pozdrawiam
-
BMW E46 320D z 2000r. Pomocy !!!!
Coraz wiecej dysgrafikow :mad2: jezdzi BMW! Jak czytam takie posty,to mnie tez sie udziela :P pozdrawiam mimo to :P
-
Znikl mi wsteczny
Witam Stawiam na jakis farfocel w kanalikach! Po ostygnieciu ,powinien dzialac! pozdrawiam
-
Znikl mi wsteczny
ja uwazam,ze wymiana oleju pomoze!! pozdrawiam
-
Bardzo ciekawy temat BMW E36-M40.
A jak dol i gora dobre a boki zle,to wartoemontowac?
-
Bardzo ciekawy temat BMW E36-M40.
przepraszam :( Nie wiedzialem ,czym jezdze.
-
Bardzo ciekawy temat BMW E36-M40.
Witam Moze ktos wreszcie napisze,ze m 40 sa dobre!!!! :mad2: Dosyc juz tej propagandy kleski! Przymierzam sie do remontu gory a tu ,masz babo placek! Dol,gora i zaraz ktos napisze,ze boki tez sa be! pozdrawiam
-
[ E34 ] Dziwny dzwięk ze skrzyni(automat) co to może być?
Witam Sprobuj wymienic olej,albo dolej. Ewentualnie moze to byc jakis syfek w skrzyni. pozdrawiam