Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Czesc dokladnie ci nie powiem,ale ma ona chuba zwiazek z komputerem. Mam tez taka plytke i wlasnie na niej mialem klopoty. pozdrawiam
  2. Czesc Ta kostka decuduje o wspolpracy z 6 ico lub 4 ro cylindrowym silnikiem. W zaleznosci od ilosci cylindrow ,kostka dopasowauje wskazania. Co do inspekcji,to nie wiem czy Ci sie swiecilaw starym. Co do ekonomizera,to sie przekonasz po zmianie :P pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na pio999 temat w E32
    Dzieki Czy nie mozna by bylo zalozyc jakiegosc czujnika cisnienia oleju w skrzyni auto?Czy sa takie rozwiazania? Bo przeciez kazdemu moze struchlec! pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na MCZ temat w E39
    Te 600 a,to chyba za duzo! Ale 300,to wcale nie jest duzo! Firsta 1,6 diesel mojego sasiada pobierala 400A. pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na pio999 temat w E32
    Mozesz mi wyjasnic ,co to jest struchlaly przewod/ :shock: I co mozna zrobic ,zeby nie struchlal? pozdrawiam
  6. Czesc,to troche zawile ,ale sproje :P Wiec tak:Kupilem zegary z obrotka i w calosci wstawilem. Obrotomierz zaczal pokazywac leko zawyzone obroty.wymienilem wtyczke na swoja stara i juz bylo ok.,ale zaczal szwankowac wskaznik paliwa!Wymntowalem i zmienilem plytke na swoja stara i lipa. Wzialem swoje stare zegary i wymienilem zegar na obrotomierz idziala! Ekonomizer na poczatku sie zaiwszal,ale mu to przeszlo i jest ok. Zakupione zegary mialy niebieska tylna scianke a moje biala.Dlatego napisalem,zeby wrocic do starej obudowy. sprzedawca zaklinal sie ,ze zegary sa od 4 ro cylindrowego,ale mogl cos krecic.A wogole,to jakims cudem mam ze 3 takie plytki w zapasie ,wiec moge kombinowac :P pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na oktaw temat w E34
    To chyba normalne! W kacie dopalaly ci sie resztki spalin a tlumiki tego nie robia! pozdrawiam
  8. Mam VDO i wpakowalem moto meter!I wszystko gra! Natomiast zle dzialalo jak wlozylem cale zegary moto meter! tzn,byly przeklamania na wskazniku paliwa :shock: pozdrawiam
  9. Czesc nie bardzo mnie zrozumiales. Przeloz sam obrotomierz do swojego starego!tzn, razem z ekonomizerem,bo to jest calosc! O takich zamianach decyduje tez tylna scianka zegarow,wiec pokombinuj. przeloz do nwego stara scianke o ile sie da> pozdrawiam
  10. Czesc To jest chyba normalne! Na zimnym silniku i skrzyni tak sie jezdzi!wlasnie dlatego,ze automat! pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na Filipe36 temat w E36
    Sprawdz nagrzwnice . pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na Jacek525tds temat w E34
    Czesc Raczej sprawdz ,czy jest olej i wjakim stanie! Lepiej zadbac o skrzynke! pozdrawiam
  13. Witam Kupiles nowszy model z kostka!! Przeloz sam obrotomierz. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na pio999 temat w E32
    Witam Jezeli masz sterownik do tej skrzynki,to musisz,to g obejrzec! Byc moze jest jakies zwarcie i skrzynka wariuje! Poszukaj na forum,bo sporo o tym bylo! pozdrawiam
  15. Te gryzonie maja bardzo dobry wech!! wiec wystarczy polozyc kawalek zoltego sera ,poza autem i sama wyjdzie!! Raczej jej nie zabijj,bo to przynosi pecha!! pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    Sklep na ul. Narbutta/od pulawskiej/ pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na pan.boczek temat w E38
    Tylko sluchaj pan panie Boczek!,zeby pana nie wpuscili w kanal!! Ferdek I ja Pazdzioch sie przylaczam pozdrawiam
  18. podjechale,zeby zatankowac i wzialem pistolet z etylina,a jakis gosc krzyczy,ze to benzyna!!! :P Opowiedzialem mu,ze to wszystko jedno co leje ,ale chyba nie zalapal :P pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na jony93 temat w E46
    Coraz wiecej dysgrafikow :mad2: jezdzi BMW! Jak czytam takie posty,to mnie tez sie udziela :P pozdrawiam mimo to :P
  20. belgus odpowiedział(a) na pan.boczek temat w E38
    Witam Stawiam na jakis farfocel w kanalikach! Po ostygnieciu ,powinien dzialac! pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na pan.boczek temat w E38
    ja uwazam,ze wymiana oleju pomoze!! pozdrawiam
  22. A jak dol i gora dobre a boki zle,to wartoemontowac?
  23. przepraszam :( Nie wiedzialem ,czym jezdze.
  24. Witam Moze ktos wreszcie napisze,ze m 40 sa dobre!!!! :mad2: Dosyc juz tej propagandy kleski! Przymierzam sie do remontu gory a tu ,masz babo placek! Dol,gora i zaraz ktos napisze,ze boki tez sa be! pozdrawiam
  25. Witam Sprobuj wymienic olej,albo dolej. Ewentualnie moze to byc jakis syfek w skrzyni. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.