Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Witam W tym wypadku na bank silnik krokowy!Wyczysc! pozdrawiam
  2. to jest prawidlowa metoda :cool2: Z tym,ze ja troszke jeszcze pojezdze po wymianie a potem znowu wymienie! pozdrawiam Zreszta tak samo postapilem ze wspomaganiem i mam czerwony plyn a mialem jakis brunatny!
  3. belgus odpowiedział(a) na sherif777 temat w E38
    Czy W 7 ce z 99 r.bezpieczniki sa porozrzucane pocalym samochodzie? :shock: Chyba masz skrzynke z bezpiecznikami?Po prostu sprawdz ktory jest walniety i wymien! A jak nie znajdziesz.to wez probnik albo przyrzad i podlacz sie do zapalniczki a z drugie strony w skrzynecce szukaj polaczenia. pozdrawiam.Oczywiscie probnik musi miec wlasne zrodlo zasilania. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    nie mam gzu,zle wyf\daje mi sie,ze osnda na gazie,to tylko gadzet. Na benzynce uszkodzona sonda powoduje zwiekszone spalanie. pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Witam No dobra ,jak go zwal ,tak go zwal,jezeli masz cewki ,to sprawdz cewki Bo jezeli masz przebicie na cewce,to wlasnie wilgoc zalatwia sprawe! pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Czesc Blad mogl byc stary! Jak juz ,to sprawdz kopulke i palec/dot przerywania/ Natomiast falowanie ,to sprawa dolotu!! pozdrawiam Mysle ,ze ta Twqoja stara sonda jest ok :(
  7. Witam Tak jest.Ma prawo parowac! pozdrawiam
  8. Witam Jest jeszcze jedna mozliwosc,aczkolwiek szanse niewielkie! Byc moze wtym silniku byla wymieniona uszczelka,ale nie przeplukano ukladu chlodzenia. Sprobowalbym przeplukac i zalac woda /dla oszczednosci/jezeli wyjdzie maz,to sprawa jasna a jezeli nie ,to wiadomo. pozdrawiam
  9. Witam A co to moze byc jak nie olej? :( pozdrawiam
  10. Witam Na kolezanki na forum nie licz! :P pozdrawiam
  11. Juz to sprawdzalem przez dwa lata i nie widze problemow! pozdrawiam
  12. Zegarek :P Tak sie zchowuje rozrusznik ,jak nie ma odpowiedniego napiecia,a dokladniej to automat na rozruszniku. pozdrawiam
  13. Jakies delikatne masz te lapki :P Dobre alu nic nie wezmie,to nie sa letnie buciki! Ale kazdy zrobi jak uwaza.Moim zdaniem,to dyskusja bez sensu. pozdrawiam
  14. Akumulator na smieci! Zasiarczyl sie i go nie naladujesz! Niewykluczone ,ze szlag trafil rowniez pompe! pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Czesc Odepnij sonde i zobaczymy. pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Witam W tym przypadku najbardziej podejrzany staje sie przeplywomierz,bo to on jest najbrdziej narazony na wilgoc. Co do sondy ,to latwo ja zapezpieczyc jakas izolacja,chociaz dla mnie to dziwne poniewaz silnik wytwarza spora temperature i pod macha nie powinno byc wilgoci,ale mozna sprobowac. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na coneks temat w E36
    Witam wyumiana filtra paliwa .to mniej wiecej jak wymiana worka w odkurzaczu :P Zaciski mozesz dac nowe /nie przeszkadza/ Na wszelki wypadek kup sobie pompe paliwa :mrgreen: Ja jak wymienilem filtr,to poszla pompa paliwa,bo widocznie na starym bylo jej lepiej :) pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Witam Sonda ,to `jedna z ostatnich przyczyn. Powodem falowania jest najczesciej ,krokowy,ogolnie nieszczelny dolot, a wnim przepustnica razem z TPS.Bardzo czesto powodem jest za niskie cisnienie na listwie wtryskiwaczy,czyli przewaznie pompa paliwa daje za male cisnienie. W warunkach domowych pewnych rzeczy nie sprawdzisz i najlepiej zobaczyc co wykaze po podlaczeniu do kompa! pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na bodziotx temat w E36
    Witam Niedpowiednie paski.lub nadmiernia zuzyte,czyli do wymiany! pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na poli_1 temat w E30
    Czesc Prawdopodobnie masz odczepione klapki sterowania nawiewu od suwakow! pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na xavier666 temat w E39
    Witam O rany! zadzwon do sklepu i ci powiedza!Prosta sprawa! pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na kostek temat w E36
    Witam Watpie,zeby dzeszcz mial cos wspolnego z falowaniem.Fallus jeden :P Czy po rozgrzaniu silnika ,tez ci faluje? Zastosuj procedure tak jak zwykle.Silnik krokowy itd. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na djfazee temat w E36
    Witam A mozesz napisac ,do czego konkretnie potrzebny jest sciagacz? pozrawiam
  24. Drzwi sie same otwieraly,gdy je z tylu baby pchaly :P A napiecie masz?Jezeli masz napiecie i mase ,to zmien zarowke. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na wit007 temat w E30
    Czesc Na bloku ponizej prxepustnicy/tak mniej wiecej/ Jest tam taka nadlewka. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.