Treść opublikowana przez belgus
-
Pływajace obroty biegu jałowego M40
Witam W tym wypadku na bank silnik krokowy!Wyczysc! pozdrawiam
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
to jest prawidlowa metoda :cool2: Z tym,ze ja troszke jeszcze pojezdze po wymianie a potem znowu wymienie! pozdrawiam Zreszta tak samo postapilem ze wspomaganiem i mam czerwony plyn a mialem jakis brunatny!
-
Gniazdo zapalniczki-nie działa
Czy W 7 ce z 99 r.bezpieczniki sa porozrzucane pocalym samochodzie? :shock: Chyba masz skrzynke z bezpiecznikami?Po prostu sprawdz ktory jest walniety i wymien! A jak nie znajdziesz.to wez probnik albo przyrzad i podlacz sie do zapalniczki a z drugie strony w skrzynecce szukaj polaczenia. pozdrawiam.Oczywiscie probnik musi miec wlasne zrodlo zasilania. pozdrawiam
- spalanie
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Witam No dobra ,jak go zwal ,tak go zwal,jezeli masz cewki ,to sprawdz cewki Bo jezeli masz przebicie na cewce,to wlasnie wilgoc zalatwia sprawe! pozdrawiam
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Czesc Blad mogl byc stary! Jak juz ,to sprawdz kopulke i palec/dot przerywania/ Natomiast falowanie ,to sprawa dolotu!! pozdrawiam Mysle ,ze ta Twqoja stara sonda jest ok :(
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Witam Tak jest.Ma prawo parowac! pozdrawiam
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Witam Jest jeszcze jedna mozliwosc,aczkolwiek szanse niewielkie! Byc moze wtym silniku byla wymieniona uszczelka,ale nie przeplukano ukladu chlodzenia. Sprobowalbym przeplukac i zalac woda /dla oszczednosci/jezeli wyjdzie maz,to sprawa jasna a jezeli nie ,to wiadomo. pozdrawiam
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Witam A co to moze byc jak nie olej? :( pozdrawiam
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam Na kolezanki na forum nie licz! :P pozdrawiam
-
felgi aluminiowe zimą
Juz to sprawdzalem przez dwa lata i nie widze problemow! pozdrawiam
-
Po 5 miesiącach stania w miejscu nastepujace objawy
Zegarek :P Tak sie zchowuje rozrusznik ,jak nie ma odpowiedniego napiecia,a dokladniej to automat na rozruszniku. pozdrawiam
-
felgi aluminiowe zimą
Jakies delikatne masz te lapki :P Dobre alu nic nie wezmie,to nie sa letnie buciki! Ale kazdy zrobi jak uwaza.Moim zdaniem,to dyskusja bez sensu. pozdrawiam
-
Po 5 miesiącach stania w miejscu nastepujace objawy
Akumulator na smieci! Zasiarczyl sie i go nie naladujesz! Niewykluczone ,ze szlag trafil rowniez pompe! pozdrawiam
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Czesc Odepnij sonde i zobaczymy. pozdrawiam
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Witam W tym przypadku najbardziej podejrzany staje sie przeplywomierz,bo to on jest najbrdziej narazony na wilgoc. Co do sondy ,to latwo ja zapezpieczyc jakas izolacja,chociaz dla mnie to dziwne poniewaz silnik wytwarza spora temperature i pod macha nie powinno byc wilgoci,ale mozna sprobowac. pozdrawiam
-
Wymiana filtra paliwa 1.8 M40
Witam wyumiana filtra paliwa .to mniej wiecej jak wymiana worka w odkurzaczu :P Zaciski mozesz dac nowe /nie przeszkadza/ Na wszelki wypadek kup sobie pompe paliwa :mrgreen: Ja jak wymienilem filtr,to poszla pompa paliwa,bo widocznie na starym bylo jej lepiej :) pozdrawiam
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Witam Sonda ,to `jedna z ostatnich przyczyn. Powodem falowania jest najczesciej ,krokowy,ogolnie nieszczelny dolot, a wnim przepustnica razem z TPS.Bardzo czesto powodem jest za niskie cisnienie na listwie wtryskiwaczy,czyli przewaznie pompa paliwa daje za male cisnienie. W warunkach domowych pewnych rzeczy nie sprawdzisz i najlepiej zobaczyc co wykaze po podlaczeniu do kompa! pozdrawiam
-
Pisk spod maski
Witam Niedpowiednie paski.lub nadmiernia zuzyte,czyli do wymiany! pozdrawiam
-
Nie dmucha ciepło
Czesc Prawdopodobnie masz odczepione klapki sterowania nawiewu od suwakow! pozdrawiam
-
pierścienie centrujące
Witam O rany! zadzwon do sklepu i ci powiedza!Prosta sprawa! pozdrawiam
-
falowanie obrotów -POMÓŻCIE
Witam Watpie,zeby dzeszcz mial cos wspolnego z falowaniem.Fallus jeden :P Czy po rozgrzaniu silnika ,tez ci faluje? Zastosuj procedure tak jak zwykle.Silnik krokowy itd. pozdrawiam
-
wymiana łożyska w tylnym kole
Witam A mozesz napisac ,do czego konkretnie potrzebny jest sciagacz? pozrawiam
-
Super dziwne - samo zapala się 1 tylne światło
Drzwi sie same otwieraly,gdy je z tylu baby pchaly :P A napiecie masz?Jezeli masz napiecie i mase ,to zmien zarowke. pozdrawiam
-
Gdzie jest numer silnika w M40?
Czesc Na bloku ponizej prxepustnicy/tak mniej wiecej/ Jest tam taka nadlewka. pozdrawiam