Treść opublikowana przez belgus
-
Wysiadły wycieraczki w e30
Czesc Trzeba bylo dobrze przywalic jeszcze raz :P Silnik,i reszta ,mozna wyjac od strony komory silnika,przyjrzyj sie uwaznie,od lewj strony! pozdrawiam
-
seria 3 coupe z 86r. - na co zwrócić uwage przy zakupie?
Cos z tymi niemcami jest nie tak!! BMw jezdza same dziadki i babcie :P Tylko dziwne,ze tak zarzynaja te wozy! pozdrawiam
-
przeciek z pod tylnej lampy
Czesc Cena ok 20 pln ,mozna kupic w sklapie a i w ASO pewnie maja! Jak chcesz!Ja bym zalozyl na silikon> pozdrawiam
-
Jak to wkoncu jest z tym gasnieciem po odkreceniu korka...?
Czesc Jezeli jest chociaz troche uchylona przepustnica,to nie zgasnie! pozdrawiam
-
Bardzo szybko sie grzeje (rozwiązanie)
Witam Trzeba odpowietrzyc! Termostat tez mozesz wymienic! pozdrawiam
-
ciagle piszczy
Witam Jednym slowem,kompletna niemoc Kaziow :P Gdybym mial dostep,do tego samochodu,to w 15 min znalazlbym przyczyne! ale jestem skromny :oops: pozdrawiam
-
obrotomierz w e36 316
Witam Moze byc nieoryginalny zestaw zegarow! U ciebie wystepuja ,chyba kondensatorki ,moze sa do wymiany! Moze byc uszkodzona plytka zegarow Moze sam obrotomierz jest do kitu. moze,moze,moze,jest tyl przyczyn co elementow w BMW :( Najlepiej by bylo podmienic zegary.Wtedy eliminujesz czesc,z tych gdyban! pozdrawiam
-
Buczenie na D i postoju ....
Witam 99% wydech!!!Przy zalaconejskrzyni auto sie unosi i cos musidotykac! albo naciagac! pozdrawiam
-
Dziwne przełączanie z 2 na 3 bieg w automacie...
Czesc Z ubieglego wieku ,te skrzynki sa lepsze ,niz obecne! wiec sie nie przejmuj.U mnie po dolaniu cudownego plynu,to nawet nie czuje kiedy zmienia bieg! pozdrawiam
-
Jak to wkoncu jest z tym gasnieciem po odkreceniu korka...?
Daj sobie spokoj! Ma sie dlawic i koniec!Rownie dobrze mozesz sciagnac odme z pokrywy zaworow i bedzie to samo.To jak naczynia polaczone,to jest dolot. Pewnie jabys zaslepil odme/odcial ja od dolotu/i odkrecil korek ,to nic by sie nie dzialo. pozdrawiam
-
momenty na mostkach walkam 40 Jakie?
Witam Jakie momenty sa na mostkach walka rozrzadu w m 40 Oraz na kole zebatym i ew. na rolce napinajacej? pozdrawiam
-
chlodnica oleju gdzie ja zamontowac
Witam Te chlodnice oleju ,to sa tak na wszelki wypadek!. Konstruktorzy jak nie maja pewnosci na 300%,ze chlodzenie przez miske bedzie optymalne ,to dodaja chlodnice oleju dodatkowo! Tak m.in. bylo w skodzie 120 staruszce :) Pierwsze egzemplarze mialy chlodnice oleju a nastepne juz nie!! pozdrawiam
-
przeciek z pod tylnej lampy
Witam Lampy maja gumowe uszczelki!Ale nie jstem pewien,czy to wina lampy!! Mialem to samo i okazalo sie w koncu,ze to usczelka bagaznika! Objawy sa takie,ze spod uczczelki bagaznika cieknie woda posciance do lampy.Lampa sie napelnia woda i zaczyna sie przelewac do bagaznika.Niby wyglada to na cieknaca lampe,ale tak nie jest! pozdrawiam
-
M40 Nierówne obroty na luzie
Witam U mnie tez wystepuje takie drganie :( Ale moj m40 klepie zajadle i dopoki nie wymienie mu bebechow w glowicy,nie moge nic zrobic! Podejrzewam,ze jest to zwiazane z obsluga zaworow przez walek i dzwigienki,oczywiscie popychacze tez odgrywja tutaj wazna role :) Ciekawy jestem,czy u Ciebie klepie? Pomyslow na ten silnik mam duzo,ale niestety kasy znacznie mniej,ale powoli chyba go doprowadze do porzadku! pozdrawiam
-
Zniszczyli Całą przyjemność z jazdy !!!
Czesc Napewno nie bede oryginalny,gdy stwierdze,ze mechanicy od Fiata,to moga naprawiac swoje taczki z Turynu!Nie chodzi mi o samoa wymiane sworzni ,bo to jest prosta robota!Ale o to ,ze za :mrgreen: kladaja jak leci ,bo nie maja pojecia o eksploatacji BMW.Nastepnym razem podjedz do serwisu Daci/logana/ Bez urazy pozdrawiam
-
Dziwnie krzywa kierownica ?
Witam Za mocno ja sciskales :P Wydaje mi sie ,ze nie wszystkie kierownice sa okrzgle! A u Cieie ,to chyba normalne.Teraz takie sie robi! Tak mi sie wydaje :(
-
M40 problem ze zmulaniem
Witam Jak m 40 jest zimne,to komp podaje bogatsza mieszanke! U Ciebie to wyglada na cos z dolotem,albo z krokowym ewentualnie z TPS. pozdrawiam
-
wspomaganie w e32,opiłki
Czesc Wydaje mi sie,ze opilki sa w kazdej pompie,problem tylko ile? Odkrec waz od pompy i korek zbiorniczka i wyleci.Sprobuj przeplukac calosc i zalej nowym!Moze pomoc ,ale moze trzeba ja wymienic. :( pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Witam To znaczy az,otworzy sie pelny obieg plynu! Dolna rura od chlodnicy bedzie ciepla,bo po otwrciu termostatu zacznie krazyc przez cholodnice>Cholera niby proste a ciezko wytlumaczyc :P Co do tej srubki na termostacie ,to kosztuje ona 9 pln i jest dostepna w sklapach BMW i pewnie w ASO!Ale mozesz wkrecis na razie stara a jak masz mozliwosc ,to nadspawaj jakas glowke na niej .Jakk wlekjesz plyn,to ma sie przelewac przez otwor w obudoowie termostatu,potem zakrec ta srubke do oporu i lej az przestana isc banki z otworu na chlodnicy! pozdrawiam Nie ma jak 126 p ,sam sie odpowietrza!
-
Jaki akumulator do BMW 316 ?
Witam Nie kupuj Boscha!To zlom!!Cyba ,ze oryginal!!! ale przewaznie sa czeskie zlomy!! pozdrawiam
-
Jaki akumulator do BMW 316 ?
Witam Dedykowany 70 ah?!! :shock: To chyba jakies nieporozumienie! pozdrawiam
-
Wciskam pedał sprzęgła ---> zapalają się światła STOPu ??
Czesc To odlacz wylacznik stopu i nacisnij sprzeglo,przy wlaczonym silniku i po wylaczeniu.Stawiam na zdarta izolacje na kabelkach,tylko gdzie? pozdrawiam
-
Czy uzywal ktos tego srodka do czyszczenia silnika??
Odwrotny gwint! pozdrawiam
-
Skad woda pod aku?
To na bank woda!Probowalem Chyba masz tacje z ta uszczelka. pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Z przodu silnika pod kopula /tak mniej wiecejpo prawej strone jest srubks! Cale szczescie ,ze wymieniasz tylko plyn :P pozdrawiam