Treść opublikowana przez belgus
-
540i (r. 96) V8 4.4 - automat ''zaskakuje''
Witam Ktory rocznik auta!? Jezeli wlali ci mineralny,to nie powinno byc zle.Gorzej jak syntetyk do minerala1 pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Witam Odpowietrzasz wykrecajac srubke na chlodnicy/przy wlewie ,z krzyzykiem/oraz wykrecasz srubke przytermostacie.Lejesz az przestanie wychodzic powietrze/banki/Zkrecasz uruchamiasz silnik i grzejesz do otwarcia termostatu!W tym momencie poziom plynu powinien byc na 4 kresce powyzej kaltjezeli nie ma to dolewasz do tej kreski i koniec. pozdrawiam
-
Wciskam pedał sprzęgła ---> zapalają się światła STOPu ??
Witam wcisnij sprzego i zobacz co sie dzieje z pedalem hamulca! Byc moze trzeba bedzie cos przesmarowac!! pozdrawiam
-
540i (r. 96) V8 4.4 - automat ''zaskakuje''
Witam Zgodnie z tym co napisalem,moge sie podzielic spostrzezeniami po wlaniu do automatu prepratu FORTedo skrzyn auto. Skrzynka chodzi jak maselko! zadnych szarpniec!przy zalaczaniu czy tez przy redukcji! Olej odzyskuje normalna barwe! Nie wiem jak to dalej bedzie dzialalo,ale efekt jest zdumiewajacy! W chwili gdy to psze,jest w 100% trzezwy!! :P pozdrawiam
-
Skad woda pod aku?
Witam Zawsze jak wyciagne aku,to na tej poleczce jest woda. Moze ,to ni tylko umnie? Jak temu zaradzic? pozdrawiam
-
Wilgotno , silnik zaczął przerywać...Świeci cewka i kopułka
Czesc Kup jakis preparat zabezpieczajacy przed wilgocia i juz! Jak zamoczysz nowa cewke ,kopulke,czy przewody ,to tez beda swiecic!!! pozdrawiam
-
koło zamachowe - czy można je odwrócić?
Witam Moim zdanie nie mozna . Wymien na drugie,bo to chyba groszowa sprawa! pozdrawiam
-
mała głowa zamiast duzej
A wiec chodzi o glowice!!!! :shock: to jak nazwiecie dol silnika? :mrgreen: pozdrawiam
-
mała głowa zamiast duzej
Po co pytasz jak wiesz? :P Dzieki za wspolczucie :modlitwa: Udanego przeszczepu :cool2:
-
mała głowa zamiast duzej
Witam Mam dosyc duza glowe :P Ale na mniejsza bym sie nie zamienil! chyba by nie pasowala. Odradzam pozdrawiam i wspolczuje
-
problem z e36
Z tym pedalem gazu,to moze byc sprawa przepustnicy albo linki! Tam musisz pogrzebac. pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Nic sie nie stanie!! Najwyzej jak bedzie mroz,to Ci cos peknie,ale tak poza tym nic :cool2: pozdrawiam
-
silnik zgasł i nie chce odpalic
Witam Jaki silnik? Gdzie Ci strzela ? Sprawdzales iskre? pozdrawiam
-
Jaki prostownik do akumulatorów bezobsługowych?
Witam To je sie laduje??!!Bezobslugowe?! :mad2: Wlasnie swoj naladowalem :P Zwyklym prostownikiem obslugiwanym recznie! co do korkow,to one tez maja,tylko ukryte pod przykryka i trzeba je zdjac na wszelki wypadek. Tylko nie dolewj nic do niego! pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Czesc :D To jeden pies! pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Pies???A jaka rasa???? :P
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Wchodzi ok 7 l. nie musi byc koncentrat!Ma byc zimowy! pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
Kup normalny koncentrat w markecie ,albo na stacji benzyniowej! W Pulawach nie ma takich rzeczy? pozdrawiam
-
Wał napędowy.
To niech mechanior teraz zaplaci za wywazenie!! pozdrawiam
-
Obroty
Witam moze byc krokowy,ale sprawdz caly dolot! pozdrawiam
-
jaki wybrać olej ?
Witam Jezdze na 10w 60 castrol RS full syntetk i musze Wam powiedziec,ze po ostatnich spadkach temperatury,rozruch silnika w porwnaniu z 5w/40 jest ciezszy.Oczywiscie sa toroznice nieiwlkie ,ale sa! Kolego nie zalewaj mineralnym!Nie ma wogole przeslanek,zebys to zrobil! Lej polsymtetyk albo syntetyk!Pan mechanik chyba jest malo doswiadczony ,jezeli Ci poleca mineral po 200 tkm. pozdrawiam
-
zmiana płynu w chlodnicy. gdzie korek od bloku?
O m40 jak sie dba ,to tez jest niestety m 40 :(
-
trzeszczy przy maksymalnym skręceniu kół
Witam to nie skrecajcie maksymalnie kol i nie bedzie problemu :P wydaje mi sie,ze to wszyscy tak maja i ,ze to jest normalka!! Albo w skrajnych przypadkach macie zapowietrzone pompy wspomagania i stary plyn. pozdrawiam
-
Czy uzywal ktos tego srodka do czyszczenia silnika??
Witam Jeszcze nie robilem kolego :P Akurat mam zaufanie do goscia ,ktory mi polecal!!! Nie przyszedlem do nie go wyplukac,ani on tego nie sprzedaje!! Jak juz pisalem,rozmowa ogolnie dotyczyla rozrzdu w m 40 i on powiedzial,ze powinno sie czsemplukac magistrale olejowa!Bo robil to w oplu i sam byl zaskoczony efektami!W/g niego ten preparat,to w tej chwili najlepszy na rynku i chyba na swiecie.Co mam czlowiekowi nie wierzyc? Sam jezdzi 26 cio letnia beemka z automatem i naprawia glownie BMW, tylko jest niestety drogiDzisiaj zalalem forte do skrzynki i zobaczymy! Ja jestem ostozny jesli chodzi o te wynalazki,ale troche przeczytalem o tej marce i postanowilem jej zaufac!A co bedzie to sie okaze!
-
Czy uzywal ktos tego srodka do czyszczenia silnika??
Witam nie chce robic reklamy! Mechanik polecil FORTE,tez jest na allegro! Podobno nic lepszego nie ma! pozdrawiam