Treść opublikowana przez Ponta
-
Elektryczna klapa bagażnika - nie zamyka
Jeśli dół nie jest poprawnie zamknięty, to góra nie zacznie się zamykać po naciśnięciu guzika. Może tędy droga? Otwórz i zamknij dół, dosyć zdecydowanie.
-
Wyposażenie bagażnika X5 E70
- BMW X5 WBAKS410300C30155
Ponta odpowiedział(a) na Bartibol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii.- M3 F80 Competition
Pięknie marko, fajny podeścik do prezentacji auta :cool2:- Opony zimowe
No ale to się na wiosnę kupuje, teraz to co ty za rabaty dostaniesz?- demontaz poduszki powietrznej
Jak masz problem to sobie kup pędzel drewniany z trzonkiem o średnicy zbliżonym do otworu za kierownicą, to wejdzie w szynę i nie trzeba będzie łapać kąta, bo jak masz śrubokręt to już tam amerykę zrobiłeś. Chodzi o to by nacisnąć sprężynę, i poduszka wyjdzie z jednej strony. Musisz czuć sprężynowanie pod naciskiem. 1:40 To wszędzie jest stosowane, w Mercach też. Przerobisz to 2-3 razy to kolejny raz trwa to 5 sekund.- Pytania przed kupnem Z4
Czarna z USA, brak spryskiwaczy. Ukrywa VIN. Brak przeciwmgłowego tył, nie przejdzie przeglądu. Napinacz pasa po strzale. Druga nie jest bezwypadkowa, ta pierwsza raczej też nie w końcu to USA.- Eibach Pro Kit - wrażenia z użytkowania
to post z 2014 r.- Eksploatacja 2.8i
serwis olejowy - klasyka co 10k km/1 rok. płyn hamulcowy zmień i kolejno co dwa lata zmieniaj filtr powietrza weź np. MANN i przeciwpyłkowy to samo, ale z węglem aktywnym. Do tego zainteresuj się świecami oraz wymianą oleju w skrzyni jak auto ma już duży przebieg. dobij czynnik chłodniczy i zrób ozonowanie wnętrza.- Eibach Pro Kit - wrażenia z użytkowania
Pro kit nie obniża zbytnio, jest progresywny. Na HR dużo więcej idzie w dół. Natomiast miałem go w cywilnej e85, jest wspaniały. Wywaliłem rft oczywiście. 3 cm jest dla e85, pro kit dla e89 obniża 25 mm przód i 15 mm tył. Jak galeria ma parking podziemny lub ten na górze (w zasadzie bez znaczenia) będziesz miał problem, bo nie wjedziesz, ja już musiałem odpuścić w kilku galeriach jak nie mają gładkiego przejścia. Zmiana samych amorów i sprężyn to 80% roboty, jeszcze trzeba zmienić gniazda sprężyn i osłony amorów + warto wymienić stabilizatory na grubsze + łączniki stabilizatorów, bo to śmieszne pieniądze. Oczywiście też wywal rft i wrzuć jakieś PSS/PS4 to z samochodu nie wyjdziesz, nie jest absolutnie twardo jak w taczce, jest sztywno, tak jak ma być. Tylny stab. w e89 jest ten sam zawsze bez względu na wersję, to zmień tylko przód na grubszy, możesz też kupić zestaw stab. np. Eibacha. To wszystko co pisze odnosi się do modeli poniżej 35i/35is, które mogą mieć adaptacyjną zawiechę.- E90 WBAVC31000VA20961
Ponta odpowiedział(a) na RomanC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTył był robiony w tym pojeździe. Felgi to styling 135, którego e90 nigdy nie dostawała. Rozmiary opon mi nie pasują, są zbyt baloniaste jak na 18" w e90. Także koła pewnie z e60 założone, bo wysunięcie ET by się zgadzało, tył jest wypchnięty. Gdyby były z e46/e85 byłby bardziej schowane i na odpowiednim rozmiarze opony.- Wymiana zderzaków e83
Z tyłu są inne ślizgi i centralne mocowanie zderzaka też inne. Od frontu wkład za nerkami jest inny. M ma dodatkowo uchwyty reflektora. W polifcie kanały przednie boczne kanał powietrza są inne między zderzakami m a standardowym. Dodatkowo progi M i nakładki na nadkola w pakiecie M trzeba zmienić. Masa spinek, których nie ogarniesz bez rysunków. Te pierdoły z ASO + spinki i masz 2k zł Malowanie zderzaków i progów + nakładek nadkoli to zapłacisz z 2,5k zł lekko, jeszcze będziesz musiał z lakiernikiem to zakładać, bo on nie ogarnie jaka śruba i jaki wkręt gdzie. + cena samych zderzaków z allegro.- E46 Uszczelka króćca głowicy układu chłodzenia problem
To może też mechanik mówił, że BMW nie produkuje swoich uszczelek, tylko ma od tego podwykonawców. Elring produkuje oryginalnie takie rzeczy pod BMW, plus logo obydwu marek na produkcie.- Uciekające powietrze
Zawory wymieniane na nowe? Powietrze pompuje się na zimnej oponie, np. z rana jedziesz pod Orlen i sobie tam zładuj tyle ile mas zna tabliczce. Nie ma sensu sprawdzać ciśnienia po godzinnej jeździe samochodem.- BMW Z4 E85 WBABT51040LR88066
Ponta odpowiedział(a) na PasjonAuta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTO niezły kapeć za 30k zł :roll: Tam się leje 5W30 lub 5W40, po takiej właścicielce to już widać, czemu go nie kupować.- Całoroczne opony , czy po staremu ?
Albo u takiego który dodatkowo robi renowację felg, bo przynajmniej wiedzą jak się obchodzić z felgą.- łączniki stabilizatora
Są dwa takie same: 31 30 6 792 211 Jeśli masz adaptacyjne podwozie M, to masz: prawy 31 30 6 792 212 lewy 31 30 6 792 211- Opony z gwiazdką - konieczność ?
Bo oponę też trzeba poddać odpowiendnim warunkom. Toczenie w korku 0-40 km/h, nie ma różnicy nawet czy opona jest łysa. Nie zrozum mnie źle, ale zwykły użytkownik autostradowy zadowoli się nową gumą półki średniej i ciężko będzie mu poczuć różnicę, bo czemu jest poddawana taka opona? Jazda ekspresówką 120. Tam aby się decybele zgadzały, bo potrafią szumieć i do przodu. PS4 to jedna z lepszych gum na jakich jeździłem, zaraz po PSS :cool2: Klei niesamowicie. Inaczej mi mieli na michałach a inaczej na jakiejś średniawce, której już nawet nie kupuję. Oczywiście żadne run on flat.- Felgi do F10
Podejdą, aczkolwiek kapeć będzie lekko naciągnięty.- BMW Z4 E85 WBABT51040LR88066
Ponta odpowiedział(a) na PasjonAuta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli po rozkodowaniu VIN jest zapis - model designation deletion, wówczas auto nie ma oznaczeń, ani bocznych ani żadnych. Daj znać co wyszło. Taka rada ode mnie, jak będziesz siedział w wozie to obejrzyj się przez ramię w lewo i zobacz w jakim stanie jest wanna na dach, czy jest tam mokro itp.- BMW Z4 E85 WBABT51040LR88066
Ponta odpowiedział(a) na PasjonAuta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPojechałbym obejrzeć, nie wygląda źle wśród obecnego dziś ścieku Z4 na otomoto. Brak tylko bocznych oznaczeń modelu na błotnikach przednich. EDIT: Ma 300k nabite, także może brać olej, będzie to auto niesprzedawalne zaraz z powodu swojego przebiegu.- BMW X5 WBAKS410200H56499
Ponta odpowiedział(a) na Bartibol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co można sądzić po takim zdjęciu? I to jedno z trzech, które są dostępne. Wykup raport + historię serwisową i oglądaj.- BMW Z4 E85 WBABT51040LR88066
Ponta odpowiedział(a) na PasjonAuta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma takiej możliwości. jedyne co możesz zrobić to wykupić raport np. autobaza czy inny carvertical oraz wykupić raport historii serwisowej. A to czy przyjechał w całości zbadasz będąc przy aucie w jakim jest stanie. Gdzie link do ogłoszenia? Model Z4 3.0i Market Europe Development Code E85 Chassis Roadster Steering left Doors 2 Engine M54 Displacement 3.00 l Power 170 kW Drivetrain Rear-Wheel Drive Transmission automatic Color Sterling-grau Metallic - 472 Upholstery Leder "oregon"/schwarz - LASW Manufacturer BMW AG Production Plant Spartanburg, USA Production Date 2003-08-18 224 Driving Mode Pro Fahrmodi Pro 230 Eu Specific Additional Equipment Eu Spezifische Zusatzumfaenge 255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad 302 Alarm System Alarmanlage 313 Exterior Mirror Package Aussenspiegelpaket 345 Chrome Line Interior Chrome Line Interieur 350 Sa Auspuffanlage Verchromt Sa Auspuffanlage Verchromt 380 Hardtop Preparation Hardtop-vorbereitung 399 Softtop Operation, Fully Automatic Verdeckbetaetigung Vollautomatisch 423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours 428 Warning Triangle Warndreieck 430 Interior And Exterior Mirror Packa Innen- Und Aussenspiegelpaket 441 Smokers Package Raucherpaket 493 Storage Compartment Package Ablagenpaket 494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer 502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage 508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc) 520 Foglights Nebelscheinwerfer 521 Rain Sensor Regensensor 522 Xenon Light Xenon-licht 534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik 540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung 548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho 609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional 644 Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth-schnitts. 672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach 676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem 704 M Sport Suspension M Sportfahrwerk 801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung 851 Language Version German Sprachversion Deutsch 863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa 879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur 925 Shipping Protection Package Versandschutzpaket- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Na P7 miałem największe, na PSS które mam teraz są wyraźnie mniejsze, ale nawet na tych Pirelli nie szorowałbym o krawężnik :( Seryjna opona na seryjnej feldze, także można się do tego odnosić :cool2:- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Uważniej manewruj przy krawężnikach :wink: , rant ochrony to chroni tylko jak parkujesz równolegle i kiedy koło jest niemalże równolegle z krawężnikiem, to wtedy daje radę. A tak - trzeba uważać i tyle. - BMW X5 WBAKS410300C30155
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.