Ponta
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: BMW x5 G65 - nowy model, opinie, informację , dyskusja
Treść opublikowana przez Ponta
-
N52B30 ponad litr oleju na 1000km pomocy!
Gość nie zagląda na forum, ma jeden post, wyluzujcie.
-
Prośba o rozpoznanie części :)
Każdy jeden szrot w twoim mieście będzie miał u siebie e46 z R4 pod maską.
-
E90 325i Swap na hamulce z 335i/d
Przód wchodzi p&p 335i. Potrzebujesz tarczy klocków i zacisku tylko.
-
Prośba o rozpoznanie części :)
Uszczelka 11 37 7 502 022 https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3179-pokrywa-glowicy/i47632/kL/sN/r2004/m04#part07
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Na allegro masz kilka kompletów nowych oryginalnych felg OE BMW 18" do g20 w kwocie 3400+
-
E60 ramka pod tablice
Ona fabrycznie jest na nity. Trzeba je zerwać. Europejska powinna zasłonić otwory po tej z USA.
-
2 błędy bez oznak
a to nie czujnik położenia wałka?
-
[E91][318I][n43] Bierze olej
Prowadnice nie mają nic do poboru oleju, to osobne komponenty. Uszczelniacze czasem też pierścienie. I pełno innych małych wycieków, ale to są zapocenia i nie sprawiają, że oleju ubywa 1l na 1 tys. km.
-
[E92] Wykodowanie maty siedzenia w modelu E92
Dokładnie ma być tak jak kkx5 pisze, strzelą wszystkie i już. Inna sprawa, żebyś poinformował kolejnego właściciela, bo jak posadzi tam dziecko w foteliku...
-
BMW F34 GT WBA8T51070B457458
Ponta odpowiedział(a) na Kolorowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInterwały olejowe ustawione na 30k km. Jak był serwisowany? Jak miał 2 razy olej zmieniany to bym sobie darował to auto. Wykup raport historii serwisowej lub weź od dealera. xDrive to nie problem, jak się kupuje odpowiednie ogumienie.
-
N52B30 ponad litr oleju na 1000km pomocy!
Po pierwsze to uszczelniacze zaworowe i próba olejowa, bo może też pierścienie, dodatkowo kontrola i jak trzeba to wymiana napędu rozrządu, bo grzechem byłoby tego nie zrobić. Ale czytam, ze uszczelniacze zrobione, więc zostały pierścienie, nie ma innej możliwości. Potem mniejsze wycieki, może miska olejowa, podstawa filtra oleju, ale to nie są rzeczy, żeby olej aż w takich ilościach ubywał. Katy wyrzucił, bo zalane olejem, może wystarczyło to przepalić robiąc kilka tras i pozwolić się wypalić katom. Teraz spalanie skoczy 2l/100 km do góry. Ja w n52b30 kieliszka oleju nie dolewałem między wymianami. Miałem dwa takie motory w dwóch autach, zero problemów. No ALE jak ktoś wymieniał poprzednio olej co 30k km, no to trzeba ratować teraz.
-
BMW E61 WBANJ31080CP85124
Ponta odpowiedział(a) na comorode temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego to jest BMW i to stare, 10k zł można tu nastukać, bazując tylko na godzinnych oględzinach.
-
Jaki silnik do e90?
Ale to potwierdzenie twoich słów, że zawieszenie było takie samo.
-
BMW E91 WBAUT31060A883957
Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMamy rok 2021 r. a ludzie świadomie wybierają manual w dieslu :lol: No ale kolega lubi mieć kontrolę, KONTROLĘ nad pojazdem 120 KM.
-
Opony z gwiazdką - konieczność ?
A co może wiedzieć mechanik o oponach, jak oni klocki tylko zmieniają, ty się pytaj kogoś kto jeździ 30k km rocznie po różnych drogach a nie mechanika w garażu co olej wymienia. Nie chcesz to nie ładuj rft, kup normalne opony wzmacniane z homologacją BMW np.: Pirelli P Zero Yokohama Advan Sport V105E Bridgestone Alenza 001 To wszystko jest dostępne bez rft. Masz ogumienie mieszane na tych 20" więc homologacja musi być na oponie.
-
Styling 207
Przecież 207 jest w dwóch rozmiarach felg w wariancie mieszanym opon. Dystanse 10 mm przód i 12 - 15 mm tył załatwią sprawę. Do tego nowe szpilki = dłuższe.
-
Demontaż poduszki powietrznej kierowcy
To jedna z tych rzeczy, która zajmuje pierwszy raz najdłużej, za 2 i 3 razem robisz to 5 sekund, bo już rozkminione.
-
Jaki silnik do e90?
- BMW 435i Xdrive full opcja za niską cenę! WBA3R5C5XEF785152
Ponta odpowiedział(a) na sharinho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo zapewne, a drzwi kierowcy i lewa ćwiara to były malowane w dwóch innych fabrykach :wink:- E46 323 Cabrio. Kupic, nie kupic ? Oto jest pytanie…
Pytasz o opinię, więc ja wypowiem SWOJĄ, inna osoba może mieć inną. e46 bez dachu wygląda słabo, zobacz lepiej Z3 lub Z4. Ma proporcje golfa bez dachu, ta sama liga wyglądu. Ani to sport ani to prestiż.- 2021 BMW M3 G80
Przecież ten model dopiero wyszedł, do LCI długa droga.- Demontaż poduszki powietrznej kierowcy
Nie ma, nie wpychaj tam wkrętaka tylko kup sobie w castoramie drewniany pędzel o grubości takiej jaki ma otwór. Prawa strona odchodzi to zajmij się lewą niech wyskoczy.- Jaki silnik do e90?
S226A Sportowe dostosowanie podwozia S704A M Podwozie sportowe Przy czym proszę bardziej doświadczonych o sprecyzowanie w jakiej wersji silnikowej jaka była dostępna opcja, bo co innego mogło mieć 320i, co innego 335i a co innego 335xi, a jeszcze co innego one miały w serii. A w ogóle to 335i chyba w standardzie miało M Podwozie sportowe, a opcja S225A była jego rezygnacją.- naprawnie glebszej rysy.
Nie doszła do podkładu, oddaj to do studia detailingowego niech obejrzą. W życiu tego nie maluj. Kredka biała świecowa załatwi sprawę, że będzie 80% lepiej.- E93 3.0 benzyna WBAWN31040P170457
Ponta odpowiedział(a) na Janek_E93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZderzak przód malowany. Silnik n53, także miej kasę na start w razie w. Załatw datę 1 rejestracji i wykup historię serwisową. - BMW 435i Xdrive full opcja za niską cenę! WBA3R5C5XEF785152
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.