Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na Macallan temat w X5 (G05)
    Tak, to oczywiście lepsza droga mieć dwa komplety kół i tylko zmieniać w 6 minut. Jednak przekładka opon co pół roku niszczy obydwa komplety opon, niszczy felgi, trzeba wyważać co pół roku, umawiać się na terminy itd. A tak koła nam przełoży pierwszy lepszy pan Stasio w garażu w mgnieniu oka. Większość aut na zimę ma komplet 4x te same felgi 4x te same opony, ale czasem są warianty mieszane na zimę, nie mniej cenowo nie jest to wariant optymistyczny. Inna sprawa, że przy wariancie 4x ta sama felga i 4x ta sama opona można pominąć homologację, napędowi nic nie będzie. Oczywiście na gwarancji i tak warto mieć tę homologację w tym wypadku.
  2. Ponta odpowiedział(a) na Macallan temat w X5 (G05)
    Prawda :?
  3. Ponta odpowiedział(a) na Macallan temat w X5 (G05)
    Mylisz się, masz ogumienie mieszane w xDrive, homologacją w tym wypadku to podstawa. Zrobią wszystko by ci to udowodnić, gdy napęd siądzie. Homologacja musi być przy ogumieniu mieszanym.
  4. 1. właściciel auto w posiadaniu 3 lata 2. właściciel auto w posiadaniu 10 miesięcy 3. właściciel auto w posiadaniu do dziś czyt. 6 miesięcy (tu też jest współwłaściciel) Z takim autem teoretycznie nic nie powinno się dziać za sprawą małego przebiegu. Pytanie czemu sprzedają tak szybko.
  5. Tu masz seryjną felgę z kapciem 215 również seryjnym na dystansie 15 mm front. To u niego dojdzie szersza guma + wysunięcie 3 mm. http://i.imgur.com/lV1mqaK.jpg
  6. Oczywiście, że „wejdą", ale będzie trzeć. Czyli nie wejdą. Nie wystaje to nie jest argument, te koła skręcają jeszcze.
  7. Pardon, N20 chyba do 2017 r. było. Mój błąd.
  8. Nie wejdą na front. I to nie kwestia nieprawidłowego rozmiaru opon a tego, ze felga wyjdzie na zew. 18,4 mm. Tył by wszedł ładnie.
  9. Benzyna to N20, kiepski motor. Bierz diesla.
  10. 4x ta sama felga i 4x ta sama opona i nic się nie stanie. 275/40 R20 285/35 R21 To felgi z modelu M, ale ET mają takie same. Widzę wersje tej felgi 10,5 zamiast 10, ale to na nic nie wpłynie.
  11. Dziś nie brakuje fanatyków e46 a narzekaczy na e90, także ja bym wystawił.
  12. Są szkody w historii, także raport wykup. Obowiązkowo też historię serwisową. Auto z Francji, więc obtłuczone na 100% było, bo całych nie ściągają.
  13. Ponta odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Niezła podeszwa :D
  14. Może być, bo nie ma takiej ręki, która pomaluje jak robot w fabryce i to każdy lepszy lakiernik ci powie, natomiast to tylko lotka, ciężko zepsuć malowanie takiego prostego elementu. Lakier - mogą dobrać na 100% a mogą na 90%. Wszędzie pracują tylko ludzie. Będzie druga warstwa lakieru, masz na wszystko papier nie ma się czym przejmować, ta lotka to chyba i tak jest z jakiegoś tworzywa, ale to proszę mnie poprawić z czego, bo sam do końca nie wiem.
  15. Dla F40 OE BMW wariant zimowy: 7Jx17 195/55 styling 489 7,5Jx17 225/45 styling 550M 6,5Jx18 205/45 styling 711M (6,5J to nie pomyłka) 8Jx18 225/40 styling 554M, 556M Musisz uważnie czytać jakie masz felgi i jaka opona dotyczy jakiej. To wszystko to wariant P + T ten sam set. Nie ma w F40 wariantu mieszanego.
  16. Ponta odpowiedział(a) na Różowa Pantera temat w E39
    po VIN wyjdzie jaką masz skórę, potem lederzentrum i dobiorą.
  17. Nie rozwiązali widzę problemu od 20 lat, ale w aucie z 2020 r. już te loga klękają? Logo jest niewymienne, to element poduszki powietrznej. Ono ma przy wystrzale trzymać się określonej powierzchni poduszki, by ci się w czoło nie wbiło.
  18. Ponta odpowiedział(a) na Miki. temat w X7 (G07)
    Jest jak piszesz, będą szukać dziury w całym, a tak jesteś chroniony.
  19. Ponta odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Potrafię docenić fajny model czy mercedesa czy innej marki, i to nie jest jakiś hejt, bo inna marka niż BMW, ale wnętrza tych merców są tak festyniarskie i rusko-oligarchiczne, że nie można na to spoglądać.
  20. 7,5x18 ET 25 8,5x18 ET 40
  21. Ponta odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Kilka dobrych lat tableciarnia była w Mercu, ale wyniki sprzedażowe mieli dobre. Więc się podobało ludziom. Ale po co BMW teraz w to wchodzi?
  22. Normlany przebieg, przecież to trasy jeździło. Poproś o pakiet normalnych zdjęć, bo to tutaj to nic nie zobaczymy.
  23. Wersja na Benelux. Kupiłeś historię serwisową?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.