Treść opublikowana przez Ponta
-
Opony zimowe do X5 45e M
Tak, to oczywiście lepsza droga mieć dwa komplety kół i tylko zmieniać w 6 minut. Jednak przekładka opon co pół roku niszczy obydwa komplety opon, niszczy felgi, trzeba wyważać co pół roku, umawiać się na terminy itd. A tak koła nam przełoży pierwszy lepszy pan Stasio w garażu w mgnieniu oka. Większość aut na zimę ma komplet 4x te same felgi 4x te same opony, ale czasem są warianty mieszane na zimę, nie mniej cenowo nie jest to wariant optymistyczny. Inna sprawa, że przy wariancie 4x ta sama felga i 4x ta sama opona można pominąć homologację, napędowi nic nie będzie. Oczywiście na gwarancji i tak warto mieć tę homologację w tym wypadku.
- Opony zimowe do X5 45e M
-
Opony zimowe do X5 45e M
Mylisz się, masz ogumienie mieszane w xDrive, homologacją w tym wypadku to podstawa. Zrobią wszystko by ci to udowodnić, gdy napęd siądzie. Homologacja musi być przy ogumieniu mieszanym.
-
BMW F10 520D WBA5E71090G564362
Ponta odpowiedział(a) na zloty1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. właściciel auto w posiadaniu 3 lata 2. właściciel auto w posiadaniu 10 miesięcy 3. właściciel auto w posiadaniu do dziś czyt. 6 miesięcy (tu też jest współwłaściciel) Z takim autem teoretycznie nic nie powinno się dziać za sprawą małego przebiegu. Pytanie czemu sprzedają tak szybko.
-
E81 116i jakie ET?
Tu masz seryjną felgę z kapciem 215 również seryjnym na dystansie 15 mm front. To u niego dojdzie szersza guma + wysunięcie 3 mm. http://i.imgur.com/lV1mqaK.jpg
-
E81 116i jakie ET?
Oczywiście, że „wejdą", ale będzie trzeć. Czyli nie wejdą. Nie wystaje to nie jest argument, te koła skręcają jeszcze.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Pardon, N20 chyba do 2017 r. było. Mój błąd.
-
E81 116i jakie ET?
Nie wejdą na front. I to nie kwestia nieprawidłowego rozmiaru opon a tego, ze felga wyjdzie na zew. 18,4 mm. Tył by wszedł ładnie.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Benzyna to N20, kiepski motor. Bierz diesla.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
4x ta sama felga i 4x ta sama opona i nic się nie stanie. 275/40 R20 285/35 R21 To felgi z modelu M, ale ET mają takie same. Widzę wersje tej felgi 10,5 zamiast 10, ale to na nic nie wpłynie.
-
Wymiana tylnej kratki wentylacyjnej
- E46 Coupe 2005 titan-silber Lifestyle Edition
Dziś nie brakuje fanatyków e46 a narzekaczy na e90, także ja bym wystawił.- BMW E90 320d WBAPP31020F090126 Sokółka
Ponta odpowiedział(a) na adamsi92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą szkody w historii, także raport wykup. Obowiązkowo też historię serwisową. Auto z Francji, więc obtłuczone na 100% było, bo całych nie ściągają.- 30d czy 40i
- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Może być, bo nie ma takiej ręki, która pomaluje jak robot w fabryce i to każdy lepszy lakiernik ci powie, natomiast to tylko lotka, ciężko zepsuć malowanie takiego prostego elementu. Lakier - mogą dobrać na 100% a mogą na 90%. Wszędzie pracują tylko ludzie. Będzie druga warstwa lakieru, masz na wszystko papier nie ma się czym przejmować, ta lotka to chyba i tak jest z jakiegoś tworzywa, ale to proszę mnie poprawić z czego, bo sam do końca nie wiem.- Całoroczne opony , czy po staremu ?
Dla F40 OE BMW wariant zimowy: 7Jx17 195/55 styling 489 7,5Jx17 225/45 styling 550M 6,5Jx18 205/45 styling 711M (6,5J to nie pomyłka) 8Jx18 225/40 styling 554M, 556M Musisz uważnie czytać jakie masz felgi i jaka opona dotyczy jakiej. To wszystko to wariant P + T ten sam set. Nie ma w F40 wariantu mieszanego.- Kolory tapicerki E39 m5
po VIN wyjdzie jaką masz skórę, potem lederzentrum i dobiorą.- G20 - Emblemat BMW
Nie rozwiązali widzę problemu od 20 lat, ale w aucie z 2020 r. już te loga klękają? Logo jest niewymienne, to element poduszki powietrznej. Ono ma przy wystrzale trzymać się określonej powierzchni poduszki, by ci się w czoło nie wbiło.- Opony zimowe
Jest jak piszesz, będą szukać dziury w całym, a tak jesteś chroniony.- G20 LCI
Potrafię docenić fajny model czy mercedesa czy innej marki, i to nie jest jakiś hejt, bo inna marka niż BMW, ale wnętrza tych merców są tak festyniarskie i rusko-oligarchiczne, że nie można na to spoglądać.- Felgi + opony zimowe 18"
7,5x18 ET 25 8,5x18 ET 40- G20 LCI
Kilka dobrych lat tableciarnia była w Mercu, ale wyniki sprzedażowe mieli dobre. Więc się podobało ludziom. Ale po co BMW teraz w to wchodzi?- G30 WBAJC51050WE55706
Ponta odpowiedział(a) na killerlemon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież tu jest automat :wink:- G30 WBAJC51050WE55706
Ponta odpowiedział(a) na killerlemon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNormlany przebieg, przecież to trasy jeździło. Poproś o pakiet normalnych zdjęć, bo to tutaj to nic nie zobaczymy.- BMW F21 118d wba1e11040j796950
Ponta odpowiedział(a) na henry2010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja na Benelux. Kupiłeś historię serwisową? - E46 Coupe 2005 titan-silber Lifestyle Edition
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.