Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW M8 Competition 625HP testy opinie
Porsche samym prestiżem marki bije na głowę BMW M4. Już był wątek, właściciele 911 Turbo S mają 2 inne auta do wożenia dzieci. Sportowe Porsche to Panamera, wygonie zabierze 4 osoby.
-
BMW 535d E60 WBANX91020CU43704
Ponta odpowiedział(a) na Damianek86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena abstrakcyjna, ma na sobie bieżnikowane opony, wspaniały samochód się zapowiada :D Auto jest powypadkowe. W przebieg bym nie wierzył bez historii serwisowej. Szkody w historii.
-
Konfig. opon zimowych i felg BMW F07 R18
ET się nie oblicza, to jest parametr każdej felgi. Potrzebna jest jeszcze jej szerokość. Opony idą 4x 245/50, bo nie widzę wariantu mieszanego dla 18". Jeśli jednak masz aftermarketowe 18 w dwóch szerokościach, na tył powinno iść 275/45. Na przód potrzebne będą dystanse raczej.
-
G30 WBAJN71060BH98649
Ponta odpowiedział(a) na świr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co mamy powiedzieć po VIN? Kup sobie historię serwisową.
-
Pytania przed kupnem Z4
Szkoda w historii. Tu się zaczynają już wydatki związane z tym motorem, jak masz kasę dodatkowo na start to możesz sprawdzać.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
To już lepiej 330i weź zamiast usportawiać na siłę 320i, gdzie bierzesz xDrive, to będzie zamulacz, to po co tam sportowe zawieszenia i hamulce?
-
Felgi styling 128 na BMW f11/10
Będzie trzeć.
-
Jaki silnik do e90?
No ta benzyna to masz na start 3k uszczelniacze z rozrządem. Uszczelka na łączeniu chłodnicy oleju i filtra oleju + podstawa filtra, bo jak nie zrobisz to zaraz regeneracja alternatora bo cały w oleju, znów 600 zł. Dodaj opony i coś w zawieszeniu i masz 5-6k zł. Wymień olej z filtrami, zajmij się klimą i może tarcze klocki + wymiana płynu ham. i masz 8k zł w dwa dni. To jest BMW nie opel astra G. Prawda, że ta 2.0 150 km to nie jedzie i pali tyle co 3.0 R6, ale najmniej z tym kłopotów.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak lubisz motoryzację to te akwaria na kółkach takie jak seria 2, C4 picasso to zaprzeczenie przyjemności z jazdy. Jak masz potrzebę wożenia wóżków to weź kombi/suva, ale nie te oszkolone autobusy.
-
Zakup F34 (3 GT) WBA8T51090B456196
Ponta odpowiedział(a) na zeebro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWykup raport np. autobaza. Na otomoto zaznacz bezwypadkowy i dopiero szukaj samochodów.
-
Zakup F34 (3 GT) WBA8T51090B456196
Ponta odpowiedział(a) na zeebro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto nie jest bezwypadkowe. Szkoda w historii.
-
BMW F10 kierownica M Performance - modyfikacja
Szybcy wściekli
-
Felgi do F10
Zawsze możesz przejść na 4x to samo. Dokup tylko dwie węższe felgi.
-
Felgi do F10
Nowe opony z homologacją, oczywiście w fabrycznym rozmiarze i ciśnienie załaduj z tabliczki.
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Nie kwestionuje tej konkretnej opony.
-
Elektryczny SUV BMW iX
Mieszkańcy bloków będą mieli transport publiczny i będą pracować z domu. Przecież jest Internet. Poza tym, nie każdy musi mieć samochód. A Polska ma niemal najwięcej samochodów na 1000 mieszkańców w Europie. To jest chore. Pomimo PiSiej retoryki likwidacja elektrowni na węgiel i kopalń nastąpi bardzo szybko. Trzeba wreszcie pojąć, że przejście na pojazdy bezemisyjne to nie jest kwestia cen paliwa, prądu, czyjegoś widzimisię, kwestia wygody i czy się to komuś opłaca, czy nie. Będą pojazdy bezemisyjne albo żadne. Zapomnijmy co było. Ale jakie bezemisyjne? Nie leci z rury, ale leci z fabryki. Leci z kontenerowców i transportu lotniczego. Kierowców po prostu najłatwiej za mordę złapać. Nie chodzi o jakieś dbanie o planetę, bo Chiny i Indie swoje a EU i Ameryki swoje. Ale masz rację w jednym, że wszystko zmierza do zabrania samochodu kowalskiemu lub wykupu na abonament. Jedyne miejsce jakie przychodzi mi na myśl bez aut w mieście to Japonia, gdzie faktycznie utrzymanie samochodu swoje kosztuje a i transport publiczny to wzór światowy. To widać na street view, że tam nie widać nasranych samochodów na ulicach, u nas na każdym trawniku 15 passatów na czarno dymiących, ale życie nie jest czarnobiałe i to nie taka prosta kwestia. Parkingi podziemne, parkingi jako kilkupoziomowe bloki itd. Musiałbyś zaorać miasto i postawić nowe pod elektryki. A i tak na koniec dnia dojdziesz do wniosku, że chcesz być eko to kup rower.
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Przeczytaj co napisałeś jeszcze raz :mad2: Nie masz a polecasz no chłopie. To po co ten temat, przecież można wejść na ranking i po zabawie, jakie to proste :roll:
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Delikatnie zwiększy to przyczepność tylnej osi, ale nic co być diametralnie odczuł. W dużych koleinach auto może „uciekać".
-
Felgi do F10
Tak, sztab inżynierów źle obliczył :D Zadzwoń do BMW i im powiedz, że źle liczą i mają straty. Różnica w obwodzie 275/30 tył a przodem 245/35 R20 to 0.96% zaokrąglając. BMW dopuszcza ~1%.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
vampire i tuga mają neutralne pH. Ja tylko tego używam po sezonie jak zdejmuje jeden komplet i wkładam drugi + leci glinka. Przy tym zabezpieczam felgi, które będą leżakować i na next sezon przy daily washu apc 1:10 + pędzelek załatwia sprawę.
-
BMW E92 WBAKE3C5XBE558167
Ponta odpowiedział(a) na taktrzebazyc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJednym słowem dramat
-
Problem z podgrzewaniem fotela
No to szczęście w nieszczęściu. Panele taniocha na allegro weź jakiś.
-
Sportowy wydech w 318d
To trzeba iść w R6 w benzynie. Tutaj zapomnij o fajnym dźwięku.
-
BMW 340ix z 2018 WBA8B7C53JA585646
Ponta odpowiedział(a) na Wach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tyłek dostała na pewno.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ruszasz z pedałem w podłogę? Nie ma w mieście różnicy czy masz xDrive czy nie przy takich warunkach. Ruszy tak samo jedno i drugie. I czemu nagle masz chcieć w deszczu ruszyć jak kubica spod świateł - żeby być pierwszym na kolejnych? :) Południe Polski to niech bierze xDrive a reszta nie ma sensu. jeszcze jak większość po mieście jeździ.