Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Jeśli nie było robione, to uszczelniacze, rozrząd, uszczelka pokrywy zaworów, pewnie miska olejowa, i wszystkie małe uszczeleczki do kompletu. Nie licz, że tego nie zrobisz, bo auto będzie piło olej litrami. Także na start 3k zł. To prościzna, ale warto wiedzieć. Potem można spokojnie jeździć. Dodaj ubezpieczenie hamulce opony, nie ruszaj nawet zawiechy i masz 6k zł w dwa dni. Typ chowa VIN w otomoto już lampka powinna się zapalić. Bzdura, te auta nie są demonami prędkości, zamuła jest wyczuwalna. I dużo palą. W mieście 11.5 Szkody w historii. Produkcja 2005 r. a nie 2006 r. jak podaje kłamca w ogłoszeniu. Nawet bym tego nie jechał oglądać. Szukaj coś od prywatnego. Prawy przód robiony.
  2. Ponta odpowiedział(a) na bbrys temat w F10, F11
    Co to za jakieś chińskie wymysły. Kup używaną kierę na allegro.
  3. Jechałbym obejrzeć, źle nie wygląda. Kupiłeś historię serwisową?
  4. Nie wiem czy wiesz w co się pchasz 335i to skarbonka. Od Niemca 1 właściciela z przebiegiem do 80k km bym się interesował, ale nie od naszych sebixów. Auto jest powypadkowe i pochodzi z Francji. Całych tutaj nie ściągają. W Polsce nie kupisz dobrego 335i, zapomnij. Bo olej zapewne chleje a nie bierze. Bezczelne kłamstwo. Ma tylko Individual Roof-lining Anthracite, to co to za jakieś „M pakiety"? Nie ma czegoś takiego jak „M pakiet" wnętrza. Podwójny „M pakiet", czemu nie potrójny :mrgreen: To nawet jednego „M pakietu" nie ma. Wyłapane na szybko: zderzaki są dołożone. W zerzaku przednim osłon spryskiwaczy już nie pomalowali - lakiernik chyba wczoraj zaczął auta malować. plastik kierownicy odmalowany kierownica dokładana gałka niby performance, ale mieszek już nie Oznaczenia modelu wg VIN też nie powinien mieć, a na klapie 335i dekory niefabryczne wydech atrapovic z allegro dywaniki allegro, bo ori 600 zł kto by kupował :roll: nie skomentuję tych felg i naciągniętych opon jak w civicu. ozderzakowanie dokładane No ale najważniejsze, że zaciski na czerwono prysnęli :mad2:
  5. Ponta odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Fabryka ma: 8x18 ET 20 9x19 ET 24 Także będzie to niemalże rozwiązanie OE. Opony na to idą 235/40 + 265/35.
  6. Ponta odpowiedział(a) na yahu temat w Z4 (E85/E86)
    Nie ma wyświetlacza, sygnał dźwiękowy tylko idzie.
  7. Warstwa na kołnierzu tarczy musi być widocznie bardzo cienka.
  8. Tytuł jest mylący, bo to nie są felgi z e87 tylko aftermarketowe, to raz. E86 to BMW Z4 coupe. Felgi wejdą, ale w stosunku do OEMowych 19" z f10/f11 przód będzie schowany 9,3 mm. Tył 9,4 mm. Także tak to wygląda, dając dystanse przód i tył 10 mm zrobisz serię, dając dystanse przód 20 mm a tył 25 mm zrobisz fajny wygląd. Przy dystansach musisz wymienić również szpilki. Opony są dosyć szerokie jak na 8 + 8,5, bo to opony z wariantu 8,5 + 9, ale mogą być założone. Oczywiście 245/40 + 275/35, tak jak kolega wyżej pisze. Jak masz xDrive to zapomnij o tych felgach.
  9. A naprawy opony rft wg instrukcji BMW nie przewiduje :D
  10. Ponta odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    Te lampy na tym renderze to dramat, cofnięcie się do e60. Ścięty tył i auto jakoś tak dynamicznie wygląda. Nawet wydaje się bardziej slim. Tu jest całkiem niezły render:
  11. Pokaż mi gdzie tak przeczytałeś. BMW wychodzi z fabryki i na mieszanym ogumieniu i na jednakowym. Zależy jakie felgi konfigurujesz. W niektórych modelach przy xDrive jest dostępne tylko jednolite ogumienie przód tył. I zastanów się jak inny rozmiar opon przód tył ma wpłynąć na POPRAWNE działanie napędu xDrive? Napęd nie wie jakie masz opony, jemu ma się obwód zgadzać przy pracy. Quattro w Audi ma zawsze jednakowe opony i felgi. Bez quattro zresztą też :D
  12. Tył masz 255 a nie 225 jak napisałeś. Montujesz na zimę 4x 8Jx18 więc opony wrzucasz 225/50 wszystkie cztery. Kup nowe Riale zamiast używanych obdartych felg :cool2:
  13. Racja :duh:
  14. Na pewno na tylnej osi nie masz szerszych opon?
  15. Niestety e90 to już kapcie.
  16. No ale zobacz jakie masz naciągi.
  17. marko robiłeś hamulce i wydech, coś planujesz? Nie pokazałeś wnętrza tej gabloty :mrgreen:
  18. A co to za wyszukiwarka? Nie słyszałem, by BMW miało wyszukiwarkę opon na necie. Oponeo guzik wie o oponach montowanych w BMW.
  19. Seria miała: 8x18 235/50 ET 20 9x18 255/45 ET 25 Zatem kupujesz opony 235/45 R19
  20. Wyciągnij to, ma dwa boczne wystające elementy. Możesz ścisnąć na środku i wyjdzie łatwiej.
  21. Robiony przód robiony tył, specjalnie słabo zrobione zdjęcia, niektóre jak widać są zrobione normalnie. Szkody w historii. Zobacz serwisy olejowe jak były robione.
  22. Producent przewidział do ciebie: 4x 245/45 R19 (felgi przód tył muszą być takie same, a więc twoje obecne się nie nadają) 4x 245/50 R18 (jak wyżej) 2x 245/45 + 2x 275/40 (czego nie polecam, chyba, że kupisz osobny komplet felg. Przekładki co pół roku psują felgę i dwa komplety opon) Najtaniej i opcja najrozsądniejsza to komplet 4x nowe felgi 18" + nowe opony 4x ten sam rozmiar (nie musisz brac homologowanych, bo 4x to samo jest, xDrive nic nie będzie).

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.