Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW seria 5 F11 Vin WBA5L310X0G083342
Ponta odpowiedział(a) na Damian Przyborowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHistorię zweryfikuj, bo może mieć więcej nalatane.
-
BMW E91 2.0 150km WBAVR71020KS92979
Ponta odpowiedział(a) na Shinrayz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli nie było robione, to uszczelniacze, rozrząd, uszczelka pokrywy zaworów, pewnie miska olejowa, i wszystkie małe uszczeleczki do kompletu. Nie licz, że tego nie zrobisz, bo auto będzie piło olej litrami. Także na start 3k zł. To prościzna, ale warto wiedzieć. Potem można spokojnie jeździć. Dodaj ubezpieczenie hamulce opony, nie ruszaj nawet zawiechy i masz 6k zł w dwa dni. Typ chowa VIN w otomoto już lampka powinna się zapalić. Bzdura, te auta nie są demonami prędkości, zamuła jest wyczuwalna. I dużo palą. W mieście 11.5 Szkody w historii. Produkcja 2005 r. a nie 2006 r. jak podaje kłamca w ogłoszeniu. Nawet bym tego nie jechał oglądać. Szukaj coś od prywatnego. Prawy przód robiony.
-
Rodzaje kierownic w F10
Co to za jakieś chińskie wymysły. Kup używaną kierę na allegro.
-
BMW X3 E83 WBAPD91080WG41822
Ponta odpowiedział(a) na Detyll temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJechałbym obejrzeć, źle nie wygląda. Kupiłeś historię serwisową?
-
Opony zimowe runflat i letnie na tej samej feldze
Można.
-
E92 335i Czyktoś ją sprawdzał już VIN WBAWB71070P026773
Ponta odpowiedział(a) na Bafczyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy wiesz w co się pchasz 335i to skarbonka. Od Niemca 1 właściciela z przebiegiem do 80k km bym się interesował, ale nie od naszych sebixów. Auto jest powypadkowe i pochodzi z Francji. Całych tutaj nie ściągają. W Polsce nie kupisz dobrego 335i, zapomnij. Bo olej zapewne chleje a nie bierze. Bezczelne kłamstwo. Ma tylko Individual Roof-lining Anthracite, to co to za jakieś „M pakiety"? Nie ma czegoś takiego jak „M pakiet" wnętrza. Podwójny „M pakiet", czemu nie potrójny :mrgreen: To nawet jednego „M pakietu" nie ma. Wyłapane na szybko: zderzaki są dołożone. W zerzaku przednim osłon spryskiwaczy już nie pomalowali - lakiernik chyba wczoraj zaczął auta malować. plastik kierownicy odmalowany kierownica dokładana gałka niby performance, ale mieszek już nie Oznaczenia modelu wg VIN też nie powinien mieć, a na klapie 335i dekory niefabryczne wydech atrapovic z allegro dywaniki allegro, bo ori 600 zł kto by kupował :roll: nie skomentuję tych felg i naciągniętych opon jak w civicu. ozderzakowanie dokładane No ale najważniejsze, że zaciski na czerwono prysnęli :mad2:
-
Dystanse BMW E39 528i
Fabryka ma: 8x18 ET 20 9x19 ET 24 Także będzie to niemalże rozwiązanie OE. Opony na to idą 235/40 + 265/35.
-
sterownik pdc
Nie ma wyświetlacza, sygnał dźwiękowy tylko idzie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Warstwa na kołnierzu tarczy musi być widocznie bardzo cienka.
-
Czy Felgi z BMW e86/87/82 będą pasować do F11 ?
Tytuł jest mylący, bo to nie są felgi z e87 tylko aftermarketowe, to raz. E86 to BMW Z4 coupe. Felgi wejdą, ale w stosunku do OEMowych 19" z f10/f11 przód będzie schowany 9,3 mm. Tył 9,4 mm. Także tak to wygląda, dając dystanse przód i tył 10 mm zrobisz serię, dając dystanse przód 20 mm a tył 25 mm zrobisz fajny wygląd. Przy dystansach musisz wymienić również szpilki. Opony są dosyć szerokie jak na 8 + 8,5, bo to opony z wariantu 8,5 + 9, ale mogą być założone. Oczywiście 245/40 + 275/35, tak jak kolega wyżej pisze. Jak masz xDrive to zapomnij o tych felgach.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
A naprawy opony rft wg instrukcji BMW nie przewiduje :D
-
Nowa 5 G60/G61
Te lampy na tym renderze to dramat, cofnięcie się do e60. Ścięty tył i auto jakoś tak dynamicznie wygląda. Nawet wydaje się bardziej slim. Tu jest całkiem niezły render:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Pokaż mi gdzie tak przeczytałeś. BMW wychodzi z fabryki i na mieszanym ogumieniu i na jednakowym. Zależy jakie felgi konfigurujesz. W niektórych modelach przy xDrive jest dostępne tylko jednolite ogumienie przód tył. I zastanów się jak inny rozmiar opon przód tył ma wpłynąć na POPRAWNE działanie napędu xDrive? Napęd nie wie jakie masz opony, jemu ma się obwód zgadzać przy pracy. Quattro w Audi ma zawsze jednakowe opony i felgi. Bez quattro zresztą też :D
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Tył masz 255 a nie 225 jak napisałeś. Montujesz na zimę 4x 8Jx18 więc opony wrzucasz 225/50 wszystkie cztery. Kup nowe Riale zamiast używanych obdartych felg :cool2:
-
Czy wejdą opony profil 55-60 zamiast 45
Racja :duh:
-
Czy wejdą opony profil 55-60 zamiast 45
Na pewno na tylnej osi nie masz szerszych opon?
-
Jaki silnik do e90?
Niestety e90 to już kapcie.
-
E81 116i jakie ET?
No ale zobacz jakie masz naciągi.
-
M3 F80 Competition
marko robiłeś hamulce i wydech, coś planujesz? Nie pokazałeś wnętrza tej gabloty :mrgreen:
-
Jakie opony na felgi 18, oryginalny zawias
A co to za wyszukiwarka? Nie słyszałem, by BMW miało wyszukiwarkę opon na necie. Oponeo guzik wie o oponach montowanych w BMW.
-
Jakie opony na felgi 18, oryginalny zawias
Seria miała: 8x18 235/50 ET 20 9x18 255/45 ET 25 Zatem kupujesz opony 235/45 R19
-
BMW 525D F11 WBAXB91070DX43238
Ponta odpowiedział(a) na LaySs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii. Nie jest to polski salon.
-
Wymiana osłony isofix
Wyciągnij to, ma dwa boczne wystające elementy. Możesz ścisnąć na środku i wyjdzie łatwiej.
-
BMW 2 220D WBA2G91090VZ12682
Ponta odpowiedział(a) na Esemes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobiony przód robiony tył, specjalnie słabo zrobione zdjęcia, niektóre jak widać są zrobione normalnie. Szkody w historii. Zobacz serwisy olejowe jak były robione.
-
Opony, koła wymiary pakowanie do auta
Producent przewidział do ciebie: 4x 245/45 R19 (felgi przód tył muszą być takie same, a więc twoje obecne się nie nadają) 4x 245/50 R18 (jak wyżej) 2x 245/45 + 2x 275/40 (czego nie polecam, chyba, że kupisz osobny komplet felg. Przekładki co pół roku psują felgę i dwa komplety opon) Najtaniej i opcja najrozsądniejsza to komplet 4x nowe felgi 18" + nowe opony 4x ten sam rozmiar (nie musisz brac homologowanych, bo 4x to samo jest, xDrive nic nie będzie).