Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. On tam chyba ma 666M, to co przebije? HRE chyba tylko :D
  2. Jeśli wejdą te 16", bo im zacisk nie przeszkadza to wszystko jest okej. Przecież te 16" dostawały wszystkie inne f30, to dlaczego ma nie pasować?
  3. 355 brutto motostacja. Tak, fajny bajer.
  4. Żeby napis BMW nie był odwrotnie na felgach to trzeba kupić pływające dekielki :mrgreen: :
  5. Bardzo fajnie wyglądają :cool2:
  6. Bo to n52 - na pośrednim wtrysku i bez turbo :cool2: I szedłbym w diesla, bo te benzyny nie są bezawaryjne.
  7. Bije na głowę OE matę bagażnika, ale brałem do X1 :wink:
  8. Motostacja ma czasem promocje, też warto śledzić.
  9. Ponta odpowiedział(a) na OtoMotoJa temat w iX (i20)
    Super, my w EU będziemy „eko", jakieś 8-9% zanieczyszczenia globu, a Indie i Chiny trują planetę. No świetnie, oczywiście kosztem Kowalskiego - bo kogo się lepiej doi? No nie jest tak, że elektryki są w 100% fantastyczne. Są mocno lobbowane przez koncerny, ale nie są takie eko for sure. Fabryki nie są zasilane energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych, fabryki podwykonawców również. Chiny nie są eko. A samo OZE nie jest zawsze 100% eko, patrz przykład łopat turbin wiatrowych, których nie można recyklingować. Minusy aut elektrycznych: - zasięg - mało miejsc do ładowania - recykling baterii - niedługo pewnie zakaz parkowania w podziemnych parkingach i galeriach z powodu niemożności ugaszenia pożaru takiego auta. Baterie się palą i nic nie zrobisz jak się nie wypalą do końca - brak infrastruktury, musiałbyś miasto od nowa stawiać - nie obsłużymy większej ilości elektryków na dziś, nie ma takiej możliwości bez atomu - za rogiem czeka nowy podatek na prąd do ładowania elektryków, nie mów mi, że nie A argument z ładowaniem ludzi do autobusu elektrycznego pominę, bo ludzie z wiosek muszą jakoś dojeżdżać. Masz artykuł jaki zwykli Niemcy mają do tego stosunek, obywatele (nie koncerny). https://www.dw.com/en/germany-cars-e-cars-e-mobility-charging-stations-electric-cars-emissions/a-57921124 https://www.cleanenergywire.org/news/nearly-40-percent-german-motorists-will-not-buy-e-car-under-any-circumstances-survey
  10. Pisałem ci w innym temacie, że nie bo masz xDrive, to ty tylko czekasz aż jakiś anonim potwierdzi ci twoje słowa w Internecie i będziesz leciał do sklepu z oponami. Montuj i psuj xDrive, w końcu to twoje auto.
  11. Ponta odpowiedział(a) na DaveE46 temat w E46
    A wał nie wyje?
  12. Malowana maska, malowane prawe drzwi. Malowany tył.
  13. Na lato dla: 40i rft 21" ogumienie mieszane prędkość do 160 km/h dla 2. rzedów siedzeń masz ciśnienie 2,4 + 2,9 bar Jak widzisz jest dużo czynników wpływających na dobór ciśnienia z tabeli w instrukcji obsługi. Nalepka to uproszczenie, bo by się wszystko nie zmieściło. Zimówki przewidziano do ciebie tylko takie wg instrukcji, bo w konfiguratorze kół widzę zimówki 21" z ogumieniem mieszanym, ale może mam outdated owner's manual. Zadzwoń do dealera podaj VIN i parametry kół to szybko ci znajdzie.
  14. W przebieg bez historii serwisowej to bym nie wierzył. Legalnie nie można.
  15. W tym pojeździe malowany by przód. VIN prawidłowy?
  16. Zima jeden lato drugi, są bezpieczne dla lakieru.
  17. Ponta odpowiedział(a) na Szczepanx temat w E46
    Bliżej 3k zł już komplecik :cool2:
  18. Dawno taka łaciata nie była wstawiana. Auto jest powypadkowe. Szkody w historii. Auto po dekoderze ma automatyczną skrzynię. Myślałem, że to anglik z tego powodu: ale wersja jest z kierownicą z lewej strony. N53 także na start trochę trzeba włożyć.
  19. Serwisy olejowe były dwa: 05.11.2014 r. 49406 km 05.07.2013 r. 23524 km Także w ASO miał zmieniany olej tylko dwa razy a w 11.01.2020 r. już miał 147 tys. km Te wymiany oleju typowe serwisowe co 25-30 tys. km. Nie liczę tej wymiany pod rękojmią czy co tam było robione tylko stricte serwisy olejowe.
  20. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Przecież w USA nie ma wymogu montowania układu czyszczącego, który jest w EU. Tylko Z4M w USA miało spryskiwacze. Pisałem to w odniesieniu do przeglądu/kontroli drogowej.
  21. Auto traci moc? Jakieś błędy po podłączeniu kompa?
  22. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Tak stanie się. Do xDrive zakładamy opony i felgi w fabrycznych rozmiarach. No nie do końca, bo w wariancie mieszanym, takim jaki masz u siebie, na tylną oś idzie kapeć 275/35.
  23. Oddaj na bezgotówkowe do ASO.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.