Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW E60 WBANX31020C179302
Ponta odpowiedział(a) na Winiarsss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii.
-
M3 F80 Competition
On tam chyba ma 666M, to co przebije? HRE chyba tylko :D
-
Jakie felgi / opony do F3x
Jeśli wejdą te 16", bo im zacisk nie przeszkadza to wszystko jest okej. Przecież te 16" dostawały wszystkie inne f30, to dlaczego ma nie pasować?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
355 brutto motostacja. Tak, fajny bajer.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Żeby napis BMW nie był odwrotnie na felgach to trzeba kupić pływające dekielki :mrgreen: :
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Bardzo fajnie wyglądają :cool2:
-
BMW F10; VIN: WBAFS11020C243538
Ponta odpowiedział(a) na hubesta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to n52 - na pośrednim wtrysku i bez turbo :cool2: I szedłbym w diesla, bo te benzyny nie są bezawaryjne.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Bije na głowę OE matę bagażnika, ale brałem do X1 :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Motostacja ma czasem promocje, też warto śledzić.
-
Elektryczny SUV BMW iX
Super, my w EU będziemy „eko", jakieś 8-9% zanieczyszczenia globu, a Indie i Chiny trują planetę. No świetnie, oczywiście kosztem Kowalskiego - bo kogo się lepiej doi? No nie jest tak, że elektryki są w 100% fantastyczne. Są mocno lobbowane przez koncerny, ale nie są takie eko for sure. Fabryki nie są zasilane energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych, fabryki podwykonawców również. Chiny nie są eko. A samo OZE nie jest zawsze 100% eko, patrz przykład łopat turbin wiatrowych, których nie można recyklingować. Minusy aut elektrycznych: - zasięg - mało miejsc do ładowania - recykling baterii - niedługo pewnie zakaz parkowania w podziemnych parkingach i galeriach z powodu niemożności ugaszenia pożaru takiego auta. Baterie się palą i nic nie zrobisz jak się nie wypalą do końca - brak infrastruktury, musiałbyś miasto od nowa stawiać - nie obsłużymy większej ilości elektryków na dziś, nie ma takiej możliwości bez atomu - za rogiem czeka nowy podatek na prąd do ładowania elektryków, nie mów mi, że nie A argument z ładowaniem ludzi do autobusu elektrycznego pominę, bo ludzie z wiosek muszą jakoś dojeżdżać. Masz artykuł jaki zwykli Niemcy mają do tego stosunek, obywatele (nie koncerny). https://www.dw.com/en/germany-cars-e-cars-e-mobility-charging-stations-electric-cars-emissions/a-57921124 https://www.cleanenergywire.org/news/nearly-40-percent-german-motorists-will-not-buy-e-car-under-any-circumstances-survey
-
Jakie felgi / opony do F3x
Pisałem ci w innym temacie, że nie bo masz xDrive, to ty tylko czekasz aż jakiś anonim potwierdzi ci twoje słowa w Internecie i będziesz leciał do sklepu z oponami. Montuj i psuj xDrive, w końcu to twoje auto.
- Wyjące łożysko E46 coupe
-
BMW F13 640d WBAYM31090DS19388
Ponta odpowiedział(a) na darulez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMalowana maska, malowane prawe drzwi. Malowany tył.
-
Zamienniki felg 20 X5 G05 czy oryginały. Jakie opony na zimę
Na lato dla: 40i rft 21" ogumienie mieszane prędkość do 160 km/h dla 2. rzedów siedzeń masz ciśnienie 2,4 + 2,9 bar Jak widzisz jest dużo czynników wpływających na dobór ciśnienia z tabeli w instrukcji obsługi. Nalepka to uproszczenie, bo by się wszystko nie zmieściło. Zimówki przewidziano do ciebie tylko takie wg instrukcji, bo w konfiguratorze kół widzę zimówki 21" z ogumieniem mieszanym, ale może mam outdated owner's manual. Zadzwoń do dealera podaj VIN i parametry kół to szybko ci znajdzie.
-
BMW X3 E83 3.0 SD WBAPD71000WF59829
Ponta odpowiedział(a) na Detyll temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW przebieg bez historii serwisowej to bym nie wierzył. Legalnie nie można.
-
BMW X3 E83 WBAPD91090WG41375
Ponta odpowiedział(a) na Detyll temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym pojeździe malowany by przód. VIN prawidłowy?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Zima jeden lato drugi, są bezpieczne dla lakieru.
-
Duże spalanie oleju.
Bliżej 3k zł już komplecik :cool2:
-
BMW F10; VIN: WBAFS11020C243538
Ponta odpowiedział(a) na hubesta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno taka łaciata nie była wstawiana. Auto jest powypadkowe. Szkody w historii. Auto po dekoderze ma automatyczną skrzynię. Myślałem, że to anglik z tego powodu: ale wersja jest z kierownicą z lewej strony. N53 także na start trochę trzeba włożyć.
-
535d xDrive - historia serwisowa ASO - potwierdzenie
Serwisy olejowe były dwa: 05.11.2014 r. 49406 km 05.07.2013 r. 23524 km Także w ASO miał zmieniany olej tylko dwa razy a w 11.01.2020 r. już miał 147 tys. km Te wymiany oleju typowe serwisowe co 25-30 tys. km. Nie liczę tej wymiany pod rękojmią czy co tam było robione tylko stricte serwisy olejowe.
-
Pytania przed kupnem Z4
Przecież w USA nie ma wymogu montowania układu czyszczącego, który jest w EU. Tylko Z4M w USA miało spryskiwacze. Pisałem to w odniesieniu do przeglądu/kontroli drogowej.
-
BMW e92 - Problem z trakcją po wymianie opon
Może tędy:
-
BMW e92 - Problem z trakcją po wymianie opon
Auto traci moc? Jakieś błędy po podłączeniu kompa?
-
Felgi do F10
Tak stanie się. Do xDrive zakładamy opony i felgi w fabrycznych rozmiarach. No nie do końca, bo w wariancie mieszanym, takim jaki masz u siebie, na tylną oś idzie kapeć 275/35.
-
Która blacharnie wybrać
Oddaj na bezgotówkowe do ASO.