Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. CO tam jest z poważnych rzeczy? Reflektor, maska i zderzak. Malowanie licz 700-1000 za element, lampa na allegro, maska i zderzak to samo a plastiki w ASO.
  2. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    No oczywiście, nie możesz sobie zakładać jakich chcesz opon do felg tylko dlatego, że są produkowane dla BMW. Zimówki mają swoje felgi, zapytaj w salonie. Jakbyś miał 18x8,0 przód i tył to możesz przekładać opony letnie i zimowe bez problemu.
  3. Ponta odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    No jednak sprzedają się najbardziej właśnie takie silniki :? Myślisz, że kobiecie robi różnicę czy ma 2l diesla czy 3l benzynę w mieście :D Ona ma wysoki samochód w którym się flexuje i jest git.
  4. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    Liczy się różnica w obwodzie a nie średnicy, mimo,że są powiązane, to nie rosną jednakowo - matematyka :D https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=899224&page=2
  5. W zasadzie to auto rozłożone i drugi raz złożone już nigdy nie bedzie tak jak fabryka, zawsze coś będzie trzeszczeć i odstawać, ale podziwiam za chęci.
  6. Ponta odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie, V8 nadal będzie, V12 w mercu też, po prostu bilans ogólny w koncernie musi być w granicach jakiejś wartości - masz V12 i V8 w ofercie - musisz mieć hybrydy i elektryki, a w małych autach R3 i R4 z turbo itp. itd. Robisz duży silnik - musisz mieć też w ofercie mały, wspominał o tym Doug Demuro, ale nie pamiętam jaki film. Z tego też powodu BMW wprowadziło paskudny i3 - nie musi się sprzedawać - cena zaporowa, ale ma być w ofercie, aby w serii 7 był duże silniki. W dużym uproszczeniu chodzi o emisję. Nie pytajcie mnie czemu Pagani czy Lambo nie mają małych by to zrównoważyć :D Może produkują zbyt mało aut.
  7. 5 to już nie te fenomenalne 3 :D Cena atrakcyjna.
  8. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Tak, z tym że są tutaj i 17" i 18" cali.
  9. Musisz przyznać, że są badziewiaste i twoje małe oburzenie to potwierdza :D Chill jarcio, to tylko ramki. Chcesz to ci zamontuję PRAWIDŁOWO :twisted:
  10. Normalna tablica nie weszłaby na klapę? Klapa USA ma mniej miejsca rozumiem? :?:
  11. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Seria ma: 8,0x19 ET 37 225/35 9,0x19 ET 39 255/30 Przy seryjnych oponach wyjdzie spory naciąg, bo na 8,5 to BMW zakłada na tyle 255 kapcie, a ty na przodzie 225 na takiej szerokości. To samo tył. ET bardzo agresywne. U mnie w modelu było fabrycznie ET 50 i felga 8,5 przeszedłem na ET 30 i 9 cali - efekt taki, ze jest na styk przy dołkach i seryjnym zawiasie, nic o większym ET nie wejdzie czyli offset zmniejszając o 20 było już na styk, ty przejdziesz też o 20 więc powinno być to samo co u mnie mimo różnic modelowych. Martwiłbym się bardziej przodem na zakrętach. Przód: Tył:
  12. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Faktycznie mój błąd i biję się w pierś.
  13. Oczywiście chodziło mi o 225, skąd pomysł o innych?
  14. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Chłopie 123, 124, 135,152 i 246 to 18" - po co mu one jak on chce zakupić 17"? Jakbyś wpisał inną wersję silnikową bez napędu xDrive to i tak pokaże ci te same felgi... Realoem czy bmwstore czy inny katalog nie pokazuje felg w zależności od napędu, tak są skonstruowane. A dzieje się tak, bo felga o stylingu XXX moze iść do xDrive a może iść do zwykłego tylnonapędowego modelu... ET nie ma nic wspólnego z xDrive... Albo felga wejdzie w nadkole albo nie, albo się schowa do wewnątrz albo nie. Te same 17" przód i tył z tą samą oponą wg zaleceń i będzie banglać.
  15. e90 nie ma podkładki pod tablicę rejestracyjną seryjnie. Mocujesz tablice 4 wkrętami na wylot do zderzaka przykręcając - tak jak fabryka. W tych badziewiastych ramkach z allegro zawsze będzie odstawać. Specjalny wkręt 4x 07 14 6 959 892 Podkładka 4x 07 11 9 904 208 zaślepka niebieska 2x 51 18 7 060 798 Zaślepka biała 2x 51 18 1 813 017 Ja mam inny model auta i mam podkładkę pod tablicę, nie mnie tak to wygląda: Seria zdjęcie z broszury:
  16. Na zimę zaleca się węższe opony. na walcach na śniegu byś nie ruszył :)
  17. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Wszystkie, które podałem mają 17 cali w serii e61. Opony masz na tabliczce w aucie.
  18. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Styling 116, 122, 138, 144 - wszystko seria.
  19. Diesel w manualu to katorga. Dobrze mówią koledzy dobrze przemyśl wydanie swoich 50k na manual w dieslu 143 konie :D
  20. Dla run on flat. Zwykłe mają niższe ciśnienie a nie wyższe od RFT.
  21. To nie temat o volvo, ale w volvo zero polotu i finezji, nie widać tam jednoznacznej linii, zero trzymania się czegokolwiek zero konsekwencji. Kwadratowe wloty po bokach jak w Starze a przy konsoli jakieś pionowe kurtyny. I ten szpetny ekran wklejony przez 4 klasistę. Pionowy ekran nie pasuje do auta. Montuje się je horyzontalnie a nie wertykalnie bo aż oczy bolą, to samo tesla.
  22. Ale już nie żartujmy z tym wnętrzem Volvo...
  23. Ponta odpowiedział(a) na marcin170393 temat w E46
    To jest bardzo duży naciąg. Przód i tył bez problemu wejdą. ET niemalże fabryczne.
  24. To w końcu ten mariusz jaja sobie robi czy faktycznie został tak potraktowany? WTF?
  25. Tak dokładnie, o to mi chodziło. @Randall, ale skoro model 6GC i 4GC był lub ma być jedną generację, to coś tu nie gra. To nie jest ruch Porsche z Cayennem - zagrywka dekady, najlepsza sprzedaż modelu i wyprowadzenie na prostą koncernu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.