Treść opublikowana przez Ponta
-
Z4 E89 2013 28i - wycieraczki
Te aerodynamiczne zawsze będą odstawać z powodu szyby. te starego typu tylko nie odstają, ale wyglądają słabo.
-
instrukcja serwisowa
https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e85-z4-3.0si-roa/repair-manuals/51-body-equipment/51-43-side-trim-panel-with-armrests/3QR0tmM https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e85-z4-3.0si-roa/repair-manuals/51-body-equipment/51-43-side-trim-panel-with-armrests/GANKGp8 https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e85-z4-3.0si-roa/repair-manuals/51-body-equipment/51-43-side-trim-panel-with-armrests/EincWxh https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e85-z4-3.0si-roa/repair-manuals/51-body-equipment/51-43-side-trim-panel-with-armrests/G3Bx7HJ
-
Tylnie opony BMW M2
Używki niewiadomego pochodzenia, a wiadomo jak to wygląda w Polsce, możesz skończyć na drzewie lub wbity w barierki. Jak założysz 275/35 z tyłu, to tył pójdzie wyżej o 3.5 mm w stosunku do serii. Speedo error 1%. Nie wiem jak dyfer itp. sobie poradzi z innym rozmiarem opon.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
2girls1horse to najgłupsze powiedzenie świata. Zawsze się dyskutuje o guście. ja lubię to a ty tamto i toczy się rozmowa. Po co forum jak O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE? Forum to dyskusja o gustach w 100%. To ulubione powiedzenie młodych matek jak pomalują pokój na zielono - ostatnia linia obrony. @marko, może właściciel sam nie był pewny i się poradził na forum, przecież nie jest alfą i omegą i to super, ze się spytał. Takiej opcji w ogóle nie rozważyłeś...
-
BMW e90 320d WBAPP110X0E554192
Ponta odpowiedział(a) na Matejgo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLakier oryginalny, a malowana ćwiartka tylna lewa i lewe tylne drzwi, widać na zdjęciach. Handlarz specjalnie nie zrobił zdjęcia lewego boku z profilu. Dywaniki z allegro za 49 zł.
-
E92 320d WBAWD11058P197590
Ponta odpowiedział(a) na Jaca23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ rękojmi tzn.?
-
E91 318d WBAUT31070A880307
Ponta odpowiedział(a) na holderr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrzwi od strony pasażera przód źle spasowane, inny odcień. Proszę zwróć na to uwagę, bo handlarz pewnie słowem nie wspomni.
-
E60 530d WBANC71050B646818
Ponta odpowiedział(a) na artur.kg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzasem niektórzy nawet nie wiedzą, że coś jest nie tak z zawiechą. potem wsiadają do 2 letniego auta i ALE TO JEŹDZI, a u nich amory spocone, sprężyny pęknięte i luz na każdej gumie, ale jeździ przecież prosto. Nie mówię tego do użytkownika 100k km i 4 lata bez napraw, luźne dywagacje.
-
e92 325i WBAWB31010P111665
Ponta odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach to jest jedna z lepszych sztuk jakie tu się wrzuca na forum.
-
e92 325i WBAWB31030PU82424
Ponta odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzachownica kolorów, prawa tylna ćwiartka niewycieniowana, lewa strona - drzwi jaśniejsze. Przód lewa strona błotnik przed maską, a z drugiej strony odwrotnie. Komora silnika nieudolnie myta.
-
E90 320D 184KM WBAPP11090E560159
Ponta odpowiedział(a) na Matejgo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażokleina carbon - jest emblemat ///M z allegro za 3 zł - jest zaciski na czerwono - są drążek dźwigni zmiany biegów z allegro za 30 zł - jest To już chyba świadczy o podejściu właściciela do tego auta, auta z remizy.
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Kosztorys będzie śmieszny, oddaj to na bezgotówkowe do ASO.
-
E92 320d WBAWD11058P197590
Ponta odpowiedział(a) na Jaca23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWizyta w ASO będzie kosztowała od 500-1100 zł w zależności od miasta i zakresu przeglądu. Dodatkowo termin oczekiwania wkracza do akcji. Dlatego lepiej, tak jak kolega wyżej słusznie radzi, za ułamek tej kwoty sprawdzić co można.
-
E92 320d WBAWD11058P197590
Ponta odpowiedział(a) na Jaca23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg do zweryfikowania. Auto stoi na zimówkach.
-
Jaki silnik do e90?
Tutaj masz dział od tego: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Z którego roku auto? Nr sachs: 311 405 311 404
-
G30 lusterko wsteczne z pilotem do bram garażowych
Tak nawiasem mówiąc z jakimi napędami bram pracuje HomeLink znajdziesz tutaj: https://homelink.com/compatibility-bridge
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Tu nie ma złych wyborów, kieruj się ew. hałasem i zużyciem. Koledze Michały na 30k km starczyły. Ludziom podobno na 4-50 wystarczą Contisporty 3, 5 są słabsze. Tak to zazwyczaj jest z następcami. jak masz środki to idź w te michały, to jest klasa sama w sobie. Pilot Super Sport jest wyborem posiadaczy M3, tylko tam wiadomo inny rozmiar opon, profil wyższy w stosunku do cywilnych, ponieważ M nigdy nie ma run on flat opon.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Ogólnie jak ktoś miał podwozie sportowe M lub sport, to ma problem, bo Sachs standard czy Bilstein B4 nie jest PRZEWIDZIANE, może jeździć, ale to nie to. Tylko Bilstein B8 zostaje.
-
E87 120d WBAUR31010VF12117
Ponta odpowiedział(a) na Jaca23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDolicz to do budżetu na auto, i tak i tak będziesz musiał to zrobić, jak nie to to zawieszenie/hamulce itp itd. nie będzie idealnego egzemplarza, który ma 10 lat. Zawsze coś jest do zrobienia. Tutaj jeżeli wszystko byłoby okej, to rozrząd zrobisz i jeździsz dalej.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Goodyear Eagle f1 Asymmetric 3 biją obecnie wszystko jak leci, zobacz oceny tych opon. I na deszczu i na suchym. Twoje michały to też najwyższa półka. Co byś nie wziął z segmentu premium będzie ok.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
B8, wtedy będziesz miał zestaw B12, ciężko to pobić. B6 to lekki upgrade serii. Po rozmowie telefonicznej z gościem Bilstein Polska mówił B4=B6. B6 są bez zacięcia sportowego anyways.
-
E91 330xd Rozalin WBAUW91020F183155
Ponta odpowiedział(a) na m.strus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKlapa bagażnika ma inny odcień od reszty auta, pewnie tam dostał. Poza tym widać z lewej strony klapy jak spasowana...
-
E91 330xd Rozalin WBAUW91020F183155
Ponta odpowiedział(a) na m.strus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidnieje 1 szkoda. Wykup raport u kolego o nicku Dray.
-
E92 320d WBAWD11090P196222
Ponta odpowiedział(a) na Krisowca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzygoda była również/albo z lewej strony - od kierowcy. Lewy błotnik przód i drzwi nie zgrywają się. Maska bardzo słabo leży.