Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. A skąd ta informacja? A może to run on flat są twarde i trzeba im więcej aby te sztywność pokonać, zwykłe są miękkie na boku to trzeba im mniej ciśnienia :D A tak poważnie to ciśnienie zależy od oporów toczenia i indeksu prędkości oraz obciążenia, a nie od tego czyn run on flat czy nie. Chociaż teraz każdy producent ładuje run on flat do cywilnych, każda M nie ma runflatów.
  2. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    Link nie działa.
  3. A on kiedyś działał czy taki kupiłeś? W tak leciwym aucie poprzedni właściciel mógł coś majstrować i pozostanie wymiana dachu.
  4. Założyć dobre opony. 225/35 przód i 255/30 tył.
  5. Masz złe opony tak jak kolega pisze.
  6. Powinieneś mieć 2,2 i 2,5.
  7. Lewarek wygląda jak z autosana. Chyba nie ma dobrej szczeliny między dowolnymi dwoma elementami, a to są zdjęcia - na żywo będzie dramat. Co to za marka opon, pierwszy raz na oczy widzę :D Plastiki kierownicy odmalowane. Powtórzę - jest tragicznie złożona i pewnie tego nie odkręcisz.
  8. Na przód 235/40 a tył jak felga szersza 265/35.
  9. Tak, ale nie zawsze tak jest z XL, powiązałeś natomiast to, zę przechodząc z run on flat na zwykłe zwiększamy ciśnienie - a jest odwrotnie zazwyczaj.
  10. Oczywiście, że ma. Poczytaj trochę w temacie xDrive panie inżynierze i zapytaj gościa z forum, który już leczył kilkanaście takich przypadków.
  11. To niezłe spece tam u ciebie, bo ciśnienie wychodzi z danego obciążenia i indeksu prędkości. Jeżeli masz XL w non run flat, to musisz zwiększyć ciśnienie.
  12. Kolega chyba wczorajszy jeszcze, temat jest o nakładkach na zaciski hamulcowe. Nakładki na pedały w BMW jako opcja akcesoryjna są w takim samym rozmiarze co gumy.
  13. A same nakładki już wiochą nie są? :mad2:
  14. Jakoś w lewym dolnym rogu szyby czołowej widoczny jest VIN w dużej liczbie aut :D VIN to nie jest tajna informacja
  15. Ponta odpowiedział(a) na lizbona temat w E60, E61
    Felgę masz tył szerszą najpewniej niż przód, ale sprawdź.
  16. Ponta odpowiedział(a) na lizbona temat w E60, E61
    Kup jakieś używane na te pół roku rok na tył zapłacisz śmieszne pieniądze, dobijesz opony i tyle.
  17. Ponta odpowiedział(a) na lizbona temat w E60, E61
    A skąd masz te opony na tyle? Tył powinny być 275/30, bo chyba do E60 nie było jednakowych felg 19" przód tył, tylko tył zawsze szerszy i wówczas mamy ogumienie mieszane. Zmień opony tył i ciśnienie zrób 2,4 przód a tył 2,6.
  18. Kolego ten samochód ma swoje lata i rysy na lakierze i obdarte felgi - proszę cię, chcesz nowy musisz iść do salonu.
  19. Tak tak tak, dlatego w autach ///M nie ma run flatów tylko zwykłe i jakoś tymi autami nie buja. Run on flat nie mają nic wspólnego z dynamiczną jazdą i „sportowym" prowadzeniem, po prostu nie trzeba wozić zapasu i odpada cały cyrk kosztów z tym związanych, jak zapas w bagażniku i podłoga w kształcie wanny - to wszystko odpada. Na run flatach jeździ się twardo i tyle, tyle z prowadzenia sportowego.
  20. e92 to pewnie 40-45k+ w najsłabszym silniku. Co tydzień ktoś tu wrzuca e92 za 35 tys. to szkoda w ogóle słów na te padaki.
  21. Miernikiem ją przeleć to już będzie jakiś obraz. Oczywiście 230-330 to nie szpachel tylko zwykłe malowanie i nie ma co auta odstawić tylko dlatego, że miało zderzak czy drzwi malowane. W dodatku auto ma swoje lata.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.