Treść opublikowana przez Ponta
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
A skąd ta informacja? A może to run on flat są twarde i trzeba im więcej aby te sztywność pokonać, zwykłe są miękkie na boku to trzeba im mniej ciśnienia :D A tak poważnie to ciśnienie zależy od oporów toczenia i indeksu prędkości oraz obciążenia, a nie od tego czyn run on flat czy nie. Chociaż teraz każdy producent ładuje run on flat do cywilnych, każda M nie ma runflatów.
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Link nie działa.
-
Uciążliwy i nietypowy problem z dachem
A on kiedyś działał czy taki kupiłeś? W tak leciwym aucie poprzedni właściciel mógł coś majstrować i pozostanie wymiana dachu.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Założyć dobre opony. 225/35 przód i 255/30 tył.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Masz złe opony tak jak kolega pisze.
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
Powinieneś mieć 2,2 i 2,5.
-
Ocencie czy warto e61 WBAPX71040B580551
Ponta odpowiedział(a) na Pioner42 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewarek wygląda jak z autosana. Chyba nie ma dobrej szczeliny między dowolnymi dwoma elementami, a to są zdjęcia - na żywo będzie dramat. Co to za marka opon, pierwszy raz na oczy widzę :D Plastiki kierownicy odmalowane. Powtórzę - jest tragicznie złożona i pewnie tego nie odkręcisz.
-
F11 WBA5J91060D490553
Ponta odpowiedział(a) na serfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest naprawdę przyzwoicie wyposażona.
-
Ocierające nadkole - zawieszenie tył, felgi 18, opony 235
Na przód 235/40 a tył jak felga szersza 265/35.
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
Tak, ale nie zawsze tak jest z XL, powiązałeś natomiast to, zę przechodząc z run on flat na zwykłe zwiększamy ciśnienie - a jest odwrotnie zazwyczaj.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Oczywiście, że ma. Poczytaj trochę w temacie xDrive panie inżynierze i zapytaj gościa z forum, który już leczył kilkanaście takich przypadków.
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
To niezłe spece tam u ciebie, bo ciśnienie wychodzi z danego obciążenia i indeksu prędkości. Jeżeli masz XL w non run flat, to musisz zwiększyć ciśnienie.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ten sam.
-
Nakładki na zaciski hamulcowe
Kolega chyba wczorajszy jeszcze, temat jest o nakładkach na zaciski hamulcowe. Nakładki na pedały w BMW jako opcja akcesoryjna są w takim samym rozmiarze co gumy.
-
Proszę o opinie E46 Cabrio 2005 3.0 automa WBABW51060PK46056
Ponta odpowiedział(a) na D0L0R144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo w temacie nie ma 6 na końcu, już mam :D
-
Proszę o opinie E46 Cabrio 2005 3.0 automa WBABW51060PK46056
Ponta odpowiedział(a) na D0L0R144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZły VIN.
-
Nakładki na zaciski hamulcowe
A same nakładki już wiochą nie są? :mad2:
-
4-er który wybrać?
Jakoś w lewym dolnym rogu szyby czołowej widoczny jest VIN w dużej liczbie aut :D VIN to nie jest tajna informacja
-
Jakie cisnienie w oponach?
Felgę masz tył szerszą najpewniej niż przód, ale sprawdź.
-
Jakie cisnienie w oponach?
Kup jakieś używane na te pół roku rok na tył zapłacisz śmieszne pieniądze, dobijesz opony i tyle.
-
Jakie cisnienie w oponach?
A skąd masz te opony na tyle? Tył powinny być 275/30, bo chyba do E60 nie było jednakowych felg 19" przód tył, tylko tył zawsze szerszy i wówczas mamy ogumienie mieszane. Zmień opony tył i ciśnienie zrób 2,4 przód a tył 2,6.
-
Jaki silnik do e90?
Kolego ten samochód ma swoje lata i rysy na lakierze i obdarte felgi - proszę cię, chcesz nowy musisz iść do salonu.
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
Tak tak tak, dlatego w autach ///M nie ma run flatów tylko zwykłe i jakoś tymi autami nie buja. Run on flat nie mają nic wspólnego z dynamiczną jazdą i „sportowym" prowadzeniem, po prostu nie trzeba wozić zapasu i odpada cały cyrk kosztów z tym związanych, jak zapas w bagażniku i podłoga w kształcie wanny - to wszystko odpada. Na run flatach jeździ się twardo i tyle, tyle z prowadzenia sportowego.
-
Jaki silnik do e90?
e92 to pewnie 40-45k+ w najsłabszym silniku. Co tydzień ktoś tu wrzuca e92 za 35 tys. to szkoda w ogóle słów na te padaki.
-
[E61] 535D WBANJ91030CR70460 Warszawa
Ponta odpowiedział(a) na alexanderM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiernikiem ją przeleć to już będzie jakiś obraz. Oczywiście 230-330 to nie szpachel tylko zwykłe malowanie i nie ma co auta odstawić tylko dlatego, że miało zderzak czy drzwi malowane. W dodatku auto ma swoje lata.