Treść opublikowana przez Ponta
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Jakie podróbki?
-
Pytania przed kupnem Z4
Bez 70 tys.+ nie ma co szukać nawet.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Tak, mogłem zamienić 17 z 18. WYbacz Jack:D :D
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
diesel vs benzyna to temat rzeka, jak blondynka vs brunetka czy temat sportu i polityki :D
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Ale obuwie :D
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
600 km miesięcznie, to kiedy Ci się instalacja gazowa zwróci? 2 lata?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Masz tutaj wymiary kół dla serii. Dla szerokości 17x7.0 dajesz 205/50 a dla 17x7.5 225/45. Ten przód ET 30 na 17" może być obcierka na zakręcie. ET 35 z 18" wejdzie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Automat ma troszkę inną przekłądnię :D Ja natomiast zaobserwowałem nagminną jazdę na niskich obrotach - 1,2 tys. 3 bieg i przyspiesza zamuła, albo rozpędzanie i wrzucanie biegu jałowego i się tak toczy z górki na „luzie". Zbyt wysoki bieg na obroty to plaga.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Bilstein i Sachs to pierwszy montaż. Numery: BILSTEIN 22-136572 BILSTEIN 22-136589 lub BILSTEIN 22-135049 BILSTEIN 22-135032
-
Pytania przed kupnem Z4
Ja mam 185 cm i to jest max absolutny. Ok wejdziesz - ale zdejmiesz dach i będziesz wyglądał jak klaun, pół głowy nad szybą, ale wsiądź sam i się przekonaj. Lift był w 2006 r.: - inne światła (ledowe) z tyłu i inne reflektory przednie, - inne zderzaki, - chromowana końcówka wydechu w wersjach 2.5 oraz 3.0, - nowe silniki, - wnętrze czarne zamiast standardowego szarego w przedlifcie (czarny w przedlifcie był środek tylko przy czerwonych skórach), - lepiej zaizolowano pompę dachu, - nowe wzory felg... parę innych o których nie pamięta Przed liftem był silnik 3.0i w USA i Europie. Po lifcie w europie był 3.0si a w stanach 3.0i oraz 3.0si. Był też silnik 3.2 Z4 M 343 KM. Silnik 3.0i - 231 KM dobre auta w Polsce od 40 tys. zł Silnik 3.0si 265 KM w Polsce nie ma w ogóle, w Niemczech ceny od 16 tys. EUR Przed liftem automat (nie SMG) nie miał łopatek. Po lifcie były łopatki tylko w 3.0si i 2.5si (SMG zniknął).
-
BMW E92 VIN WBAWV53559P080008
Ponta odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest sens wdawać się w dyskusję BMW e92 w cenie lepszego e46/gołego e90 318i?
-
Opony 225/45/17
To nie wina run flatów samych w sobie a producenta. Mi Bridgestone tak huczały jak syrena alarmowa przy 60-80 km/h, inne run flaty już nie.
-
Jaki silnik do e90?
Przepraszam, pomyliłem nadwozie konkurencji - Mercedes, chodziło mi o touringa. Dziękuję za poprawienie.
-
Jaki silnik do e90?
Było coś takiego jak M Sports package, na który składały się: - koła 17" lub 18", - M Sports Suspension, - chromowane końcówki wydechu, - sportowe siedzenia, - alcantara we wnętrzu, - M leather steering wheel, - antracytowa podsufitka, - wykończenie deski szczotkowanym aluminium Glacier Silver, - nakładki progowe z logiem ///M, - krótszy lewarek dźwigni zmiany biegów, - podstopnica ///M. To tyczy się przedliftowego shooting breaka - dla przykładu. Nie ma czegoś takiego jak M pakiet wewnętrzny. Był tylko M Sports Package jako całość, którego skład opisałem. Więc albo samochód ma kolokwialnie mówiąc wszystko, albo miał dozbierane zderzaki z allegro, jak wnętrze jest cywilne.
-
BMW E46 318i vbaey71040ft11902
Ponta odpowiedział(a) na guzik-zapasowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź ten handlarski przebieg, wnętrze wygląda na 2x tyle. 15 letni wół roboczy klasy średniej z 160k na blacie :D
-
Jakie paliwo do M2 Competition?
W instrukcji obsługi masz linijkę o paliwie. Ja mam tak, cytując: „silnik w Państwa aucie przystosowany jest do benzyny bezołowiowej 98 i ona zapewni bla bla bla".
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wg mnie to nie wszystko zależy od wyposażenia a od historii serwisowej i grubości powłoki lakierniczej, if you know what I mean :D
-
Zmiana zderzaków na M Pakiet
ślizgi mają inny numer z tyłu.
-
Spływ wody z klimatyzacji
Prawie dokładnie po środku pojazdu. Tak w 2/5 licząc od przodu.
-
e90 zderzak tyl lift
Normalnie używany oryginał do polakierowania znajdź.
-
BMW E82 123d 270tkm warto ? WBAUR51040VJ69022
Ponta odpowiedział(a) na miniumek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo czasem te 20 latki są w cenie salonówek :D
-
Pękający lakier na felgach
Ma ostrą krawędź - odrzucą bo odprysk od kamienia czy coś. Inna historia gdyby były bąble
-
e90 zderzak tyl lift
Tak jak kolega pisze, nawet jak pospawasz to i tak jakiś szpachel pójdzie, dodatkowo już zderzak jest wygięty.
-
Jak działa wosk? :D
Zwykłe nieporozumienie :twisted: Proszę się nie gorączkować :D
-
Jaki silnik do e90?
I w tak leciwym aucie zawieszenie/coś z klimą/opony i już żyjesz od 1 do 1, albo kupujesz używki opon za 300 zł a to nie o to chodzi chyba.