Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. To jakiś turas, ma najechane z 2x tyle sądząc po kierownicy.
  2. Ponta odpowiedział(a) na Nemus temat w E39
    Jeden rozmiar. 17" w e39 były zdaje się w jednej szerokości. Dopiero 18" miały ogumienie mieszane.
  3. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Niech właściciel ci prześle zdjęcie z kolizji/wypadku. W tym silniku występuje charakterystyczne cykanie przy krótkich odcinkach. Nic groźnego, także tym się nie zrażaj. Z4 stoją i po dwa lata, to nie jest passat lub A4, żeby się sprzedało w miesiąc. Na t auto trzeba kupca, który wie czego chce.
  4. Nie ma manewru, tylko homologowany rozmiar opisany na słupku.
  5. Na forum UK jest gro osób, które jeździ na Eibach Pro Kit + Bilstein B4s i sobie chwalą, nie podważam słuszności twojego zdania, ale jak widać różne teorie są.
  6. Powiem tak, to auto nie potrzebuje tych pasów. Czarny elegancki lakier nie potrzebuje nic więcej. Teraz wygląda mało poważnie, jakby tym 18 latek jeździł.
  7. Ponta odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    Nie zakładaj 235 na 7 cali.
  8. e92 za 30k to i tak padaka będzie.
  9. Kierownica odmalowana, ślizg zderzaka 180 zł, kto by tam wymieniał po stłuczce :D
  10. Ponta odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    Tylko homologowane przez producenta. Na słupku masz info o rozmiarach.
  11. 26k to realnie patrząc jakieś 318 e90 a nie coupe. Trzeba zrobić serwis, kupić opony tarcze klocki i już budżet ci pęka.
  12. Ponta odpowiedział(a) na Nemus temat w E39
    Możesz tak zrobić jeśli masz fabrycznie szersze felgi na tyle, wtedy profil będzie niższy, bo opona jest na tyle szersza. pierwszy przykład z e46 225/40 255/35.
  13. 5k na naprawy... chyba 15 prędzej. To pewnie nawet opon dobrych nie ma nawet dalej się nie zagłębiam.
  14. Ponta odpowiedział(a) na Nemus temat w E39
    Pisałem ci w trzecim poście jakie masz kupić opony - przewidziane przez producenta 225/55 i żadne inne, bo inne nie są homologowane, to ty jak dziecko we mgle. Ile jeszcze razy się spytasz? 10 osób musi to samo napisać? 205 kupiłeś, to były złe, poprzedni właściciel założył nieodpowiednie.
  15. Ponta odpowiedział(a) na kichu1987 temat w X3 (G01, F97)
    Akurat ma rację, tutaj zobacz jakie mają spalania: https://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=1583522 7,2-7,6 przy mieszanym.
  16. Ponta odpowiedział(a) na Siumkaj temat w E46
    Pianki to ci nic nie pomogą, tylko zacieki zostają. Jak zakład specjalizujący się w klimatyzacji psika piankę, to uciekaj. Tylko ozonowanie i wymiana filtra kabinowego. tam mogą być liście itp.
  17. Ponta odpowiedział(a) na Nemus temat w E39
    Na 16" zakładasz 225/55 żadne inne.
  18. jak masz Navi to masz inne guziki niż bez niej.
  19. Osłony amorów, odboje sprężyn itp. w ASO załatw.
  20. http://img.photobucket.com/albums/v689/Xmaggotcorp666x/DSCN0298.jpg http://img.photobucket.com/albums/v689/Xmaggotcorp666x/DSCN0252.jpg http://www.e90post.com/forums/e90garageimg/5231/Back.jpg
  21. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Podejdą bez problemu. Seryjnie f10 miała: 8,5x19 front ET 33 9x19 back ET 44 a więc tylko przednie felgi będziesz miał węższe o pół cala. Opony seryjne zostaw 245/40 i 275/35.
  22. To jest wada fabryczna w przedlifcie sticky steering, na forum UK poczytaj, smarowali czymś, przyczyną jest zostawienie auta na słońcu, bardzo duża temperatura we wnętrzu. Niektórym pomogło niektórym nie. Wymiana kolumny może zagrać rolę, to bardzo niebezpieczna wada, podczas jazdy sobie wyobraź.
  23. Bo go stać, dlatego nie są podróby, zobacz też zdjęcia w 1 poście na 1 stronie. Masz tam nalepki i numery BMW...
  24. To nie są podróby

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.