Treść opublikowana przez Ponta
-
Jaki silnik do e90?
To jakiś turas, ma najechane z 2x tyle sądząc po kierownicy.
-
E39 520i - Jakie opony na zime
Jeden rozmiar. 17" w e39 były zdaje się w jednej szerokości. Dopiero 18" miały ogumienie mieszane.
-
Pytania przed kupnem Z4
Niech właściciel ci prześle zdjęcie z kolizji/wypadku. W tym silniku występuje charakterystyczne cykanie przy krótkich odcinkach. Nic groźnego, także tym się nie zrażaj. Z4 stoją i po dwa lata, to nie jest passat lub A4, żeby się sprzedało w miesiąc. Na t auto trzeba kupca, który wie czego chce.
-
X3 - Opony zimowe na aktualne falgi
Nie ma manewru, tylko homologowany rozmiar opisany na słupku.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Na forum UK jest gro osób, które jeździ na Eibach Pro Kit + Bilstein B4s i sobie chwalą, nie podważam słuszności twojego zdania, ale jak widać różne teorie są.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Powiem tak, to auto nie potrzebuje tych pasów. Czarny elegancki lakier nie potrzebuje nic więcej. Teraz wygląda mało poważnie, jakby tym 18 latek jeździł.
-
Opony zimowe
Nie zakładaj 235 na 7 cali.
-
Jaki silnik do e90?
e92 za 30k to i tak padaka będzie.
-
BMW Seria 3 E92 2.0 170KM 2007 WBAWA71060J001627
Ponta odpowiedział(a) na uker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica odmalowana, ślizg zderzaka 180 zł, kto by tam wymieniał po stłuczce :D
-
Opony zimowe
Tylko homologowane przez producenta. Na słupku masz info o rozmiarach.
-
Jaki silnik do e90?
26k to realnie patrząc jakieś 318 e90 a nie coupe. Trzeba zrobić serwis, kupić opony tarcze klocki i już budżet ci pęka.
-
E39 520i - Jakie opony na zime
Możesz tak zrobić jeśli masz fabrycznie szersze felgi na tyle, wtedy profil będzie niższy, bo opona jest na tyle szersza. pierwszy przykład z e46 225/40 255/35.
-
Jaki silnik do e90?
5k na naprawy... chyba 15 prędzej. To pewnie nawet opon dobrych nie ma nawet dalej się nie zagłębiam.
-
E39 520i - Jakie opony na zime
Pisałem ci w trzecim poście jakie masz kupić opony - przewidziane przez producenta 225/55 i żadne inne, bo inne nie są homologowane, to ty jak dziecko we mgle. Ile jeszcze razy się spytasz? 10 osób musi to samo napisać? 205 kupiłeś, to były złe, poprzedni właściciel założył nieodpowiednie.
-
X3 M40d czy X3 M40i
Akurat ma rację, tutaj zobacz jakie mają spalania: https://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=1583522 7,2-7,6 przy mieszanym.
-
Brzydki zapach z nawiewu
Pianki to ci nic nie pomogą, tylko zacieki zostają. Jak zakład specjalizujący się w klimatyzacji psika piankę, to uciekaj. Tylko ozonowanie i wymiana filtra kabinowego. tam mogą być liście itp.
-
E39 520i - Jakie opony na zime
Na 16" zakładasz 225/55 żadne inne.
-
wymiana kierownicy na m pakiet
jak masz Navi to masz inne guziki niż bez niej.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Osłony amorów, odboje sprężyn itp. w ASO załatw.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
http://img.photobucket.com/albums/v689/Xmaggotcorp666x/DSCN0298.jpg http://img.photobucket.com/albums/v689/Xmaggotcorp666x/DSCN0252.jpg http://www.e90post.com/forums/e90garageimg/5231/Back.jpg
-
Felgi do F10
Podejdą bez problemu. Seryjnie f10 miała: 8,5x19 front ET 33 9x19 back ET 44 a więc tylko przednie felgi będziesz miał węższe o pół cala. Opony seryjne zostaw 245/40 i 275/35.
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Gnoje :D
-
Wspomaganie nie usztywnia utwardza sie
To jest wada fabryczna w przedlifcie sticky steering, na forum UK poczytaj, smarowali czymś, przyczyną jest zostawienie auta na słońcu, bardzo duża temperatura we wnętrzu. Niektórym pomogło niektórym nie. Wymiana kolumny może zagrać rolę, to bardzo niebezpieczna wada, podczas jazdy sobie wyobraź.
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Bo go stać, dlatego nie są podróby, zobacz też zdjęcia w 1 poście na 1 stronie. Masz tam nalepki i numery BMW...
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
To nie są podróby