Treść opublikowana przez Ponta
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Nie podpowiadaj im. Dziś dostajemy R6 w cenie dawnego V8 (pomijam kwestie osiągów itp.) Dostajemy R4 w cenie dawnego R6. Już niedługo dostaniemy R3 w cenie R4. R6 to dostanie pewnie tylko M5 CSL competition+ :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tylko Niemcy ci zostają. 6k EUR to będzie mało.
-
Felgi do F10
To kwestia i sztywnego zawieszenia i dodatkowo tych felg. Masz profil 40 z przodu i 35 na tyle dodatkowo pewnie masz run flaty - będzie twardo. Na 17 masz profil 50 to będzie balon i możesz przegiąć w drugą stronę.
-
4-er który wybrać?
Rozumiem.
-
4-er który wybrać?
Dlaczego nie brałeś auta w leasing? Jako przedsiębiorca powinieneś wiedzieć, że pieniądz musi pracować i być w obrocie, a ty całą kwotę zamroziłeś na auto, zamiast robić koszty. Zarabiasz miesięcznie a nie rocznie, więc wydajesz też miesięcznie, to bardzo wygodne.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
225/40 tak jak producent przewidział.
-
Automat do 7 tyś. - warto?
Zapomnij kolego, oszczędzisz sobie nerwów. Za 20 tys. e46 R6 są zajeżdżone jak konie, co dopiero za 7 tys. zł.
-
Automat do 7 tyś. - warto?
e46 3.0 w automacie za 7 tys? Ale rozumiem EUR?
-
zmiana szerokości opony
Przecież to logiczne, ze może mieć szersze na tyle, jak ma szersze felgi.Wychodzi na to, że ma felgi seryjnie szersze na tyle tylko jakiś mądry wsadził tam opony takie jak na front. Jak masz kolego szersze felgi na tyle to ładuj tam szersze opony. Jak masz tak samo szerokie fele przód i tył to nie ładuj. Ty myślisz, że producent zrobił naklejkę do opon a nie wziął pod uwagę felg i te swoje oponki możesz do 18" założyć? :D
-
zmiana szerokości opony
Masz pewnie tak samo szerokie felgi przód i tył, więc nie możesz dać takiej opony na tylną oś - felgi z tyłu muszą być szersze.
-
Jaki silnik do e90?
Mój błąd, nie zwróciłem uwagi na to jaki to olej :D
-
Panowie ole oleju do dyfra? Wymienial ktos?
Przecież nikt nie twierdzi, że masz go nie wymieniać, ale nie kłóć się z faktami - wg BMW jest lifetime i ONI nie przewidują jego wymiany. A sam możesz sobie wymienić.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Zobacz co masz w instrukcji obsługi...
-
Jaki silnik do e90?
Ciekawy jest jeden szczegół w tym ogłoszeniu, nalepka z wymianą oleju - 192000 km, a następna przy 242000 km. jak on tak olej wymieniał co 50000 km to może być ciekawie.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Bo tutaj siedzą ludzie z pasji, a czerpanie wiedzy, gdy coś się lubi - wchłaniamy jak gąbka. Oni tam są bo muszą.
-
E91 - 325xi (2006) - WBAVT110X0KW07834
Ponta odpowiedział(a) na suota temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo coś takiego,że malowana. Widziałeś post wyżej zdjęcia? Przy czymś takim (belka się odkształciła) energia rozeszła się po całym pojeździe, nigdzie nie będzie fabrycznej szczeliny już. Nie ma szans. Nawet między tylnymi drzwiami a ćwiartką.
-
Felgi do F10
Będą wystawać w stosunku do serii.
-
E91 2.0D 07r WBAVU31090KY56148
Ponta odpowiedział(a) na KrisAba89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa 14k to nie kupisz e46 nawet w przyzwoitym stanie.
-
Felgi do F10
Jak założysz seryjne opony, to przód wejdzie w nadkole od strony wew. 2,4 mm i wyjdzie jednocześnie na zew. 10,4 mm (masz szerszą felgę 0,5 cala niż seria). Tył natomiast wejdzie od strony wew. do wewnątrz 8,7 mm. Felga wyjdzie na zew. 16,7 mm. Spokojnie będzie banglać.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Z premium selection popatrz.
-
Co zawiera M Pakiet
Nie, możesz przyjąć, że i tak w tak leciwym aucie zawiecha będzie do roboty, więc sam kupisz Eibach pro kit i Bilsteiny jakieś. Na allegro stabilizatory i już masz nową zawiechę lepszą od M.
-
Felgi do F10
245/35 przód i tył 275/30. Nie możesz założyć gum o większym profilu (seria z M5), bo będzie szorowało na dołkach.
-
Co zawiera M Pakiet
Kierownice sportowe M nie mają sobie równych szczerze mówiąc, leżą idealnie w dłoniach i ta ich grubość i mięsistość - super są. Zawieszenie masz niższe sprężyny, amortyzatory o niższym skoku i chyba stabilizatory są grubsze.
-
4-er który wybrać?
A nie mają nic w polskim premium selection? Popatrz także na niemieckim premium selection. EDIT: znalazłem 4 na sprzedaż, ale 430i :D https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/used-automobiles/stock-locator.html?publicationId=f46c959b-1687-4282-b770-4cbdac09bcfe https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/used-automobiles/stock-locator.html?publicationId=f61eff51-3a7d-4e1d-8e05-0fd50d96c183 https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/used-automobiles/stock-locator.html?publicationId=40d47a4a-958b-4658-b880-83696e8ec591 https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/used-automobiles/stock-locator.html?publicationId=b677f005-2b60-4e49-9fba-8449476a1f4f
-
Jakie felgi / opony do F3x
Nie ma całorocznych run on flat w klasie opon premium, tzn są. ale 2 producentów ma w cenie normalnych michelinów twój rozmiar.