Treść opublikowana przez Ponta
-
G11/12 xDrive 750li vs 750ld
Przecież te auta dzieli przepaść pod względem technologicznym. Zawieszenie, wnętrze, wyciszenie można wymieniać godzinami.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
I BMW tak nie rdzewieje
-
Jaki silnik do e90?
A ile kosztuje wymiana uszczelek i uszczelniaczy zaworowych a ile wymiana wtrysków?
-
4-er który wybrać?
Sami nie wiedzą czego chcą i czego rynek oczekuje. Roszady najpierw z serią 6, 6GC potem jednak nie i robią 4GC a nie jednak też nie. Jak taka firma nie potrafi ocenić potrzeb rynku mając do dyspozycji wręcz nieokreślone zasoby ludzkie i finansowe. Ale z czym do ludzi, Mercedes ma w gamie 40 modeli AMG, rozumiem należy odjąć ostatnio modne 43 AMG itp. tzw. bobasy AMG, ale nadal, każdy model i nadwozie ma wersję AMG. Ile jest modeli M u BMW? 5?
-
Jaki silnik do e90?
No w stanach jeżdżą automatami dziesiątki lat i żyją.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
autopark, a jak sobie założę 19" i wywalę 18" to co też wiocha? bo robię auto droższym niż jest? Nie rozumiem twojej logiki, jak będzie chciał to doklei spoiler, jego auto.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Wyliczanie ludziom pieniędzy i zabranianie modyfikacji to tutaj największa wiocha :D
-
Jakie felgi / opony do F3x
225/40 wszystkie lub 225/40 i tył 255/35.
-
Czy bagażnik bazowy od E46 będzie pasował do E90?
Nie pasuje.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Masz jednakowe felgi, więc zostawiasz wszędzie 225/45.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Troszkę dziwi mnie wasze podejście. Jakbym się miał martwić co będzie przy odsprzedaży, to nie używałbym auta przez 4 lata, bo co sobie kupujący pomyśli. Mój samochód, robię pod siebie. Nie jest to wieś tuning, bo robi na oryginalnych częściach. Wieś tuning to tłumik rynna przy civicu i naklejki carbon racing na każdej szybie. Nie wspomnę o zderzakach z szybko i wściekle.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Jeśli chodzi o m pakiet zew. to uważam, że gra warta świeczki. Na allegro dostanie progi i zderzaki a resztę w ASO. Sam m pakiet zewnętrzny nie będzie bajońską sumą.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie rozumiem cię trochę, mówiłeś, że przechodzisz na 18" a teraz zostajesz przy 17"? Wszędzie jednakowe opony.
-
4-er który wybrać?
Jest słaby, xDrive dodatkowo go zabije, a chyba nie tego wymaga się od BMW - aby to „jakoś" jechało, tylko aby przyjemnie jechało.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie dubluj zapytania, odpowiedziałem ci ja i kolega w poprzednim wątku.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jak masz szersze felgi na tyle to możesz dać ogumienie mieszane. Inaczej absolutnie.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie możesz założyć na przód 255, to nie wejdzie to raz a dwa, że nie będzie skręcać. Nie w tym modelu, to nie X5 ani Z4.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Zderzak nie podejdzie plug and play bez wymiany ślizgów, wsporników itp tego trochę jest jednak. Dolicz tam malowanie 700 zł za element, trzeba to poskładać z głową, a nie szczeliny 8 mm zostawić.
-
Uciążliwy i nietypowy problem z dachem
Kupiłeś cabrio z niedziałającym dachem :mad2:
-
Opony wielosezon tak czy stanowczo nie
Oczywiście jest to werutna bzdura powtarzana przez ignorantów. Nie bez powodu BMW wydaje swoje nowe auta na ogumieniu wielosezonowym np. w UK i co teraz? To świetna propozycja, bo zimy są u nas „małozimowe". Takie markowe i nowe opony będą lepsze w tej naszej zimie niż 5 letnie zimówki. W Polsce te staruchy jeżdżą na zimówkach 10+ letnich.
-
30d czy 40i
Ja 90% SUVów widzę w mieście, na obwodnicach i drogach szybkiego ruchu same Skody, Golfy i Kie w kombi.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Masa plastików będzie potrzebna dodatkowo. Sam dojdziesz po numerach na stronie realoem czy bmwstore.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
No raczej w tych pieniądzach nie dostaniesz auta z przebiegiem 50 tys. km. Za 35 tys. to właśnie przebiegi 200-250k
-
Koła na zime
Trochę mijasz się z prawdą. w X5 czy X7 18 to małe koła. W starym Civicu 16" to już ogromne. Różnica jest w oponie, gdzie w X5 na 18" masz duży profil, koło ma większy obwód,a w takiej serii 3 opona 18" już jest na niskim kapciu.
-
e92 335xi WBAWC71060E061510
Ponta odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOlej w automacie do wymiany na już się kwalifikuje - 10 lat to max wg BMW, a wiadomo, że tam rządzą księgowi, w praktyce wymienia się znacznie szybciej. Zobacz jak jakość tego malowania, bo mechanikę ogarniesz, ale blacharkę robić w aucie to jest koszmar i znam takich którzy sprzedali auta, bo nie mogli wytrzymać złego malowania, innych odcieni, spasowania itp. Oczywiście, jeżeli nagle nie wyskoczy 700-1000 mikronów na mierniku.