Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na Dam69 temat w G11, G12
    Przecież te auta dzieli przepaść pod względem technologicznym. Zawieszenie, wnętrze, wyciszenie można wymieniać godzinami.
  2. I BMW tak nie rdzewieje
  3. A ile kosztuje wymiana uszczelek i uszczelniaczy zaworowych a ile wymiana wtrysków?
  4. Sami nie wiedzą czego chcą i czego rynek oczekuje. Roszady najpierw z serią 6, 6GC potem jednak nie i robią 4GC a nie jednak też nie. Jak taka firma nie potrafi ocenić potrzeb rynku mając do dyspozycji wręcz nieokreślone zasoby ludzkie i finansowe. Ale z czym do ludzi, Mercedes ma w gamie 40 modeli AMG, rozumiem należy odjąć ostatnio modne 43 AMG itp. tzw. bobasy AMG, ale nadal, każdy model i nadwozie ma wersję AMG. Ile jest modeli M u BMW? 5?
  5. No w stanach jeżdżą automatami dziesiątki lat i żyją.
  6. autopark, a jak sobie założę 19" i wywalę 18" to co też wiocha? bo robię auto droższym niż jest? Nie rozumiem twojej logiki, jak będzie chciał to doklei spoiler, jego auto.
  7. Wyliczanie ludziom pieniędzy i zabranianie modyfikacji to tutaj największa wiocha :D
  8. 225/40 wszystkie lub 225/40 i tył 255/35.
  9. Masz jednakowe felgi, więc zostawiasz wszędzie 225/45.
  10. Troszkę dziwi mnie wasze podejście. Jakbym się miał martwić co będzie przy odsprzedaży, to nie używałbym auta przez 4 lata, bo co sobie kupujący pomyśli. Mój samochód, robię pod siebie. Nie jest to wieś tuning, bo robi na oryginalnych częściach. Wieś tuning to tłumik rynna przy civicu i naklejki carbon racing na każdej szybie. Nie wspomnę o zderzakach z szybko i wściekle.
  11. Jeśli chodzi o m pakiet zew. to uważam, że gra warta świeczki. Na allegro dostanie progi i zderzaki a resztę w ASO. Sam m pakiet zewnętrzny nie będzie bajońską sumą.
  12. Nie rozumiem cię trochę, mówiłeś, że przechodzisz na 18" a teraz zostajesz przy 17"? Wszędzie jednakowe opony.
  13. Jest słaby, xDrive dodatkowo go zabije, a chyba nie tego wymaga się od BMW - aby to „jakoś" jechało, tylko aby przyjemnie jechało.
  14. Nie dubluj zapytania, odpowiedziałem ci ja i kolega w poprzednim wątku.
  15. Jak masz szersze felgi na tyle to możesz dać ogumienie mieszane. Inaczej absolutnie.
  16. Nie możesz założyć na przód 255, to nie wejdzie to raz a dwa, że nie będzie skręcać. Nie w tym modelu, to nie X5 ani Z4.
  17. Zderzak nie podejdzie plug and play bez wymiany ślizgów, wsporników itp tego trochę jest jednak. Dolicz tam malowanie 700 zł za element, trzeba to poskładać z głową, a nie szczeliny 8 mm zostawić.
  18. Kupiłeś cabrio z niedziałającym dachem :mad2:
  19. Oczywiście jest to werutna bzdura powtarzana przez ignorantów. Nie bez powodu BMW wydaje swoje nowe auta na ogumieniu wielosezonowym np. w UK i co teraz? To świetna propozycja, bo zimy są u nas „małozimowe". Takie markowe i nowe opony będą lepsze w tej naszej zimie niż 5 letnie zimówki. W Polsce te staruchy jeżdżą na zimówkach 10+ letnich.
  20. Ponta odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Ja 90% SUVów widzę w mieście, na obwodnicach i drogach szybkiego ruchu same Skody, Golfy i Kie w kombi.
  21. Masa plastików będzie potrzebna dodatkowo. Sam dojdziesz po numerach na stronie realoem czy bmwstore.
  22. No raczej w tych pieniądzach nie dostaniesz auta z przebiegiem 50 tys. km. Za 35 tys. to właśnie przebiegi 200-250k
  23. Ponta odpowiedział(a) na troopers temat w X4 (F26)
    Trochę mijasz się z prawdą. w X5 czy X7 18 to małe koła. W starym Civicu 16" to już ogromne. Różnica jest w oponie, gdzie w X5 na 18" masz duży profil, koło ma większy obwód,a w takiej serii 3 opona 18" już jest na niskim kapciu.
  24. Olej w automacie do wymiany na już się kwalifikuje - 10 lat to max wg BMW, a wiadomo, że tam rządzą księgowi, w praktyce wymienia się znacznie szybciej. Zobacz jak jakość tego malowania, bo mechanikę ogarniesz, ale blacharkę robić w aucie to jest koszmar i znam takich którzy sprzedali auta, bo nie mogli wytrzymać złego malowania, innych odcieni, spasowania itp. Oczywiście, jeżeli nagle nie wyskoczy 700-1000 mikronów na mierniku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.