Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na Justyna95 temat w E60, E61
    Pasuje z 540 i 550
  2. To samo dla 18" i 19" co podałem.
  3. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=327201
  4. Tylko tym reguluj:
  5. Ponta odpowiedział(a) na klytek temat w Z4 (E89)
    http://skycars.pl/#cennik https://devil-cars.pl/samochody/bmw-z4
  6. Nie obawiaj się przebiegów, tylko zwróć uwagę jak ktoś serwisował auto, historia powypadkowa itp. Czym jest przebieg 250-300? Wymieniasz element i jedziesz dalej, ludzie nie powielajcie mitów.
  7. Musisz zrozumieć, że w BMW czasem 5k na start to mało :roll:
  8. To samo, klapa tylny zderzak malowane. maska to samo.
  9. Na tym aucie są 3 różne odcienie, było malowane z 2 razy pewnie.
  10. Absolutnie normalne, ułożą się. Sprężyny wymieniałeś wraz z gniazdami?
  11. Dokładnie, masz złe opony na tyle.
  12. Klapa bagażnika malowana wraz ze zderzakiem tył. Ślizg z lewej strony przedniego zderzaka pomalowany :D
  13. 19 może być w F30, bo tam inżynier jeden z drugim przewidział profil 40 i 35 na tył. Twoje auto, wsadzaj i 21".
  14. Nie przesadzaj, są granice dobrego smaku. 19" to absolutny max wg mnie i tak zbyt dużo. Zobacz jak wygląda auto poniżej :mad2: Opony namalowane markerem na feldze :D
  15. To są 19, to się zdecyduj czy 18 czy 19. 19" do e90 to średnio bo profil zostaje 35 i 30, a to naleśniki. Jakbyś miał profil 40 i tył 35 to można brać te 19", bo inaczej wóz drabiniasty. Nie zagłębiając się w gusta i guściki, to 351 mimo wszystko bardziej uniwersalny i klasyczny wzór. Na 403 e90 ma zbyt starą budę. I jak myślisz, że na 19" będzie sportowo - zapomnij będzie tylko twardo, zero właściwości jezdnych w e90 na 19" nie ten profil. Zobacz jaki profil miała w serii M3 e90. Podpowiem nie 30 :D
  16. 225/40 255/35
  17. https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f31-320d-tou/repair-manuals/51-body-equipment/51-16-mirrors-finishers-ashtrays-consoles/HnMmo7zJ https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f31-320d-tou/repair-manuals/51-body-equipment/51-16-mirrors-finishers-ashtrays-consoles/GxZfXlW2 https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f31-320d-tou/repair-manuals/51-body-equipment/51-16-mirrors-finishers-ashtrays-consoles/GxVcVmQ8
  18. 225 na 8 calach to fabryka. 1/2 cala nic praktycznie nie zmieni.
  19. Wejdzie bez problemu, na tył wypadałoby dać dystans, aby to lepiej wyglądało.
  20. Trochę będzie mix z oponami. Seria ma 8,0x18 235/40 i tył 9,0x18 265/35. Ty podałeś obydwa złe rozmiary.
  21. Ja mam, że 2013, ale proszę o potwierdzenie kogoś z forum.
  22. Ponta odpowiedział(a) na kierowca bombowca temat w X5 (E70)
    Jak przód ledwo ruszony to kup tylko tył ten sam model oczywiście co przód. Ale zobacz z którego roku ten przód jeszcze. Tył opona będzie szersza. To jest ogumienie mieszane przy tych 21".
  23. Załatw VIN.
  24. W instrukcji obsługi masz od e91 12 stron poświęconym temu. Nie masz instrukcji od auta? Tam w zależności od obciążenia i wersji silnikowej. Bardzo dokładnie i lepiej niż nalepka.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.