Treść opublikowana przez Ponta
-
Felgi do F10
Nie możesz założyć tych opon, powinieneś mieć: 8,0x18 245/45 przód (lub przód i tył jak na tyle takie same felgi) 9,0x18 275/40 tył] Same felgi podejdą, bo wartości ET odbiegają tylko o 3-4. Dodatkowo tylna felga 400 ma szerokość 8,5 a ty w serii masz 9,0 więc opona 275 na 8,5 to nie jest najlepszy pomysł. Nie bierz ich.
-
Jaki silnik do e90?
Zapytaj ludzi, którzy faktycznie mają te auta. M3 to z 335 ma równie tyle wspólnego co ich dzieli. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=358053 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=357167
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
I napęd na przód ma.
-
Hard top
Hardtop na ebay.de za 2-2.5k EUR.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Micheliny to najwyższa liga, nawet bym się nie zastanawiał.
-
Jaki silnik do e90?
Ale po co? Nawet jeżeli okaże się sie że się różnią to dyskwalifikuje auto? A napisałem coś takiego? Napisałem, że ma zwrócić uwagę, czytaj ze zrozumieniem. Jak powiem, ze lubię pomarańcze, to powiesz AHA CZYLI BANANY I JABŁKA DO KOSZA RZUCASZ? @slawek, to po co ten tema, skoro każde auto się jedzie i ogląda? Świetnie pomogłeś koledze - zadał pytanie z autem a ten do niego jedź oglądaj, mistrz. Uniwersalna odpowiedź do każdego wątku tutaj eksperta od e90 pana sławka :lol: :lol: :lol:
-
e93 vs 92 335i N54
Nie ma różnicy praktycznie żadnej, bez dachu będzie waliło po uszach przy 120 km/h+ Może dlatego, że cabrio wygląda komicznie po zdjęciu dachu - zero proporcji, doczepiona szyba do cegły i tył 5 km długości, nikt tego nie kupuje. Coupe ma proporcje bajeczne.
-
Purchel z boku opony i co dalej.
Zobacz ile bieżnika jest na drugiej osi. Musisz kupić ten sam model opon, bo xDrive tego wymaga. jak będzie na przodzie 4,5 mm, to musisz wszystkie opony wymienić.
-
Purchel z boku opony i co dalej.
Masz xDrive?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Trochę bez sensu pytasz o pomoc przy wyborze auta, można pomóc przy wybierze silnika. Jak siądziesz do audicy i czujesz się lepiej niż w BMW to ją weź, odwrotnie adekwatnie. Ty będziesz tym jeździł dłuższy czas w roku.
-
Jaki silnik do e90?
Zwróć uwagę na miejscu na maskę, bo w prawo ucieka. Poproś o całe zdjęcie tyłu z klapą i szparami.
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Opisał wcześniej, cofnij się w temacie.
-
E61 545i 2004 M Pakiet WBANH31040B489650 LUBLIN
Ponta odpowiedział(a) na BMW_M_Power temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze to wiktoriańska knajpa dla 60+ starców, to samo W203. Dziadkowozy.
-
330d Wymiana zawieszenia ze sport na normalne
Sport jest grubszy, kształt ten sam, tylko jeszcze w zależności od nadwozia się różnią.
-
E90 felgi ET
Przecież one są z 2013, zimówki to max 5-6 lat na rok kupujesz koła?
-
Jakie felgi / opony do F3x
M3 ma wyższy profil o jeden stopień od standardowych opon w cywilnych F30. Każda M tak ma - dodatkowo nie mają run on flat. Nie możesz założyć opon z wersji M do swojej.
-
Nowe opony
Nie jest to homologowany rozmiar. Speedo error 2.4% Obniżasz auto 8 mm.
-
Jaki silnik do e90?
90% aut w Polsce z przebiegiem 200k ma nabite 300-400 i więcej :D Dziwnym trafem diesle w Niemczech 3-4 letnie tyle mają, w Polsce 10, 15 letnie - wszystkie po 178k lub 228k.
-
330d Wymiana zawieszenia ze sport na normalne
Łączniki stabilizatorów są te same, tylko stabilizator przód i tył jest grubszy chyba o 1 mm od standardu. Wymieniasz: -amortyzatory, -sprężyny, -stabilizatory -osłony amortyzatorów, -poduszki gumowe stabilizatorów.
-
E90 nieznajome kontrolki
Najlepiej podłączyć pod komputer i odczytać błędy, to kosztuje grosze.
-
Sposoby na przyjemniejszą jazdę bez dachu - za dużo wiatru
Nie da się z tym nic zrobić, ja maksymalnie jeżdżę w Z4 120-130, przy 160 na obwodnicy to już był dramat. To auto na zakręty w górach a nie klasa GT :D
-
330d Wymiana zawieszenia ze sport na normalne
Zawieszenie sportowe to amortyzatory, sprężyny i drążki, siłą rzeczy inne są osłony amorów i poduszki gumowe stabilizatorów.
-
Nowe opony
Bzdura. Producent przy xDrive daje ogumienie mieszane czasami. Obwód kół może się różnić maksymalnie o 1%.
-
30d czy 40i
W takim wypadku przejście z waszej strony na taki motor po poprzednim było co najmniej dziwne, przecież już ty powinieneś bić na alarm, ze to nie będzie to samo co te 4,8 nawet w połowie. Zmieniłeś GT na taxi dla żony, ja bym tutaj bardziej stanowczy był i sam podjął decyzję motoru, a swojej zostawił wybór lakieru i kolor skóry na fotelach :8)
-
Nowe opony
Jakbym mial 18x8,0 przod i tyl to znowu nie moglbym miec 255/40/18 latem na tyl :) Straszne kombinacje... Martwi mnie to. a 255/40/18 poza tym, ze nie maja homologacji to dlaczego niby mialy by nie pasowac do BMW? przeciez bieznik jesli jest wyzszy w zimowkach to w przednich tez bedzie o ta sama wartosc. Nie rozumiem drugiego pytania. Jak chcesz to możesz i 215 na 10J założyć, ale po co? Ani to bezpieczne ani nie ma właściwości jezdnych lepszych, nie ma co poprawiać sztabu inżynierów z Monachium. Seria: 8J x 18 225/45 przód + tył LUB 8J x 18 225/45 przód 8,5J x 18 255/40 tył Zimówki od BMW NIGDY nie mają ogumienia mieszanego, jak letnie zazwyczaj.