Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Nie możesz założyć tych opon, powinieneś mieć: 8,0x18 245/45 przód (lub przód i tył jak na tyle takie same felgi) 9,0x18 275/40 tył] Same felgi podejdą, bo wartości ET odbiegają tylko o 3-4. Dodatkowo tylna felga 400 ma szerokość 8,5 a ty w serii masz 9,0 więc opona 275 na 8,5 to nie jest najlepszy pomysł. Nie bierz ich.
  2. Zapytaj ludzi, którzy faktycznie mają te auta. M3 to z 335 ma równie tyle wspólnego co ich dzieli. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=358053 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=357167
  3. I napęd na przód ma.
  4. Ponta odpowiedział(a) na martin735 temat w Z4 (E85/E86)
    Hardtop na ebay.de za 2-2.5k EUR.
  5. Micheliny to najwyższa liga, nawet bym się nie zastanawiał.
  6. Ale po co? Nawet jeżeli okaże się sie że się różnią to dyskwalifikuje auto? A napisałem coś takiego? Napisałem, że ma zwrócić uwagę, czytaj ze zrozumieniem. Jak powiem, ze lubię pomarańcze, to powiesz AHA CZYLI BANANY I JABŁKA DO KOSZA RZUCASZ? @slawek, to po co ten tema, skoro każde auto się jedzie i ogląda? Świetnie pomogłeś koledze - zadał pytanie z autem a ten do niego jedź oglądaj, mistrz. Uniwersalna odpowiedź do każdego wątku tutaj eksperta od e90 pana sławka :lol: :lol: :lol:
  7. Ponta odpowiedział(a) na zent temat w E90, E91, E92, E93
    Nie ma różnicy praktycznie żadnej, bez dachu będzie waliło po uszach przy 120 km/h+ Może dlatego, że cabrio wygląda komicznie po zdjęciu dachu - zero proporcji, doczepiona szyba do cegły i tył 5 km długości, nikt tego nie kupuje. Coupe ma proporcje bajeczne.
  8. Zobacz ile bieżnika jest na drugiej osi. Musisz kupić ten sam model opon, bo xDrive tego wymaga. jak będzie na przodzie 4,5 mm, to musisz wszystkie opony wymienić.
  9. Masz xDrive?
  10. Trochę bez sensu pytasz o pomoc przy wyborze auta, można pomóc przy wybierze silnika. Jak siądziesz do audicy i czujesz się lepiej niż w BMW to ją weź, odwrotnie adekwatnie. Ty będziesz tym jeździł dłuższy czas w roku.
  11. Zwróć uwagę na miejscu na maskę, bo w prawo ucieka. Poproś o całe zdjęcie tyłu z klapą i szparami.
  12. Opisał wcześniej, cofnij się w temacie.
  13. Wnętrze to wiktoriańska knajpa dla 60+ starców, to samo W203. Dziadkowozy.
  14. Sport jest grubszy, kształt ten sam, tylko jeszcze w zależności od nadwozia się różnią.
  15. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Przecież one są z 2013, zimówki to max 5-6 lat na rok kupujesz koła?
  16. M3 ma wyższy profil o jeden stopień od standardowych opon w cywilnych F30. Każda M tak ma - dodatkowo nie mają run on flat. Nie możesz założyć opon z wersji M do swojej.
  17. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    Nie jest to homologowany rozmiar. Speedo error 2.4% Obniżasz auto 8 mm.
  18. 90% aut w Polsce z przebiegiem 200k ma nabite 300-400 i więcej :D Dziwnym trafem diesle w Niemczech 3-4 letnie tyle mają, w Polsce 10, 15 letnie - wszystkie po 178k lub 228k.
  19. Łączniki stabilizatorów są te same, tylko stabilizator przód i tył jest grubszy chyba o 1 mm od standardu. Wymieniasz: -amortyzatory, -sprężyny, -stabilizatory -osłony amortyzatorów, -poduszki gumowe stabilizatorów.
  20. Najlepiej podłączyć pod komputer i odczytać błędy, to kosztuje grosze.
  21. Nie da się z tym nic zrobić, ja maksymalnie jeżdżę w Z4 120-130, przy 160 na obwodnicy to już był dramat. To auto na zakręty w górach a nie klasa GT :D
  22. Zawieszenie sportowe to amortyzatory, sprężyny i drążki, siłą rzeczy inne są osłony amorów i poduszki gumowe stabilizatorów.
  23. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    Bzdura. Producent przy xDrive daje ogumienie mieszane czasami. Obwód kół może się różnić maksymalnie o 1%.
  24. Ponta odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    W takim wypadku przejście z waszej strony na taki motor po poprzednim było co najmniej dziwne, przecież już ty powinieneś bić na alarm, ze to nie będzie to samo co te 4,8 nawet w połowie. Zmieniłeś GT na taxi dla żony, ja bym tutaj bardziej stanowczy był i sam podjął decyzję motoru, a swojej zostawił wybór lakieru i kolor skóry na fotelach :8)
  25. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    Jakbym mial 18x8,0 przod i tyl to znowu nie moglbym miec 255/40/18 latem na tyl :) Straszne kombinacje... Martwi mnie to. a 255/40/18 poza tym, ze nie maja homologacji to dlaczego niby mialy by nie pasowac do BMW? przeciez bieznik jesli jest wyzszy w zimowkach to w przednich tez bedzie o ta sama wartosc. Nie rozumiem drugiego pytania. Jak chcesz to możesz i 215 na 10J założyć, ale po co? Ani to bezpieczne ani nie ma właściwości jezdnych lepszych, nie ma co poprawiać sztabu inżynierów z Monachium. Seria: 8J x 18 225/45 przód + tył LUB 8J x 18 225/45 przód 8,5J x 18 255/40 tył Zimówki od BMW NIGDY nie mają ogumienia mieszanego, jak letnie zazwyczaj.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.