Treść opublikowana przez mattiss
-
bmw 3 coupe 1995 sprzęgło/skrzynia biegów ?
Proszę o poprawienie tytułu tematu na zgodny z formatem tytułowania wątków obowiązującym w tym dziale. Inaczej temat zamknę.
-
Problem z lampami
popraw tytuł na właściwy, albo zamknę temat
-
czy warto kupić e21??
Witam Z częściami nie ma większego problemu. Zawieszenie, hamulce i części do układu kierowniczego dostaniesz w sklepach i na allegro oraz w ASO. Gorzej z częściami karoseryjnymi - oryginalne elementy do najtańszych nie należą, a rdzewieć lubią nieprzeciętnie. Zwróć uwagę na stan progów, kielichów przednich i tylnych, przyjrzyj się podłodze, także tej w bagażniku oraz miejscom łączenia elementów karoserii. Popularna jest korozja baku, który często nie nadaje się już do uratowania, a nowy w ASO, to koszt około 2000 zł. Bardzo ciężko jest już o maskę, czy drzwi w dobrym stanie z jakiegoś auta na części, więc zwróć uwagę, żeby te elementy były przyzwoite. Pozdrawiam
-
olej w gniazdach świec zap.
Zapoznaj się z regulaminem forum - w końcu rejestrując się tu zobowiązałeś się go przestrzegać! Zapoznaj się też z regulaminem tego działu i panującymi tu zasadami. Zamykam - za niepoprawny tytuł i brak chęci do wyszukiwarki.
-
czy warto kupić e21??
Polecam mój artykuł o E21, który ukaże się w październikowym Automobiliście... :oops: E21 to tani w zakupie klasyk i prosty jak konstrukcja cepa, a przy tym bardzo wytrzymały mechanicznie. Silniki są pancerne, zawieszenie daje radę znakomicie, a hamulce, no cóż - są! Do tego świetna ergonomia, ciężkie do zatyrania wnętrze i największy i jedyny mankament - szaleńcza korozja... Jak uda Ci się znaleźć auto, które nie przerdzewiało na wylot, to jesteś w domu i szczęściarzem! Jeszcze da się takie trafić, więc szukaj, bo może to trochę zająć. Pozdrawiam
-
[E30] czym odczytać błędy ??
Tak, to prawda. Diagnozowanie wszystkiego, co się tylko da jest przekleństwem naszych czasów i łatwej dostępności do interfejsów. Na szczęście DIS jest tak toporny w obsłudze starszych aut, że raczej mało kto odważy się go używać :D
- [E30] czym odczytać błędy ??
-
Pierwsze BMW, kilka pytań i pomoc w wyborze
wcale nie tak szybko zamknąłem :D
-
[E36] Zegary M3 z kontrolką ASC
PO CO!!!?? I co Ci da kontrolka ASC w zegarach od M3??? Zapytam inaczej - PO COO!!!!!?????? :shock: :shock: :shock:
-
kody błędów e36 320i
Pewnie było... Ja jak czegoś potrzebuję, to szukam tego, a nie szykuję się na gotową odpowiedź... Tu wystarczy słownik angielskiego przejrzeć, bo te błędy są tak oczywiste, że nie wymagają omówienia. Zamykam
-
problem na benzynie
Zmień tytuł tematu, albo go zamknę. W tym dziale obowiązuje Format tytułowania wątków, przeczytaj go i zastosuj w praktyce!
-
e36 obrotomierz - podłącznie
Widzisz, gdybyś szanował swój czas i czas innych na tym forum, to zacząłbyś od przeczytania regulaminu, którego zgodziłeś się przestrzegać rejestrując się tu. Następnie przeczytałbyś wewnętrzny regulamin działu, który widnieje jako ogłoszenie na górze działu. Wiedziałbyś już, jak tytułuje się tematy, a co ważniejsze wiedziałbyś, że obowiązuje Cię szukanie, a nie pisanie tematów na oślep. A szukać wcale nie trzeba daleko, bo gdzie będą schematy elektryczne jak nie w PRZYKLEJONYM temacie o tajemniczej nazwie: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania........... zamykam :mad2:
-
[e36] 2.8 brak ogrzewania.
sto tysięcy razy było. use the madafakin search
-
beema pali lpg razem z pb
Proszę poprawić tytuł tematu na właściwy i nie pisać postu pod postem, tylko edytować poprzedni!!! Inaczej temat ten zamknę tak, jak zamknąłem poprzedni, a Ty zarobisz ostrzeżenie...
-
dmuchawa nie działa na żadnym biegu?
Ratli, dostajesz ostrzeżenie. Twój temat już raz zamknąłem, to założyłeś drugi taki sam i nadal nie miałeś na tyle inicjatywy w sobie, żeby poszukać, a nawet poprawnie go zatytułować! gratuluję
-
Zawiodłem sie na tym forum !!!!
Zamykam i banuję - absolute delight!
-
Poduszka powietrzna pasażera nie gaśnie ...
Na to pytanie odpowiedzi aż się na forum pchają same pod kursor myszy :search: :search: :search: Zamykam za lenistwo i tytułowanie - od wczoraj tu nie jesteś!
-
e36 320i duże spalanie
Witam Z takim spalaniem, to musi śmierdzieć benzyną na maksa! Podepnij to auto pod kompa, zamiast wymieniać pół samochodu! Dobry diagnosta dojdzie w czym rzecz. Pozdrawiam
-
318i m43 - problem z ASC
Witam, najlepiej jest podjechać na komputer, jeśli problem nie jest stricte mechaniczny. Komp pokaże zresztą też, jeśli linka jest źle napięta... W M43 za ASC nie odpowiada dodatkowa przepustnica na lince. Pozdrawiam
-
Parę porad..316 compact
:mrgreen: :cool2: ciekaw jestem co się okaże...
-
basnie na bęzynie
basnie na bęzynie. a są jakieś baśnie na gazie?? :shock: Proszę poprawić tytuł na właściwy i opisać DOKŁADNIE w pierwszym poście, co się dzieje. Inaczej temat zostanie przeze mnie zamknięty
-
jakie założyć opony na felgi 17 8cali do e36 touring
Nie ten dział. Poza tym takie informacje znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu.
-
316i compact lpg nalot na wydechu
Witam Wancki - jak to napiszę tutaj!?? O co kaman? Wypalasz z czymś ni z gruchy ni z pietruchy, wycinasz swój wywód z kontekstu i oczekujesz odpowiedzi.... :shock: Może jednak tu nie napiszesz... Jeśli wcześniej założyłeś temat, to teraz go odgrzeb i dopisz nowy post! Pozdrawiam
-
Parę porad..316 compact
No byś się wstydził! Linki do schematów są na forum. E36 ETM się to nazywa i znajdziesz je w temacie Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pozdrawiam
-
316i compact lpg nalot na wydechu
Witam Po pierwsze popraw tytuł tematu na poprawny wg tego schematu: viewtopic.php?f=68&t=120678 Polecam też regulamin forum, jest bardzo pomocny na początku. Do rzeczy - jeśli silnik Ci się nie grzeje, nie zaczął dziwnie chodzić ani nic takiego, a masz jedynie trochę sadzy w wydechu to nic innego jak skład mieszanki. Poza tym nie da się nie mieć niewielkiej ilości czarnego syfu w wydechu.... Jeśli nie masz masła pod korkiem wlewu oleju, nie masz oleju w płynie chłodniczym czy innych złych objawów i auto nie zaczęło palić 20l/100km to raczej nic poważnego się nie dzieje. Pozdrawiam