Skocz do zawartości

mattiss

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mattiss

  1. Proszę o poprawienie tytułu tematu na zgodny z formatem tytułowania wątków obowiązującym w tym dziale. Inaczej temat zamknę.
  2. mattiss odpowiedział(a) na drk23 temat w E36
    popraw tytuł na właściwy, albo zamknę temat
  3. mattiss odpowiedział(a) na lukasz_kupczyk temat w E21
    Witam Z częściami nie ma większego problemu. Zawieszenie, hamulce i części do układu kierowniczego dostaniesz w sklepach i na allegro oraz w ASO. Gorzej z częściami karoseryjnymi - oryginalne elementy do najtańszych nie należą, a rdzewieć lubią nieprzeciętnie. Zwróć uwagę na stan progów, kielichów przednich i tylnych, przyjrzyj się podłodze, także tej w bagażniku oraz miejscom łączenia elementów karoserii. Popularna jest korozja baku, który często nie nadaje się już do uratowania, a nowy w ASO, to koszt około 2000 zł. Bardzo ciężko jest już o maskę, czy drzwi w dobrym stanie z jakiegoś auta na części, więc zwróć uwagę, żeby te elementy były przyzwoite. Pozdrawiam
  4. mattiss odpowiedział(a) na fneo61 temat w E36
    Zapoznaj się z regulaminem forum - w końcu rejestrując się tu zobowiązałeś się go przestrzegać! Zapoznaj się też z regulaminem tego działu i panującymi tu zasadami. Zamykam - za niepoprawny tytuł i brak chęci do wyszukiwarki.
  5. mattiss odpowiedział(a) na lukasz_kupczyk temat w E21
    Polecam mój artykuł o E21, który ukaże się w październikowym Automobiliście... :oops: E21 to tani w zakupie klasyk i prosty jak konstrukcja cepa, a przy tym bardzo wytrzymały mechanicznie. Silniki są pancerne, zawieszenie daje radę znakomicie, a hamulce, no cóż - są! Do tego świetna ergonomia, ciężkie do zatyrania wnętrze i największy i jedyny mankament - szaleńcza korozja... Jak uda Ci się znaleźć auto, które nie przerdzewiało na wylot, to jesteś w domu i szczęściarzem! Jeszcze da się takie trafić, więc szukaj, bo może to trochę zająć. Pozdrawiam
  6. mattiss odpowiedział(a) na hubi110 temat w E30
    Tak, to prawda. Diagnozowanie wszystkiego, co się tylko da jest przekleństwem naszych czasów i łatwej dostępności do interfejsów. Na szczęście DIS jest tak toporny w obsłudze starszych aut, że raczej mało kto odważy się go używać :D
  7. mattiss odpowiedział(a) na hubi110 temat w E30
    tylko dis
  8. wcale nie tak szybko zamknąłem :D
  9. mattiss odpowiedział(a) na sulek temat w E36
    PO CO!!!?? I co Ci da kontrolka ASC w zegarach od M3??? Zapytam inaczej - PO COO!!!!!?????? :shock: :shock: :shock:
  10. mattiss odpowiedział(a) na Ania320i temat w E36
    Pewnie było... Ja jak czegoś potrzebuję, to szukam tego, a nie szykuję się na gotową odpowiedź... Tu wystarczy słownik angielskiego przejrzeć, bo te błędy są tak oczywiste, że nie wymagają omówienia. Zamykam
  11. mattiss odpowiedział(a) na pieniadz890412 temat w E36
    Zmień tytuł tematu, albo go zamknę. W tym dziale obowiązuje Format tytułowania wątków, przeczytaj go i zastosuj w praktyce!
  12. mattiss odpowiedział(a) na pitero temat w E36
    Widzisz, gdybyś szanował swój czas i czas innych na tym forum, to zacząłbyś od przeczytania regulaminu, którego zgodziłeś się przestrzegać rejestrując się tu. Następnie przeczytałbyś wewnętrzny regulamin działu, który widnieje jako ogłoszenie na górze działu. Wiedziałbyś już, jak tytułuje się tematy, a co ważniejsze wiedziałbyś, że obowiązuje Cię szukanie, a nie pisanie tematów na oślep. A szukać wcale nie trzeba daleko, bo gdzie będą schematy elektryczne jak nie w PRZYKLEJONYM temacie o tajemniczej nazwie: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania........... zamykam :mad2:
  13. mattiss odpowiedział(a) na Dexter87 temat w E36
    sto tysięcy razy było. use the madafakin search
  14. mattiss odpowiedział(a) na kamilko1992 temat w E36
    Proszę poprawić tytuł tematu na właściwy i nie pisać postu pod postem, tylko edytować poprzedni!!! Inaczej temat ten zamknę tak, jak zamknąłem poprzedni, a Ty zarobisz ostrzeżenie...
  15. Ratli, dostajesz ostrzeżenie. Twój temat już raz zamknąłem, to założyłeś drugi taki sam i nadal nie miałeś na tyle inicjatywy w sobie, żeby poszukać, a nawet poprawnie go zatytułować! gratuluję
  16. Zamykam i banuję - absolute delight!
  17. Na to pytanie odpowiedzi aż się na forum pchają same pod kursor myszy :search: :search: :search: Zamykam za lenistwo i tytułowanie - od wczoraj tu nie jesteś!
  18. mattiss odpowiedział(a) na chomik90 temat w E36
    Witam Z takim spalaniem, to musi śmierdzieć benzyną na maksa! Podepnij to auto pod kompa, zamiast wymieniać pół samochodu! Dobry diagnosta dojdzie w czym rzecz. Pozdrawiam
  19. mattiss odpowiedział(a) na kot2kpg temat w E36
    Witam, najlepiej jest podjechać na komputer, jeśli problem nie jest stricte mechaniczny. Komp pokaże zresztą też, jeśli linka jest źle napięta... W M43 za ASC nie odpowiada dodatkowa przepustnica na lince. Pozdrawiam
  20. mattiss odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    :mrgreen: :cool2: ciekaw jestem co się okaże...
  21. mattiss odpowiedział(a) na pieniadz890412 temat w E36
    basnie na bęzynie. a są jakieś baśnie na gazie?? :shock: Proszę poprawić tytuł na właściwy i opisać DOKŁADNIE w pierwszym poście, co się dzieje. Inaczej temat zostanie przeze mnie zamknięty
  22. Nie ten dział. Poza tym takie informacje znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu.
  23. Witam Wancki - jak to napiszę tutaj!?? O co kaman? Wypalasz z czymś ni z gruchy ni z pietruchy, wycinasz swój wywód z kontekstu i oczekujesz odpowiedzi.... :shock: Może jednak tu nie napiszesz... Jeśli wcześniej założyłeś temat, to teraz go odgrzeb i dopisz nowy post! Pozdrawiam
  24. mattiss odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    No byś się wstydził! Linki do schematów są na forum. E36 ETM się to nazywa i znajdziesz je w temacie Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pozdrawiam
  25. Witam Po pierwsze popraw tytuł tematu na poprawny wg tego schematu: viewtopic.php?f=68&t=120678 Polecam też regulamin forum, jest bardzo pomocny na początku. Do rzeczy - jeśli silnik Ci się nie grzeje, nie zaczął dziwnie chodzić ani nic takiego, a masz jedynie trochę sadzy w wydechu to nic innego jak skład mieszanki. Poza tym nie da się nie mieć niewielkiej ilości czarnego syfu w wydechu.... Jeśli nie masz masła pod korkiem wlewu oleju, nie masz oleju w płynie chłodniczym czy innych złych objawów i auto nie zaczęło palić 20l/100km to raczej nic poważnego się nie dzieje. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.