Witam, Mam pewne pytanie, mam przerobionego anglika, mam jeden problem, muszę zmienić działanie (szyby + czujnik otwarcia drzwi) drzwi, czyli R zamienic na L i odwrotnie w sensie programowania, a o co dokladnie chodzi, mam skrzynie smg, po otwarciu drzwi zalacza sie pompa smg, teraz zalacza sie przy otwarciu drzwi R a musze zrobic to na L, jak to zrobic programowo ?, bo gdy przerzuce czujniki na ryglach, to znow po otwarciu lewych drzwi bedzie sie opuszczac prawa szyba (wersja coupe). Dziekuje za podpowiedz. Pozdrawiam