Skocz do zawartości

MARTINI69

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ale jaki związek ma temperatura do tarczy sprzęgła ? poza tym tak samo już jest 2 lata i ok 35 tys przebiegu i problem się nie pogłębia wiec czy to możliwe ze padnięte sprzęgło by jeszcze tyle wytrzymało ?
  2. Przeszukałem forum ale konkretnie podobnego tematu nie znalazłem więc postanowiłem napisać nowy być może ktoś miał podobny problem i będzie w stanie mi pomóc. Otóż mam dziwny problem ze sprzęgłem który ciężko zdefiniować. Sprzęgło chodzi dość ciężko(sporo ciężej niż w takiej samej e36 brata) a poza tym co najdziwniejsze gdy auto jest zimne np. po nocy biegi wchodzą lekko i normalnie ale po przejechaniu 5-10 km (w zależności od temp otoczenia) biegi zaczynają chodzić ciężko , do tego stopnia ze na sile trzeba wciskać, najgorzej jest z 1 i 2 reszta w miarę. Czasem też gdy jest bardzo gorąco po wciśnięciu sprzęgła czuć ze nie wysprzęgliło dobrze i podciąga ale to zdarza się rzadko. Najbardziej sprzęgło szwankuje w takie upały jak teraz, gdy jest chłodno objawy są minimalne. Dodam tylko że tak już było jak kupiłem. Osobiście wydaje mi się ze może to być wina płynu hamulcowego przez co wysprzęglik szwankuje ale postanowiłem zapytać mądrzejszych :) Mam nadzieje ze ktoś miał coś podobnego i podpowie gdzie szukać :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.