Witam! Niedawno zauważyłem, że moja betka zaczęła więcej palić. Na przykład: na 5 biegu i obrotach powyżej 2k wcześniej przy wdepnięciu gazu do ziemi palił max 12-13, teraz wskazówka idzie nawet do 17-18. Oprócz tego sporadycznie dzieją się różne dziwne rzeczy z obrotami na biegu jałowym (falowanie, powolne spadanie do 0) zazwyczaj znikające po przejechaniu kawałka. Na kompie brak błędów. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.