Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Pneumatyka jest, ale nie dostaniesz komfortowego domykania drzwi, na którym mi zależało. To jest zarezerwowane dla X7 i 7er.

Teśc w swojej X5 z 2019 roku ma, a ja już nie.

 

nigdy nie rozumiałem fenomenu tego domykania drzwi, pewnie dlatego że do tej pory nie miałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneumatyka jest, ale nie dostaniesz komfortowego domykania drzwi, na którym mi zależało. To jest zarezerwowane dla X7 i 7er.

Teśc w swojej X5 z 2019 roku ma, a ja już nie.

 

nigdy nie rozumiałem fenomenu tego domykania drzwi, pewnie dlatego że do tej pory nie miałem :D

 

Ja miałem w kilku poprzednich autach, ale się nie zakochałem. Ostatnie zamówiłem bez domykania bo wypadło z mojej listy must have

Generalnie kto by ze mną nie jechał to i tak wychodząc trzepie drzwiami jak w Żuku więc cały ten domyk traci sens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tototoo. Ja w 100% jeżdzę sam dlatego domyk byłby super.

teraz żona okupuje moją x5, bo ma ogrzewanie postojowe. Tłumaczy sobie ze z córką do przedszkola musi jezdzic cieplym autem.

Dla mnie must have to:

1. najlepsze możliwe światła

2. Ogrzewanie postojowe

3. Komfortowe fotele wentylowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

poważnie?? 13% dostał ? ale to pewnie ktos znany w salonie, czyli kupil juz niejedno auto i moze jeszcze ma niejedno auto premium, bo bmw takie rabaty teraz daje, ze jak ma sie "flote" aut premium, moze byc porsche czy audi, ale masz byc wlascicielem takich aut to cos tam dodatkowo dorzuca.


pytam, bo po negocjacjach z roznymi dilerami teraz w styczniu dostałem rabat ~12% na PRZEDliftowe G05 i promo leasing do tego - ok - ale no to na poliftowe taki rabat to naprawde grubo bym powiedzial.

ciekawe czy promo leasing do tego dostanie, czyli 101,5 - 102,5 % ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Promo leasing nie, tak ma flote aut premium i dzieki temu 13%. Nie musza to byc auta nowe, wazne zeby byly premium. Kumpel zdecydowal sie na auto, podpisal umowe wiec info 100% pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promo leasing nie, tak ma flote aut premium i dzieki temu 13%. Nie musza to byc auta nowe, wazne zeby byly premium. Kumpel zdecydowal sie na auto, podpisal umowe wiec info 100% pewne.

 

To po co wprowadzać ludzi w błąd tymi 13% skoro to musi być obwarowane dodatkowymi kryteriami.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to kryterium trudne do spelnenia, kreatywny salon poradzi sobie z nim zapewne a osoby zainteresowane maja punkit zaczepienia.

 

Zapomnij o tym, te czasy dawno już się skończyły. Kreatywność salonu to nic nie pomoże bo centrala ich bardzo skrupulatnie z tego rozlicza.

Owszem, jak masz status klienta strategicznego, albo flotę 50 aut to możesz liczyć na większe rabaty. Obecnie klient z ulicy nie dostanie więcej jak 5-9%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Definicja floty premium według bmw to nie pamietam dokładnie 3 albo 4 auta. Bez floty 11 procent jest spokojnie do uzyskania bez floty no ale ja pisze o osobach które już jakieś bmw kupiły, nie wiem jak to jest w przypadku osoby z ulicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z ulicy" wszyscy się zacinają na maksimum 7% - aczkolwiek te 7% też relatywnie łatwo uzyskać. Wszystko moim zdaniem zależy jak się rozmawia i czy sprzedawca ma klienta zdecydowanego, czy takiego co d* będzie zawracać zanim deal uda się dograć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dealer dodaje dodatkowo kilka procent rabatu, przy min 7 autach BMW, zarejestrowanych na osobę, która zamierza dokonać zamówienia.

Ja nie mam tyłu BMW na siebie, ale i tak dostalem ofertę 10%, na X6 LCI.

Tyle że po "premierze" LCI, negocjuje cenę ale dla Cayenne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisze jeszcze raz. Info o rabatach sprawdzone w 100 procentach. Kto chce i umie, zrobi z tego pożytek. Z niedowiarkami kończę temat.

 

Tyle że po "premierze" LCI, negocjuje cenę ale dla Cayenne :roll:

 

Nie czekasz na lift? Możesz jeszzcze zamówić do konfiguracji? Mi w 2 salonach powiedzieli, ze tylko to co już zamówione i niesprzedane, same podstawowe silniki zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicja floty premium według bmw to nie pamietam dokładnie 3 albo 4 auta.


Nie ma już od dawna czegoś takiego....

Coś się zmieniło, bo ja nagle wg BMW mam flotę i wskoczyłem na inny poziom rabatowania, dowiedziałem się o tym dzisiaj, a kiedyś się nie łapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację, że jak zamawialem M50d w marcu 2021, to żeby uzyskać większy rabat, musiałem przedstawić listę około 15 samochodów w firmie nie starszych niż 5 lat. Podawałem nr rej, markę pojazdu, rocznik i numer VIN. Po tych wszystkich dziwnych zabiegach udało mi się wytargować 17%. Nie dostałem jeszcze dodatkowego rabatu z racji tego, że niestety nie posiadaliśmy w firmie żadnego BMW. I jeszcze jedno. Co było dla mnie bardzo dziwne. Mogłem uzyskać coś jeszcze - nie wiem nie pamiętam ile, pewnie nie dużo- za wykształcenie. Dawali dodatkowe rabatu za stopień mgr, dr, prof. Dziwne, ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację, że jak zamawialem M50d w marcu 2021, to żeby uzyskać większy rabat, musiałem przedstawić listę około 15 samochodów w firmie nie starszych niż 5 lat. Podawałem nr rej, markę pojazdu, rocznik i numer VIN. Po tych wszystkich dziwnych zabiegach udało mi się wytargować 17%. Nie dostałem jeszcze dodatkowego rabatu z racji tego, że niestety nie posiadaliśmy w firmie żadnego BMW. I jeszcze jedno. Co było dla mnie bardzo dziwne. Mogłem uzyskać coś jeszcze - nie wiem nie pamiętam ile, pewnie nie dużo- za wykształcenie. Dawali dodatkowe rabatu za stopień mgr, dr, prof. Dziwne, ale prawdziwe.

 

To prawda, tak kiedyś było, za grupę zawodową był dodatkowy bonus, ale od połowy zeszłego roku wszystko zaczęło się zmieniać na gorsze w kwestii rabatowania. W tej chwili uzyskać więcej niż 10 % jest naprawdę mega ciężko i to u wieloletnich zaprzyjaźnionych dealerów.

Jak im sprzedaż siądzie to pewnie bardziej się uelastycznią w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi mój handlowiec dziś proponował 11 procent bez negocjacji, znajomy zakupił z 13 procentami, floty żadnej nie ma, ot kilka samochodów, fakt jest to jego z 5 bmw. Najwidoczniej słabo negocjujesz kolego albo handlowca zmień :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mój handlowiec dziś proponował 11 procent bez negocjacji, znajomy zakupił z 13 procentami, floty żadnej nie ma, ot kilka samochodów, fakt jest to jego z 5 bmw. Najwidoczniej słabo negocjujesz kolego albo handlowca zmień :D

 

Myślisz :?: Ja na ostatnie zamówienie dostałem 12% więc chyba nie jest tal źle :wink: Tu nie chodzi o to żeby się licytować kto ile max dostał upustu, ale o to że polityka rabatowania w BMW bardzo się zmieniła, niestety na niekorzyść :(

I jeszcze jedno, czasami od suchych cyferek rabatu ważniejsze są warunki finansowania auta o czym często ludzie zapominają za bardzo skupiając się na samym rabacie, no chyba, że zakup by cash, to wtedy okej :8)

Mimo wszystko, dzięki za troskę i rady :cool2: Ponad 3 tys postów, respect :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.