Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to oczywiste że to ma bardzo duże znaczenie. Kiedyś jak miałem odbierać BMW to oczywiście mi zależało i naciskałem handlowca że chce odebrać piątek, a to był koniec miesiąca i mówiłem mu żeby tak to zorganizować, że mu jeszcze wejdzie jedna sztuka w tym miesiącu. TO mi powiedział szczerze, że jemu tak naprawdę nie zależy na tym, bo on ma już wypracowane to co planował (a więc pulę obowiązkową + to co premiowane) na ten miesiąc i na następny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kiedy jest najlepszy czas na kupno auta pod kątem rabatu? Dziś rozmawiałem w Bawarii Motors w Warszawie i proponują max 10% przy konfigu za 250k (330i). Generalnie nie spieszy mi sie z kupnem chcialbym za to upolowac jakis sensowny rabat :D

 

Wtedy kiedy dealerowi brakuje sprzedanych aut w stosunku do celu :D. 10% to i tak nieźle. Ja u tego samego dealera, na to samo auto i tez za ~250k dostałem 7%. Niestety nieświadomy, że można wyciągnąć dużo więcej nie szukałem nigdzie dalej. No ale to moje pierwsze auto z salonu, następnym razem będę szukał dokładniej :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy statystycznie np koniec roku albo poczatek roku to moga byc lepsze oferty a z drugiej strony np. w kwietniu badz maju sie wiele nie ugra bo ludzie zamawiaja z odbiorem na okres urlopowy i sprzedaz sie zwieksza (oczywiscie wszystkie tezy czysto hipotetyczne :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi daje takie rabaty (26-27%) ale na schodzące modele, czyli np. w 2019 na A5, Q7

poza tym są też "konfiguracje z określonym rabatem". np w październiku 2019 tak było i w przypadku A6, Q5 i był to rabat 50tys. ale na z góry narzucony silnik czyli 40tdi co przy podstawowym/nieznacznie doposażonym konfigu dawało procentowo duży opust

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rabaty na zeszloroczne sztuki to kwiecien i maj, powyzej 30%.

Dobre rabaty tez na wybrane edycje Specjalne.

W audi na najnowsza a6 sport sedan 4x4 diesel w kwietniu mialem propozycje 31% rabatu (zakup na gotowo za 190tys). Ten rok to chyba byl szczegolny. Najwiekszy rabat jaki widzialem to 38% na tourera serii 2. Ale wiadomo czemu :)

Co do zamowienia to w czerwcu jeszcze byly 20+ procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cały czas jestem w kontakcie z handlowcem i dalej centrala nie zwiększa rabatów, czyli max to jest 16-20%...

Najlepiej zamówić pod koniec roku (październik listopad) do produkcji na styczeń i powinno być 21-23% tyle mi wystarczy...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 318i jest super rabatowanie. Myślę ze 20%+ dostaniesz i teraz od katalogowej, ale trzeba sie troche sprezyc, bo niewiadomo do kiedy. Plus taki ze 318i nadal skladane w monachium, a 318d juz mexyk. Niestety dlugo sie czeka. Ja zamawialem w czerwcu to produkcja dopiero pazdziernik. Jak cos to napisz pw, dam kontakt do dobrego handlowca, ktory ki ogarnal zamowienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Czy można dostać rabat na wersję business edition 318i g20 ( 120 tys. zł), czy raczej to już sztywna cena?


Ewentualnie coś dołożyć z wyposażenia przy zachowaniu ceny?


Pozdr.

 

Z wyposażenia przy zachowaniu ceny możesz mieć dołożone tylko gumowe dywaniki i butelkę wina niestety. Jeżeli chcesz mocno doposażyć wersję business edt, to bardziej Ci się opłaca zamówić normalną wersję z rabatem. W business edt nie masz rabatów ani od auta, ani od dodatkowego wyposażenia. Co nie zmienia faktu, że jest to wersja godna uwagi. Wiem, bo sam zamawiałem F34 business edt. Ale tam jest 320i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cały czas jestem w kontakcie z handlowcem i dalej centrala nie zwiększa rabatów, czyli max to jest 16-20%...

Najlepiej zamówić pod koniec roku (październik listopad) do produkcji na styczeń i powinno być 21-23% tyle mi wystarczy...

 

ja dostałem 3 oferty i max to niecałe 12 % i ściana

Masz może jakiś salon do polecenia który chętniej rozmawia na temat rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jestem w kontakcie z handlowcem i dalej centrala nie zwiększa rabatów, czyli max to jest 16-20%...

Najlepiej zamówić pod koniec roku (październik listopad) do produkcji na styczeń i powinno być 21-23% tyle mi wystarczy...

 

ja dostałem 3 oferty i max to niecałe 12 % i ściana

Masz może jakiś salon do polecenia który chętniej rozmawia na temat rabatu

 

WOLTAN wysłałem ci wiadomość prywatną pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jestem w kontakcie z handlowcem i dalej centrala nie zwiększa rabatów, czyli max to jest 16-20%...

Najlepiej zamówić pod koniec roku (październik listopad) do produkcji na styczeń i powinno być 21-23% tyle mi wystarczy...

 

ja dostałem 3 oferty i max to niecałe 12 % i ściana

Masz może jakiś salon do polecenia który chętniej rozmawia na temat rabatu

 

A masz już skonfigurowany model? Coś konkretnego? Daj znać to postaram się pomóc skontaktować z moim opiekunem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje link konfiguracji

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/x8a2a9f7


Zastanawiam się jeszcze nad dyferencjałem i adaptacyjnym zawieszeniem.


Rozważałem również 340 ale na to chyba nie będzie lepszych rabatów niż na normalne 3 poza tym cena zabójcza spalanie również

 

Ja bym proponował jednak dodać kilka opcji: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/g0u4h6v3 Nie chcesz mieć np. Android Auto? Pakiety service i repair bym brał (te nie podlagają rabatowaniu), ale serwis i naprawy kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem Plus

,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem Plus
,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

 


A ja nie brałem w ogole navi, bo te 7 tys mozna wykorzystać lepiej. Ja nigdy z nawi nie korzystam , a zegary sa takie same i z plusem i bez. Jedyny minus to brak apple carplay, ale ja starej daty - yanosik i heja :)


Thorem: te drugie zegary byly przy zamowieniu tempomatu aktywnego. Masz pewne info ze juz Mi nie wskocza, mimo tego ze wybralem tempomat? Pewne info? Ktos tak odebral z Twoich znajomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.