Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za troskę :mrgreen: , zabezpieczyłem się i mam funty już odłożone na zakup więc tylko vat i akcyza bedą zależne od bieżącego kursu choć to też spora kwota (jakieś 90kPLN na dzisiaj). Czas pokaże czy zrobiłem dobrze czy lepiej było czekać bo kurs GBP może przecież jeszcze polecieć w dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam natomiast pytanie odnośnie 5letniego serwisu - czy darmowy serwis obowiązuje niezależnie od miejsca kupienia auta?

Ogólnie taki serwis jest niezależny od miejsca kupienia, tzn. można z niego korzystać w całej UE. Ale nie w każdym kraju jest on na liście wyposażenia standardowego. W zachodniej Europie Service Inclusive w cenie to wręcz rzadkość, trzeba za niego zazwyczaj dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zachodniej Europie Service Inclusive w cenie to wręcz rzadkość, trzeba za niego zazwyczaj dopłacać.

 

kupilem swoje f11 w salonie w lipsku i mam 5 lat service inclusive

z rozmowy pamietam ze to standard a nie wyjatek

dodatkowa 2 letnia gwarancje dokupilem w polsce, bo w de bylo to mozliwe dopiero po zarejestrowaniu auta

wczesniej chcialem kupic auto w holandii ale nie byli tak 'negocjacyjni' jak niemcy

 

tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ma już kilka miesięcy i jak widać czym dłużej trwa tym bardziej ludzie się jarają że "wynegocjowali" lepszy rabat.Tymczasem niektórzy już zrobili tymi autami przeszło 10tys. i cieszą się życiem a nie ...kolejnymi wynegocjowanymi procentami rabatu.

Jak poczekać jeszcze z rok to rabat będzie pewnie i z 30% a to dopiero okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto planuje zakup 540i xd i na jakim jest aktualnie rabacie z polskiego salonu? ;) bo ja doszedłem do 18% i nie wiem ile można jeszcze, każdy procent się liczy bo ceny wiadomo grubo ponad 400 tyś...

 

Z tymi 18% to już podciagają Cię zapewne pod flotę bo widzę ,że masz w stopce informacyjnej zakupione niedawno inne BMW :cool2: , ,,normalny'' klient z ulicy , konfigurujący G30 pod siebie nie ma szans na takie upusty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% od PL dealera jest nierealne, 25% mi proponowano na F10 w listopadzie, przy czym model był schodzący, jedyną szansą będzie poczekać do grudnia i wtedy uderzyć, niektórzy dealerzy będą bardziej skłonni do negocjacji.

 

18% na tę chwilę na G30 to całkiem przyzwoita oferta :cool2:

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze kup f10- rabat dostaniesz ponad 30% :mrgreen:

 

max dostałem na F10 w czerwcu 2017 34% od ceny z konfiguracji. Model gotowy ze stoku. wada rocznik 2016r. Konfiguracja opiewała na kwotę ok 330-340 tyś. wersja 525 d xd mpakiet kolor srebrny ;) - miałem brać ale odpuściłem. Jakby była czarna to pewnie bym zamówił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto planuje zakup 540i xd i na jakim jest aktualnie rabacie z polskiego salonu? ;) bo ja doszedłem do 18% i nie wiem ile można jeszcze, każdy procent się liczy bo ceny wiadomo grubo ponad 400 tyś...

 

Z tymi 18% to już podciagają Cię zapewne pod flotę bo widzę ,że masz w stopce informacyjnej zakupione niedawno inne BMW :cool2: , ,,normalny'' klient z ulicy , konfigurujący G30 pod siebie nie ma szans na takie upusty .

 

Tak flota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

te pozostałe warunki są trochę "ocenne" tj. czy jest potencjał że klient wróci, czy klient aktualnie ma bmw lub inne luksusowe auto itd.

 

natomiast z tego co mi mówił kolega sprzedawca jest możliwość aby klient z "ulicy" dostał ponad 20% i to nie jest tak że się nie da - z drugiej strony w wielu salonach wlasciciele dziela się zaoszczędzoną marzą z pracownikami w formie premii wiec jak może dać 25% to woli dać 15% bo z pozostałych 10 dostanie prowizje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jaki sposób i czy dostaliście (ile%) rabat na części?

Wiem że jeden klient ma tyle a inny tyle.Od czego to zależy? Jest też tak że jeden klient ma z automatu a inny musi pytać przy fakturze .Jak to jest u Was?

I czy raz przyznany rabat funkcjonuje zawsze?czyli jest on wpisany w system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.