Skocz do zawartości

[E-30] Co myslicie, jaką polecacie???


smutny740

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nadszedł czas kupić samochód dla swojej kobiety. Ostatnio pojeździła troche moim i niestaty albo stety zaraziła sie miłością do BMW i w zasadzie o innym aucie nie ma mowy.

Ponieważ mamy na ten cel dość niewiele kasy zastanawiam sie czy jest sens kupować jej jakąś E30 czy poprostu wybić jej to z głowy???

 

Proszę o podpowiedź co sądzicie np o tej bawarce ????

 

http://moto.allegro.pl/item190807725_bmw_e30.html

 

 

Jaki polecacie silnik???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Jak to ktoś napisał BMW to choroba :D Ja osobiście nie kupiłbym dla swojej kobiety beemki. Zawsze to tylny napęd i trochę niebezpieczny jak się ślisko zrobi. Ale skoro piszesz że się uparła no to nie masz wyjścia stary :D Co do silników to nie doradzę Ci nic bo nigdy nie jeździłem e30.

Pozdro.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miłość nie wybiera :wink:

 

Ogólnie wygląda nie źle, ale jest "stara", praktycznie bez wyposażenia no i jak na ten rocznik, silnik i wypos., wcale nie taka tania :idea:

 

Ja bym wybrał coś z młodszych lat i bez gazu, gaz zawsze lepiej założyć.

Chyba że się znacz na LPG.

 

A i jak dla dziewczyny to bym chyba 1.6 wybrał.

 

Spkjnie poszukaj jeszcze bo jest tego mnóstwo i targować się można bo niektóre BMki stoją na aukcjach już ładne miesiące :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz Jej potwora to bedziesz sie napewno bal a jak bedzie ladny 1.6 to polowe strach mniej :P Moze pokasz tez Jej ze czasami naprawde moze byc niebezpiecznie ( oczywiscie wszystko pod kontrola ) :D

 

ale to prawda - BMW to choroba :twisted:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj panowie kobiety nie lubia jak je facet ogranicza. niektore tez lubia moc. ja mam dwie kobiety w domu i kazda chetnie wsiada do mojej 2-litrowki no chyba ze kolega boi sie ze przyjdzie mu kiedys stanac na skrzyzowaniu z wlasna zona na drugim pasie. osobiscie jakbym mial kupic 1.8 to wybralbym 2.0 nie to zebym robil sobie reklame ale moze spojrz na moja beatke

 

http://moto.allegro.pl/item190855083_cudowna_beta_od_jednego_zeta.html

 

kobieta od ktorej ja kupilem byla bardzo zadowolona z tego ze mogla pokazac kotom za skrzyzowaniu kto jest lepsiejszy.

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ZYCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażają kobiet, ale chyba jest mała liczba kobiet którym sie podoba jak na zakręcie tył samochodu ucieka (wiem z doświadczenia).

A na śliskim nawet w 1.6 jest to problem (wiem z doświadczenia), oczywiście problem jak ktoś nie lubi, albo nie wie po pierwsze co się dzieje a co gorsza co z tym zrobić!!

Jak kupować to tylko E30, ale jak pisałem troche nowszy rocznik i wyposażenie nie zaszkodzi.

Autko jest relatywnie tanie w utrzymaniu (tym bardziej jak na BMW), a frajda z jazdy jest nie ziemska.

Uzgodnij ze swoją kobietą po co jej samochód.

Czy będzie się "wozić" po mieście, czy jakieś wypady w trasy, czy potrzebne jej czworo drzwi, a może Touring.

Możecie wybierać i przebierać bo wybór jest duży tylko żeby zakup był przemyślany bo jak już kupisz, to nawet jak będziesz chciał sprzedać po miesiąc bo "to jednak nie to" to bedziesz sporo w plecy :wink:

Pozdrawiam i pokaż co kupisz :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jak zwykle kazda myszka.... :D

polecam isa, mysle ze ten silnik w porownaniu do m40 daje wieksze mozliwosci, a na pewno pali mniej niz m20.

a jesli ktos sie boi latajacego tylu, to zawsze mozna zalozyc szersze laczki z wiekszym profilem.

 

jedna wada:wystepuje jedynie w wersji coupe.

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kobietę trzeba nauczyć jeździć tylnonapędówką :idea: Moja żona nie narzeka :mrgreen:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 to jedne z najlepiej dopracowanych beemek. Pod wielome względami zwłaszcza sportowymi (wyważnie, prowadzenie )prześcigają obszerniejsze e36.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No źle nie wygląda. Choć te alusy to troche takie jakieś szpetne.

Choć wg mnie e30 jest najbardziej seksualne (zwłaszcza z tyłu) w wąskiej lampie :cool2: . Szeroka lampa to już nie jest to :nienie: .

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

My z żoną jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami BMW E-30 i moja żona śmiga nią aż miło to bardzo wdzięczne autko ale co prawda to prawda pokory potrafi czasem nauczyć choć bije w niej serducho 1.6 . Pozdrawiam wszystkich fanów marki BMW i do spotkania na trasie :D :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.