Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. Witam. Dobija mnie fakt , ze kiedy jest ciemno musze na czuja otwierac samochod. Mam pytanie czy istnieje jakas opcja zeby pod alarm jaki mam w samochodzie podpiac osiwietlenie wnterza samochodu. Pomijam sciemniacz-bo to bedzie OK ale polowicznie- przy wysiadaniu a ja bym chcial naciskajac pilot -przy wylaczaniu alarmu zeby sie zapalalo swiatlo ( nie mam c.z. i otwieream kluczykiem) Slyszeliscie cos o takim rozwiazaniu?
  2. czestek1 odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    Zaleznie od wyposazenia filtry masz albo na dmuchawie- w ksztalcie stozkow( pod przednia szyba tam gdzie taka krateczka) albo masz pod schowkiem-w zasadzie za nim.
  3. czestek1 odpowiedział(a) na Woojtus temat w E36
    Jak wtłaczasz powietrze do srodka to i ono musi gdzies uleciec............... :norty:
  4. czestek1 odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    z tylu to raczej trudno zeby liscie sie dostaly liscie
  5. Jak ci brakuje tego tysiaka to moze sie sklonisz w strone || generacji PLUS BLOS( blos kosztuje jakies 330zł) bo na samym mixerku mozesz miec problem z przygasaniem silnika spuszczonego na luz itp. Wyeliminujesz sprawe zmiany zasysania gazu czyli blos zapeni ci stale cisnienie niezaleznie od tem powietrza, jak i jego cisnienia
  6. czestek1 odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    sprawdz filtr, i wentylacje w bagarzniku( w tapicerce sa takie otwory pod nimi kratki wentylacyjne-musza byc drozne) bo nawieiem tylko zdmuchujesz ta wode do powietrza i dalej wisi nad glowa-a tak przez auto przelatuje sobie powietrze.
  7. czestek1 odpowiedział(a) na maxman temat w E34
    Jakbys nie mial termostatu to bys w tych tem. osiagnal tem pracy ( te okolo 90' )chyba po kilkudziesieciu minutach i musialbyc stac duzo w korkach zeby sie zagrzewal po czym znowu chlodzil. Tak wiec masz tak jak ja mialem. te same objawy. Termoistat byl juz zabrudzony - kamien srobil swoje i nie domykal sie juz. Wymienilem na nowy ( stary byl z natlokami bmw i tem 92'C a jest teraz na 88'C) i jest wszytsko bardzo dobrze.
  8. Albo ci jakies tałatajstwo przegryzlo kabel............................. :nienie: nie smiejcie sie........... Otwieram dzisiaj maske a tam doslownie na puszcze bezpiecznikow lezy sobie KOŚĆ taka 10 cm- jeszcze kawalki mieska byly na niej :doh: zaczolem sprawdzac przwody czy TO COS nie pogryzlo mi niczego.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na Pielo temat w E36
    dwumasowke miales w idelanym stanie? lub cos moze skrzynie lekko krzywo umocowali i moze nierowno tarcze chwytac.
  10. czestek1 odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    TAk spinki inaczej koszt 8zł sztuka-jesy ich 2 na jedna szybe-moze byc to opadanie powodem krzywych prowadnic od podnoszenia szyb -zdejmij boczek i do dziela- SAM u Siotry tez to robilem bo jej opadla i sie nameczylem bo miala pokrzywione ramiona prowadnic. Dobrze umiesc szybe w prowadnicach - szynach bo becie tak spadac ciagle.
  11. czestek1 odpowiedział(a) na maestro temat w E36
    Tez stosuje ten Olej- polecil mi go ktos- i jestem bardzo zadowolony
  12. okolo 7 litrow- chyba ze nie bedziesz spuszczal plynu z bloku.to ci styknie jak kupisz banke 5 l
  13. czestek1 odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    NIe wiem czy uda ci sie dopstac do mocowan zdejmujac jedynie ta ramke na okolo tej klamki. jesli nie to zdejmujesz boczek i masz dostep jak na dloni
  14. czestek1 odpowiedział(a) na DarPiet temat w E46
    Co jak co, ale nawet w aucie z napedem na cztery koła zimowki to po prostu podstawa! no to tak samo jak majteczki u tych Pan na Twoim zdjeciu :twisted: POdstawa
  15. czestek1 odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    Swieci sie blad poduszki-bo zostal przerwany obwod-teraz nie wiadomo czy masz tam poduszke, czy tylko zaslepke?jesli poducha jest to trzeba wykasowac blad( na kompuetrze) to czy zadziala czy nie podczas wypadku to na 2 babka wroza( moze, ale nie musi-blad jest tylko sygnalem-informacja ze cos bylo NIE TAK) co do tej multifunkcji nie wiem czy sa tam wogole pociagniete przewody do tego ( nie wiem bo nie rozbiaeralem czegos takiego- ale wiem ze bmw robi w sumie do wszytskich takie same wiazki -a w zaleznosci od wersji wyp. podciagaja dodatki) tak wiec ta mulifunk. jest dodatkiem- Rozkrec i to sprawdz-albo czekaj na info od innych kolegow
  16. czestek1 odpowiedział(a) na DarPiet temat w E46
    plus koszt wymiany ( ale pewnie jak sie ma 3 auta to komplet felg na zime nie stanowi problemu)
  17. galeczka moze nie chciec wyjsc tak łatwo :norty: ale tak jak ci klega wujas napisal -ciagnij............co do mieszka to od strony pasazera wyjmij go po porstu( odegnij , pociagnij za ta skore czy co tam masz)
  18. Numer 6.................jak i wszystkie wersie M3
  19. Wlasnie najlepiej kiedy ocene daja ludzie ktorzy maja i siedza w temacie danego modelu.Tak jak KUJON w Cabrio.........bo jak dla mnie to niby wszytsko wyglada przyzwoicie -ale to dlatego ze sie znam tyle na cabrio co je widzialem na drodze. Diabeł tkwi w szczegołach. :twisted:
  20. czestek1 odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Wez "se" tego nie montuj!!!
  21. w moim przypadku luz wynikal z czego innego-wiecej info zamiescilem juz w poprzednim poscie. ( chodzi o tulejki wybieraka i wodzika)
  22. czestek1 odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    Tak ma byc wlasnie!Zostaw
  23. czestek1 odpowiedział(a) na t0mas temat w E36
    U siebie zauwazylem ze cos tez tlumik koncowy dziwnie sie rusza-okazalo sie ze pekla scianka kolo laczenia z rura-I tez chcialem w;lasnie ten sam co ty podales linka-ale dalem sobie spokoj, pospawala mi go gosciu i jak narazie jest dobrze.
  24. ".......a niech mi Pan powie , Ile to BMW pali :roll: ?................PANIE ile Pan mu wlejesz tyle Spali :twisted: " nawet micra w miescie moze ponad 20..... :twisted2: kazdy kto podjezdza pod dystrubutor i widzi stan licznika po porzednim tankowaniu WIE ILE PALI :norty:
  25. jakis taki jakby pod ta biala farba cos cienego przebijalo-albo tak wyplowiala i sie wytarła. :wink: fajowski dywanik juz wiem- on jest Czerwony jednak.....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.