Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. ale cie skasował.............burak jeden- za 3 tys to by ci w Sz-nie caly tyl wymienili. sprawdzales tyl skoro wszytsko jest pozbawione luzow wynikajacych z wyeksploatowania elementow to wez sie teraz skup moze na przodzie.......... moze na przodzie masz wywalone tuleji-sworznie lub koncowki drazkow?! Swoja droga zachowales sie bardzo NIEODPOWIEDZIALNIE zeby nie mowic GLupio i Bezmyslnie kupujac samochod bez dokladnego spradzenia w "zaufanym" warsztacie. JEstes kolejna ofiara naciagaczy i oszustow branzy motoryzacyjnej.
  2. falujace obroty temat stary i uklepany jak stary dywan............opcja SZUKAJ i bedziesz mial lekture na cala noc
  3. czestek1 odpowiedział(a) na Maciek_TDS temat w E36
    sa podpisane, ale to wiesz- jedni maja lepszy inni gorszy wzrok- czasem jest dosc ciemno i w roznych sytuacjach czytelnosc tych milimetrowych cyferek jest rozna. Mozna sie tez zastanowiuc czasem - chwila zwatpienia czy dany numerek dotyczy sie PINU pod czy Pinu NAD. Dlatego zalecamy rozwage w tym co sie robi. :idea:
  4. .buahahahah.......HAhahahahaaaaaaaa :mrgreen: ze tak pwiem BEZ KItu
  5. czestek1 odpowiedział(a) na Maciek_TDS temat w E36
    no to zaszalales...... :? jesli instrukcjie brales z tematu ktory zakladalem to tam jest napisane w instrukcji-opis pinow Upewnij sie 5 RAZY ( dzis kasowalem OILSERVIc i tez musialem sie dobrze zastanowic i policzyc piny bo bym zwarl 7 z 18 albo 20) nie wiem czy czasem kompa nie zjarales..........resetuj , sprawdz bezpieczniki przekazniki ( na forum jest ich opis) i zoaczysz co dalej
  6. silniczki krokowe...............a co za tym idzie humory w postaci roznych wartosci obrotow na tzw. luzie :shock:
  7. czestek1 odpowiedział(a) na czestek1 temat w E36
    spadek obrotow na luzie ( takie bezwladne spadanie do 500 ) , lekko daje gazu to sie podnosza, potem znowu za wysoko, na gazie dlawica, czasem przy paleniu ziemnego falowanie ........testuje sinik krokowy i raz sie wychyla a czasem ma jakby rezonans ale nie ma zadnego wychylenia kowadelka, plukanie i inne zabiegi nie pomagaja-zacina sie chyba juz calkowicie, doszlo do tego ze w celu utrzymania stabilnych obrotow mechanicznie podkrecam mu srubke- czyli otwieram go dziada. Opornosc na nim jest dobraw granicach 8 ohm +- 2 prubowalem juz go otworzyc jakos aby sie dostac do elementow skadowych-jestem elektronikiem wiec moze cos bym naprawil, a jak nie to bym go chociaz pozadne wyczyscil, wypolerowal i wypilowal te krawedzie ktore moga chaczyc o siebie. Przy calkowicie zamknietej przpustnicy nie ma szans aby silnik pracoiwal w swoich fabrycznych ustawieniach biegu jalowego.przepustnice mam ciagle lekko otwarta cena nowego 480zł - najgorsze to ze moze sie okazac ze to nie to, szkoda ze nie mam niczego na tzw. podmianke na probe od jakiegos chlopaka z miasta, albo ze nie moge tego kupic od reki bo za tydzien znowu jade do Danii kiedys nie bylo z tym takich klopotow- z biegiem czasu jestem swiadom ze ten element jeszcze pod wplywem gazu mogl sie zniszczyc
  8. jak dla mnie slaby pomysl...........bo skoro chcecie sie oddzielac to niech wszyscy od Coupe , sedan Compact sie oddziela i ida za ciosem wyalienuja rowniez co do danych modeli e36, e46, e38, e60..........i tak dalej. :? rodzina powinna sie trzymac RAZEM
  9. czestek1 opublikował(a) temat w E36
    Mozemi mi polecic jakis sklep ktory sprzedaje lub zajmie sie sprowadzeniem silniczka krokowego do e36? koszty wiem , ze sa wysokie ale juz mnie krew....za.........wa :x
  10. czestek1 odpowiedział(a) na czestek1 temat w E36
    .......pomozecie...? :|
  11. ja sie poruszam po Danii , tu temperetury w 99% na + daje mu najtanszy plyn bo idzie go duzo- strasznie brudzi sie szyba - co chwila jest biala.
  12. czestek1 odpowiedział(a) na czestek1 temat w E36
    1.6 M40 piny sa poziomo.
  13. czestek1 opublikował(a) temat w E36
    Kto mi z Was moze powiedziec dokladnie ktory pin jest ktory, u mnie sa trzy i przy pomiarach wartosci rezystancji nie wiem dokladnie jak je rozumiec, Prosze mi powiedziec kolejno numery 1 , 2 , 3 ktory jest ktory patrzac i liczac od szyby w kierunku przedniego zderzaka. szukajac na forum znalazlem info , ze kostka powinna byc ponumerowana- patrzylem z kazdej strony szukajac drobnych cyferek i nie znalazlem nic na mojej wtyczce od tps
  14. czestek1 odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    to kup sobie zderzak inny ( ten po 94 roku chyba z kratka p[lastikowa ) zrob zdjecia jak to wyglda -dla ewentualniego kupujacego kiedy mialby obiekcje ze auto bylo mocno rozbite
  15. W niedziele startuje do pracy do Danii , Czy ktos z Was kto byl widzail i sie spotkal z jakimis problemami w poruszaniu sie po tym kraju prosze o wskazowki. ( jade na polnoc) bede dziennie pokonywal jakies 60 km do pracy( do i z -w sumie).......jesli jest cos co moze mnie zaskoczyc to dajcie znac. ( ps jak z tankowaniem LPG w tym kraju?)
  16. czestek1 odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    .ale szkoda.........niedawno pisales o klopotach z silnikiem a teraz jeszcze TO- jest cos w tym powiedzeniu.....ze jak przetrwasz 1 zime majac BMW bez "kraksy" to ci bedzie auto sluzyc. Jesli to co widac tpo zderzak na allegro kupisz, nadkole, blotnik( sadze ze lepiej kupic z nie naruszonym ocynkiem i pomalowac, maska, lampy. nie bede strzela w cene bo mozesz sam zobaczyc ile co kosztuje na internecie.
  17. czestek1 odpowiedział(a) na tomect temat w E36
    ja mam tylko 1.6 i juz czasem kontrowalem zeby ludzi na zatoczce autobusowej nie skosic jak kosa..........lekki desczyk i jechal jakbym po lodzie sie poruszal-pelne skupienie przygotowany w kazdym momecie na poslizg tyłu. Zebiralo mi opony na tyle na pocztek zbieralo lewy tyl od zew. potem znalazla sie ta opona na innej stronie i juz kiera krzywa, tak manewrowalem kolami zeby bylo dobrze pojechalem na zbierznosc-niby tam bylo ok, zmienil kont pochylenia bo kola staly za pionowo-pozmenial chlopak i potem robilem probe. w warunkach takich ze normalnie to wpadalem w nadsterownosc i bylo znacznie lepiej
  18. Widzialem kilka razy opis tej przypadlosci- cos sie dzieje , Poszukaj tegoi na forum JEST NA BAnK nie wiem dokladnie o co tam chodzilo i nie chce cie wprowadzac w blad
  19. czestek1 odpowiedział(a) na 01mlody temat w E36
    Nie podpowiem Ci :twisted: Moze sklonie cie do małej pracy bo mnustwo jest tego na forum :norty: :wink: ( traktuj to raczej jako dowcip)
  20. u mnbie przy skrecaniu w lewo zawiewa na siedzenie pasazera ja ponapychalem juz przez mieszek gabki na boki , i dalej to samo.W lato to nie czuc bo cieplo ale w zime zmine tem. czuc od razu
  21. no BAAAA zadałes teraz troszke glupie pytanie :wink: wiadomo ze urzadzenia elektryczne działaja lepiej po doprowadzeniu zasilania. jest tam owszem -kostka wpinana od dolu wlacznika
  22. jak widac wiecej jest przeciw niz ZA........
  23. szwedu..ja nie wiem co ci sie przytrafilo :roll:
  24. czestek1 odpowiedział(a) na pablos144 temat w E36
    BORYSTB ja tez mam m40 :wink: to co pislaem mialo zabrzmiec tak ze jesli zadba o silnik to on bedzie dalej krecil km........ja tez taki mam :twisted:
  25. czestek1 odpowiedział(a) na pablos144 temat w E36
    widzailem walki nowe w cenie jakis 350zł do tego popcyhacze koszt tez 300zł robota...............i masz spokoj jeslibys cchial sie pokusic o zmiane silnika czyli SWAP to wylacznie na nowszej generacji M40 juz swietlane lata minely-owszem pracuja ale musza byc w bardzo dobrym stanie-zadbane.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.