Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. No teraz tez stosuje niby patenta.............ze jak zostawiam samochod- przy ktorym ma byc cos robione to zerkam na wskazanie licznika w taki spoob zeby wszyscy widzieli ze SPRAWDZILEM jego STAN i raczej zostawiam z malym stanem paliwa wiekszosc napraw-wymian nie wymaga wogole jakis zbednych przejazdzek . bo i tak zweryfikowac to czy jest lepiej moze osoba ktora znam swoj samochod i lata nim dzien w dzien-wykluczamy z tego tzw. MELEPETE kaleczniaka wszytskiego co ma zwiazek z technika
  2. Normalka..........w warsztatach tak samo cisna autami klientow po czesci...... :mad2: ja kiedys mialem zostyawielm u faceta zeby mi polerke i male poprawki lakiernicze zrobili............poszedlem na umowiony termin odbioru- a tu auta nie ma :shock: sie pytam gdzie jest auto ??? a ta men.a mi mowi ze pojechal samochod zeby lakier dobrac............ja mowie ze po jak to bez papierow i mojego zezwolenia- odkreca sie zaslepke baku lub symbol i juz. Sie wkurzylem i powiedzial ze mam przyjesc jutro............... idac z tzw MAxem do chaty z tzw buda.patrze-zapierda.......ktos moim autem-jak debil jakis-po tych wszytskich dziurach( mnie serce peka jak jade po dziurach toczac sie wrecz) a ten jak pojeb....ny jakis umyslowo.zawinolem sie na piecie i lece tam znowu-a tam zamieszanie szybki szybki otwiera jakis syfiasz bagarznik i wyciagaja wory z piachem. Chcialem mu w pusk dac :x :x :x rozerwali z pospiechu jeden wor bo nie mogli wyjac go ( taki z 50 kg)i mi piach rozsypali w bagarzniku...........a te fuja......ry na moje uwagi i pretensje ze co mi sie stało itd..........BEZ KITU.Jak mam zostawic gdzies auto to ja jestem potem chory. Bo czlowiek oszczedza sprzet- ciagle cos inwestuje kupuje wymienia a tu ci takie buraki partacze beda sobie piach do piaskowania przywoza, albo sobie duperele przywozia ze sklepu
  3. Najlepszym sposoobem sprawdzenia prawdziwosci przebiegu jest odwoloania sie .................... DO ZDROWEGO ROZSADKU DO Opinii KOGOS kto ma O tym pojecie
  4. wojtek ma racje- wyjmij ten wlacznik i wez go tam rozbierz moze cos uda ci sie wykołowac :P a jak popsujesz to na allegro za 20 zł sa.
  5. czestek1 odpowiedział(a) na u95 temat w E46
    Ale chlopaki- dziwne tu snujecie aluzje.............jesli zajechal na stacje to w przewodach i ni etylko bylo jeszcze wiele wiecej paliwa niz na 200 metrow jazdy..........nie realne ze tak zatankowane paliwo doszlo w tak szybkim tempie do silnika-bardziej prawdziwe jest to ze moze pompa zassala jakiegos brudu, itp. Bo ile taki diesel moze palic na 100km.....jakies 8litrow wiec na 1 km pali 80ccm.........wiec na 200m ile??!! 16ccm............wiec nie gadajacie ze to od tego PAliwa ze stacji :liar:
  6. czestek1 odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E36
    no tak jest- niestety , jak ustawisz pokretlo na mniej wiecej 2 godzine to bedzie cos tam leciec..........ja mysle ze to jest dlatego tak ze cieple leci innymi luftami tak aby nie wiac goracym bezposrednieo na twarz kierowcy co sam wiem po sobie nie jest ani zdrowe ani przyjemne.Cieplo sie rochodzi po calym wnetrzu rownomiernie bez silnego nadmuch na kierowce
  7. ale to bmw a nie Lambo............ :cry2:
  8. Koncowki drazkow do wymiany łozysko-piasta przod wymiana Sworznie do wymiany byl obtarty albo uderzony lewy tylni blotnik. tez ogladalem Turbo..... jak dla mnie pisanie i sie chwalenie ze kbieta jezdzila nie jest odpowiednim rozwiazaniem-bo co mnie obchodzi kto tym jezdzil-wazne ze jezdzac szanował auto i dbal o nie- baby potrafia byc strasznymi melepetami( facetow jest juz takich mniej) to ze ona jezdzi to sie czesto wiaze ze sprzeglo rozwalone, silnik do dechy oczywiscie bioegi tylko od 1 -3 i wiele innych
  9. moje zdanie jest takie , ze idac do komisu w symie masz jak na dloni-widzisz kolor, widzisz bryle widzisz wnetrze, siadasz- to sa pozytywy ze nie siedziesz z gazeta na kolanach i nie myslisz jak to tam wyglada.............ale druga strona medalu jest taka ze jako klient lepiej nie przeplacac i kupowac z reki wlasciciela samochod. jesli nie daja mi tyle co ja chce - lub cene ugadana to niech spadaja- auto stoji na moim podworku i uzywam je sobie dalej.( bo trafic na nieodpicowane dzis auto w komisie-u tzw. handlarza to dzis trudno -fak faktem nawet nie maja nic w sumie do powiedzenia o danym pojezdzie
  10. jak mazesz to tez zapytaj ewentualnie sprzedajacego gdzie ten klucz jest- chyba ze nie mozesz przedzwonic ani nawiazac kontaktu.To jak cos kombinacja lub szukanie odpowiedniego klucza u wulkanizatora- itp.
  11. czestek1 odpowiedział(a) na Trancemorpher temat w E36
    nie ma co wymyslac tylko zakasac rekawy-dowiedziec sie wczesniej jak zdjac boczek zeby nie uszkodzic niczego i do roboty..........moze linka pekla, moze cos z silniczkiem.........nie gdybaj tylko wez to rozbierz i sie okaze
  12. czestek1 odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E46
    370 000 bravo :clap: na zdjeciach nie wyglada na tyle wogole-wrecz tak jakby go ktos do przodu popchnał-bo w realiu jest tak ze stan auta jest oplakany ale licznik za to swieci nicoscia pokonanych kilometrow...... zaloze sie ze te przebiegi byly po autostradachg zachodnich.......bo po polskiej sieczce wytrzymalby chyba polowe :|
  13. czestek1 odpowiedział(a) na Boston temat w E36
    Widzisz jak szybko ci podpowiedzailem zeby go zgasic :twisted: jakbys nie wiedzail o tym moze bys jeszcze kupil bop reszta ci sie podobała, tak wiec wiesz juz o co chodzi :cool2:
  14. teraz jest chyba inne prawo i KOMIS musi byc wlascicielem pojazdu aby prawnie i legalnie moc je sprzedac, komis nie moze sprzedac czegos co nie jest jego wlasnoscia Ty wstawisz auto powiedzmy za 15 tys - oni zaraz wala cene 18tys potem jeszcze ty im placisz prowizje....
  15. czestek1 odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E46
    Tak dokladnie..........według mnie tez rozwazania co do stanu licznika po tym ze kierownica wytarta lub fotel kierowcy to nieporozumienie Bo ja robie 12 tys rocznie a przez uzywanie jednej reki przy trzymaniu kirownicy ( w 80%) skora z niej zostaje mie na dloni, wytarty fotel moze swiadczyc o niedbalosci , lub wiekszej wadze kierowcy.I takie tam Teraz jak napisales ze wiesz jaki jest stan licznika i mowisz ze stan tapicerki to tzw podpucha mysle ze ma nawalone wiecej km...............dalem miedzy 100 tys a 200tys , teraz moge podejzewac ze okolo 300 tys jak auto lata po trasach i jeszcze w firmie to co to jest zrobic 60tys rocznie na tvn tuirbo w zakup kontrolowany babka ogladala C5 Hdi dwulatek mial 140tys km jak sie nie myle-sprowadzony z Francji jak pracowalem w firmie przewozowej to Vito dziennie robilo ponad 1000km, a trzy letni Sharan mial ponad 600tys km i mi umarla w nim akurat turbina w Berlinie( nie polecam jazdy 70km/h z gory z wiatrem po autostradzie)
  16. Zrob reset dme tak jak ci pisalem pomaga w wielu przypadkach i czasem dziwne objawy niekokojace i spedzajace sen z oczu odchadza jak reka odjał. Instrukcje masz w dzaile Zrob To Sam.( reset czyli zdejcie klem zostawic na cala noc najlepiej) Pozdrawiam
  17. czestek1 odpowiedział(a) na Binio temat w E46
    tak byc nie powinno.........u mnie to jest na zimnym silniku i jak daje 2 jest to efekt najprawdopodobnie zuzytej skrzyni biegow( wybieraki synhronizatory) jestes pewny ze przebieg to 71 tys? bo po takich przebiegach nic nie powinnio miec takiego miejsca
  18. czestek1 odpowiedział(a) na Binio temat w E46
    Przeczytalem Tytul a w poscie co innego.................stuki nie przy ruszaniu tylko przy wrzucaniu biegu-roznica zdecydowana. Olej w skrzyni jest? taki jak powinien? Sprzeglo w stanie BDB?
  19. zasadniczo w silnku odpowiedzialnym za to jest regulator bbiegu jalowego( POTOPCZNIE silnik krokowy) regulowany -sterowany napieciem zaleznym od polozenia czujnika TPS ( pod przepustnica) wplyw ma na to tez tem. tak wiec wszytskie te dane komputer zbiera i odpowiednio podaje dawke paliwa i powietrza. Nie wiem jak to jest w twoim 3.5 ( ale zasada chyba ta odnosi do wszytskich silnikow z wtryskiem) Jesli ci silnik nie faluje i nie ma zadnych dziwnych objaowo co by cie niepokoilo to nic nie rob- mozesz skasowac profilaktycznie DME( kompa) Ale chyba masz wszytsko OK. Poczekaj na wypowiedz innych-co sie lepiej znaja na tym silniku niz ja
  20. :twisted: ja jedna rozwalilem srube i lepiej bo 4 h rozwiercalem lezac na pedałach z łbem pod tapicerka mało sie nie utopiłem w pocie z czola bo to lato bylo.to pozniej :cry: az kalaleczek pianki z kierownicy urwalem ( tam od spodu ) no szok wogole- sama sie dociagla tak na dziurach pewnie moze jakims wykretakiem
  21. czestek1 odpowiedział(a) na Boston temat w E36
    A zapytaj tego cwaniaka gdzie JEST Orginalna Kierownica z tego samochodu???? :?: opcja TZW golasa-ani klimy, an i obc ODpuscisz chyba temat i poszukaj w tej cenie cos co bedzie mialo wiecej "bajerow" bo za te pieniadze mozesz takiego dostac( z przebiegiem bardziem realnym-zobacz jakie te samochody maja przebiegi) Pewnie uslyszysz NIe RAz nie DWA, od chlopakow z forum ze przebieg to fikcja.
  22. czestek1 odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    Faktem jest ze piach w kabinie - mokre dywaniki welurowe powoduja kumulacje wilgoci.
  23. czestek1 odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    Aerodynamika sie zmienila- nizej gleby mniejesze opoty- auto bardziej oplywpwe mniej zawirowac powietrza-jedynie tak to bym tlumaczyl
  24. czestek1 odpowiedział(a) na attila temat w E36
    ten tunel ci popekal czy jak bo ja cie nie rozumiem............. bo maskowanica ta od spodu zderzaka nie ma zatrszaskow tylko jest na wkrety
  25. czestek1 odpowiedział(a) na attila temat w E36
    pod spodem -pod halogenem masz maly chlapacz- ON nie trzyma ci tego tunelu - ten tunel co leci nim pow. od zderzaka do kola opiera sie na zderzaku i na nadkolu -plastikowych wypustach. Tak wiec sprawdz dokladnie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.