Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. papier , moze byc jakis spirytus, no norlanie sposobem domowym-wiadomo nie plukac pod kranemtylko powycierac to i juz
  2. czestek1 odpowiedział(a) na klisek temat w E36
    w sloneczku wykrzynik- Schaltelektronik fur Automatic-Getriebe (masz automata? jak nie to cie nie dotyczy) w kuleczku wykrzynik i po bokach wycinki okregu Bremshydraulik
  3. Dlaczego chcesz je wymieniac? cos sie stalo z tamtymi? tego typu lampy to raczej tandeta jest, slabo wpasowane , tanio wykonane . moim zdaniem wyjmij stare zdejmij szkla, wyczysc, mozesz zrobic plerke szkiel i bede lepiej swiecic niz te zamienniki .
  4. czestek1 odpowiedział(a) na lukasz9022 temat w E34
    nawet instalka 2 generacji tak banlna nie ma prawa strzelac, nie rozumiem twojego stwierdzenia , ze strzelilo przy odpalaniu? to co odpalasz na gazie?przy uzytkowaniu LPG zawsze odpalaj na Pb i przelaczaj gdy silnik osiga powiedzmy polowe temperatury pracy ( jakies 45'C) strzaly wynikaja w zasadzie szegolnie ze zlego wyregulowania LPG, najporawdopodbnie masz za duza dawke gazu na jalowym, kolejna sprawa zeby nie trafil szlak przeplywki montuje sie taka klapke antywystrzalowa, przy ewentualnym strzale rozsadzi ci gume dolotu powietrza. Informacji w tej dziedzinie jest FULL na forum.
  5. Wojt... to juz masz odpowiedz na swoje pytanie, szukaj teraz amatorsko zestawu sprzegla ( polecam Sachsa) i warsztatu ktory Ci wykona usluge. Ja za komplet zaplacilem 500zł ( tak jak pisal reno....tarcza docisk, lozysko) robocizna w szczecinie 300zl -troche sie meczyli ze zdjeciem skrzyni no i nie polecam Ci zadnej regeneracji, wymiane okladzin na tarczy.Kupuj nowe i orginalne czesc, czhyba ze jestes bogaty- "Bo biednego nie stac na tanie zamienniki"
  6. 230 tys sprzeglo mi umarlo w tym samy momecie, zalozylem sachsa, w stary,zestawie naprawdopodobnie docisk byl przegrzany , tarcza wygladala jeszcze dobrze, jednak takich zmian nie widac na "oko" a objawy byly bardzo uciazliwe.nic innego nie bedzie sie dzialo -tylko pogarszac
  7. te twoje wibracje , objawiaja sie szarpaniem auta, jakby boksowaniem kol, kangurem?kiedy postoisz troche w korku, na swiatlach, gdy sprzeglo i cala reszta osiaga tem. max pracy? jesli tak to zapraszam do lektury -pisalem o tym mnustwo.jedna recepta-wymina sprzegla w moim przypadku 800zl i problem zniknal raz na zawsze.
  8. U mnie na LPG tez dziwnym sposobem to znika jakas czesc oleju-dokladnie nie wiem ile ale chyba podobna wartosc- sprawdz normy czy silnik ma prawo a jak ma to w jakich granicach, brac olej. sasaiad w renowce zalozyl gaz zaczol brac olej, wywalil gaz i niezauwazalne braki.
  9. kontur widac, albo cien, A jak sie w szkole sredniej podrabialo zwolenienia........ kartka z podpisem ojca na szybe,na to czysta kartka na ktorej bedzie zwolnienie lampka pod szklo i jazda :mrgreen:
  10. Marek , tylko po co? skoro im zim niejsze powietrze tym silnik osiaga wieksza sprawnosc ?
  11. na schemacie , waz nr. 24 idacy do przepustnicy-konkretnie do spodu. rok temu wyjmowalem przepustnice i wody tam nie bylo, wiec teraz smialo go odrecilem zdejmuje i poszlooo......domyslalem sie , ze poprzednio uklad byl zapowietrzony. Jakie ma spelniac zadanie woda w przewodzie w przpustnicy? odppowiedz moze mi pomoc w wyjasnieniu kilku dylematow. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=11_1122&hg=11&fg=35
  12. adalbert nazwisko osoby ktora pokwitowala to wezawanie to ni emoja rodzina ani jej czlonek, a wezwanie przyniesli ze strazy bezposrednio. Ale tak czy siak, pojde tam i jak cos to mam sie juz na czym oprzec, dziki za podopwiedzi
  13. jestem w polsce i mam widok na to wezwenia. OTOZ trele morele, Straz M taka i siaka ( pieczatka) Wezwanie, Na podstawie art. 41&1 Kodeksu postepowania w sprawach wykroczenia/art 177 Kpk wzywa sie Pana do wstawienia sie do ..............Taka i taka ulica, w charakterze swiadka w sprawie zlozenia zeznan w zwiazku z zarejestrowaniem przez fotoradar przekroczenia predkosci dopuszczalnej na ulicy .............przez kierujacego pojazdem o nr. rej..........Na wezwanie nalezy sie wstawic z prawem jazdy i dowodem osobistym. ta karteczke pokwitowno NIe moim imieniem i nazwiskiem. powiedzieli , ze byly do mnie niby 4 razy wysylane listy - NIE BYLO zadnego na odwrocie jest napisane , ze trzeba sie zglosic.
  14. Slyszalem wlasnie o tym glupim przepisie dotyczacym meldunku, bzdura prloskiego chyba ustroju....ale z drugiej strony wlasciciel Hotelu w ktorym mieszkam , nie moze mnie chyba z racji prawa dunskiego zameldowac. nie zmienia to faktu , ze faktycznie, nie moga mnie ukarac nie widzac czy przyjmuje grzywne za wykroczenie czy wole sie sadzic, dlatego chyab napisali , ze mam sie wstawic ABY ZLOzyc WYjasnienia , podchwytliwe aby wreczyc mi osobiscie mandat.
  15. Bax, no ale gdyby byly jakies listy, albo awiza, z reszta moja siostra jest ciagle w domu a listonosz jest zaprzyjazniony i zwraca na to uwage czy dac mojej siostrze list do podpisu czy nie ( tak jak z Urzedem skarbowym nie dal) jakos ciezko mi sie dowiedz o co chodzi , a wszystko dlatego ze to BABA z nimi gadala :duh: tak czy siak mam kwit w domu , i jade do polski w nastepnym tygodniu ze mam sie zglosic. To co radzisz isc tam i wpoeidziec im , ze moga mnie .....pocalowac czy nie isc . bo skoro mowisz ze z sadu o skladanie wyjasnien to gdzie sa te listy , niech pokaza ze byly wyslane.A zeby sprawa trafila do sadu grodzkiego to ja musze odmoiwc przyjecia tego zdjecia z radaru, a tego nie zrobilem. Bax co radzisz, a wszystko rpzez to , ze pewna slamazara musiala wziasc to wezwanie :x
  16. w pazdzierniku zeszlego roku w dziwnych okolicznosciach zostalo mi zrobione zdjecie przez Panow ze strazy miejskiej. spodziewalem sie zdjecia , jakiegos niewielkiego mandatu bo predkosc byla minimalnie wieksza.....uplynelo ponad 5 miesiecy , zadnych wezwan, zadnych AWizo, NIC przyszli do mojego domu 2 tygodnie temu.Zaznaczam , ze od kilku miesiecy jestem w Dani. powiedzili , osobie ktora im otworzyla, ze skoro nie odbieram listow poleconych to przyszli osobiscie-Zadnego listu nie bylo , ani zadnego awizo! z racji tego , ze mnie nie zastano i info., ze ´bede w przeciagu 2 miesiecy w domu wrecz zprzymusili i wreczyli osobie 3 wezwanie dla mnie , ze mam sie zglosic w postaci swiadka -zlozyc zeznania do dnia XX.XX.XX. Teraz tak, czy moge to jakos obejsc, moge udowodnic , ze ni moglem odebrac tego wezwania bo bylem w Dk w pracy( mam papiery , godzinowki itd) ze naciagaja i wrecz lamia prawo dajac wezwanie domownikowi. zadnych awiz NIE BYLO, i czy po uplywie takiego czasu ten mandat jest wazny? Czy ewentualne PKT karne beda przypisane z data zrobienia zdjecia czy z data wreczenia ewentualnego mandatu???bo tak to juz bym mial prawie tylko pol roku do kasacji pkt. z mojego konta. Co radzicie??? :|
  17. a ja " trabie" na wpychajacych sie , wymuszajacych 1, na ludzi jadacych srodkiem jezdni, na pojazdy dziwnie zjezdzajacych na moj pas przy wyprzedzaniu........w celu Informacyjnym, no i jeszcze kiedy beszczelnie starsi ludzie wlaza na pasy na czerwonym swietle
  18. Jesli chcemy miec bmw to moze jakis kompromis- nie jestem zwolennikiem leciwych aut,m i jakby ni ebylo nie zamienilbym auta >Niemieckiego z lat powyzej 2000 na cos straszego o ladnych latek. Jesli sam wiessz, ze to e32 i zamiana golfa nie jest dobrym pomyslem to sprzedaj golfa dolozysz pare zlotych i kupisz fajowa e46 lub nawet piateczke z tak 98r
  19. czestek1 odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w E46
    deska rozdzielcza, instalacja, kierownica, ledaly, nie wiem jak z serwo od hamulcow....wiesz co dajcie sobie spokoj, takie ayuta sie kupuje po to aby zrobic szczepana na jakis poznijeszy walek, albo cos. bylo juz o tym konkretnie jak sprawa wyglada z umocowaniem pozniej kolumny kieroniczej i ni etylko.poszukaj a ci sie odechce
  20. czestek1 odpowiedział(a) na palermos temat w E36
    kontrolka zaplai sie bez przekrecania kluczyka w stacyjce. Nabycie tej wiedzy kosztowalo mnie 5 dych :duh:
  21. czestek1 odpowiedział(a) na REPLIQANT temat w E36
    poszukaj poszukaj poszukaj......................a znajdziesz tyle , ze ci nocy nie wystarczy na czytanie ...............co osoba, to inna opinia. znowu wywolasz niepotrzebnie klutnie na forum, jak i z braku checi do szukania umieszczasz zbedny temat. Pzdr
  22. opony nie opony........na lod na jezdni nie ma MOCNYCH
  23. ....ja wlasnie mam nieprzyjemne "akcje" przy malych predkosciach.....kiedy to jade ostroznie, z pelna uwaga ze wzgledu na tragiczne warunki atmosferyczne...( nie zebym w innych sytuacjach szalal-bo tak nie jest) w niedziele jechalem do ....znaczy sie tu gdzie jestem obecnie, no i nieszczesliwie autostrada w niemczech byla oblodzona, dojechalem do sluzb brogowych sypiacych cos na droge postanowilem powoli delikatnie wyprzedzic.........no i katastrofa, po wjechaniu na lewy pas z åpredkoscia patrolowa , nagle piaskarke moglem niemal odbic bagarznikiem, potem lekka kontra i to samo tyle ze maska chciala sie przywitac ze zbiornikiem paliwa, kolejna korekta kierownica i z potem na czole i pelnym PAMPERSEM bylem juz przed autem ciezarowym..............auto chcialo chyba sprawdzic czy sie zmiesci na jednym pasie , w poprzek miedzy bandom a autem ciezarowym.........pozniej przez kolejne kilka godzin m,yslalem co sie moglo stac....Ufffffffff Chlopaki przewidujcie wiecej, myslcie zawsze minute do przodu :worried:
  24. czestek1 odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w E36
    tulejki na przod to wzmocnione od m3-koszt jednej top chyba okazyjnie 150zl sworznie to musisz kupic ( wzmocnione) takie co nie maja na dole gumy, popatrz na allegro popwioedzmy Teknoroty i meylego.zobacz na czym polega roznica.Bierze lepsze, nie warto oszczedzac bo za 2 miesiace bedziesz wymienial znowu ja ci polecam osobiscie Meyl´- tanszy nic Lemforder ale tez bardzo dobry, febi ma slabsze opinie, te teknoroty i inne odpusc sobie. podalbym ci namiar do chlopaka z allegro bo kupilem u niegio zestaw na przod za niecale 300zl´albo czy 400z juz nie pamietam :? , ale mi konto zawiesil
  25. czestek1 odpowiedział(a) na Triptic temat w E46
    wykonaj inny pomiar, na zasadzie tankowania pod korek . przyrownasz wyniki i..........bedzie wiadomo

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.