Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na xs4u temat w E36
    juz chyba troszeczke tam stoji.....jestes ze Szczecina to podjedz na Gumience i poogladaj sobie ( na podstawie podopowiedzi kolegow ) a swoje niepokojace uwagi skonsultuj na forum.
  2. czestek1 odpowiedział(a) na attila temat w E36
    On jest tam na wcisk- z reszt aprawie jak kazdy element tapicerki w BMW. Chcialem go kiedys zdjac - i sie poddalem-tak sie wyginal ze jakbym ciagnol jeszcze troche to chyba bym go połamał.
  3. czestek1 odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    szukaj na allegro jakiejs w dobrym stanie. bo osobiscie nie polecam zadych wies tuning okraglych swiecacych kulek
  4. Ciepla woda szare mydlo( jakies platki mydlane) rozpuszczasz mydlo w wodzie i taka zawiesina "lecisz" tapicerke( za pomoca miekkiej gabki lub sciereczki) bez cudow sklepowych.
  5. czestek1 odpowiedział(a) na czarny19 temat w E36
    Jak wiesz , zapas to tylko tymczasowe rozwiazanie-awaryjne. Na dluzsza mete musisz miec dwie takie same opony na jednej osi. nie sadze zeby peklo zbrojenie opony-raczej chyba najechales na cos.
  6. czestek1 odpowiedział(a) na TOMEK77 temat w Z3 (E36)
    wchodzac na reaoem wpisujac 7 ostatnich znakow VIn wyswietli ci sie Twoje auto-czasem sa minimalne rozbierznosci co do danych elementow ale to minimalnie.
  7. czestek1 odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E46
    moze na kierownicy i na mieszku zmiany biegow. A co do alkantry-to mam meble z tego i nie jest to nawet podobne do skory-zaelzy jak sie przegladzi robia sie inne odciebie -niczym zamsz. :worried:
  8. powiem ci tak.......... Stalo mi sie tak kiedys- bezpieczniki dobre-rozwalilem cala deske prawie , wszytsko wybeszylem co sie dalo....przyczyna jest jedna-kiedys juz pomoglem jednemu koledze-mial ten sam klopot. Otoz masz gdzies zwarcie.!!!! u mnie po demontarzy szuflad na kasety zostaly przewody od zarowek i dotykal sruby od recznego i wszytsko zgaslo- koledze ktoremu pomooglem podobnie mial zwarcie ( nie zaizilowal przeowdzik) od jakijes przerob swojej. Szukaj ZAwarcia-cos co bylo dorabiane-wyciagane.!
  9. czestek1 odpowiedział(a) na jaccoobb temat w E36
    Oj chyba ni ema takiej opcji- mnie kasowano bledy po czym odpalano silnik i w czasie podlaczania kompa znowu sie pojawiały. Komputer sygnalizuje ze sa, a nie ze powstaly w danej chwili .
  10. A czy praca silnika nie ulegla zmianie-nie wibruje nie trzesie? U mnie ten lacznik gumowo metalowy laczacy skrzynie i wał byl kompletnie pokruszony-normalnie ledwo co sie trzyaml i nic nie wibrowało.
  11. tu ci dobrze kolega radzi, moze masz za szerokie kola, moze jakis plastik wisi i trze...popatrz czy nic nie wadzi
  12. polosie czyli elementy przeneisienia napedu docelowo na koła a naped masz w BMW na ktora os-jesli nie wiesz to ci powiem ze na tylna :wink: chyba ze masz cos z serii x... jedz do mechanika niech ci tam zajzy bo sory , ale ty zielonego pojecia nie masz i moze nie byc nawet to o czym mowisz i sie tylko zdolujesz jakimis tezami o maglownicy-a ta jest kosztowna.( regenurej sie ale kilka 100 trzeba dac)
  13. zrob to na Pb-nie przelaczaj na LPG od razu
  14. co ty gadasz, jaka polos w przednim kole ......... :doh:
  15. to chyba maglownica ci tak zezi.moze ci jeszcze zeby przeskakuja . poczekaj co inni zasugeruja
  16. czestek1 odpowiedział(a) na attila temat w E36
    zeby odkrecic cale lusterko od drzwi musisz zdjac trojkatna plastikowa zaslepke bedaca elementem tapicerki.sa tam sruby. ajesli chcesz wyjac same szklo-czyli wklad lusterka to przyda ci sie maly wkretak i troche cierpliwosci.( ochaczas zabki albo od gory albo od dolu -przesuwasz inaczej mowiac zaczep w ksztalcie okregu i wychodzi ci wklad)
  17. czestek1 odpowiedział(a) na napi temat w E31
    Ja mysle, ze w tym temacie jest tyle opinni - i w nich przekonanych postulujacych , co samochodow na drodze temat rzeka ja donosnie oleju , A rezultat sporu jest taki, ze sie tylko mozna poklucic a silniki grzane na postoju czy w czasie jazdy ,tak czy siak pracuja i sie nie psuja.
  18. czestek1 odpowiedział(a) na karol temat w E36
    Bo Instalacje zarowno | i jak i || gen. powinny miec wlasnie klapki zamontowane antywystrzalowe- zasada działania klapki prosta jak budowa cepa a zabezpiecza przepywomierz przed dostaniem sie do niego cisnienia powstalego przy wybuchu. mixer jest pomiedzy plastikowa obudowa filtra a przeplywka, uszczelki( czasem jakies silikony uszczelaniajace) srunki mocujace . da sie to bez klopotu przelozyc.
  19. Delphi jest OK. unikaj taniej Chinskiej tandety.( nawet odradza firme Teknorot)
  20. czestek1 odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    Sam klakson moze robic zwarcie. Woda robi swoje.
  21. Pytanie roku- zapasowy masz? :shock:
  22. JEsli chodzi o czesci to kupuj "te lepsze" cenowo wychodza kilka zlotych wiecej ale sa trwalsze a co za tym idzie mnie wydasz na kolejne wymiany Ja do siebie kupilem sworznie i tuleje MEyle( wymienilem ) i co............wielkie go....praktycznie bez zmian-nawet mechanik powiedzail mi ze jestem przewrazliwiony i chyba tak jest bo uczucie niby bicia-przy ogledzinach jak i badaniach nie wykazalo zuzycia zadnego elementu a jak pokonuje poprzeczna mala nierownosc to i tak mam uczucie dobijania.( amory tez nowe-moze to maglownica)
  23. konkretny klucz, popsikaj WD( mozesz delikatnie puknac mlotkiemw srude) rurka na przedluzenie ramienia i bardzo delikatnie odkrecaj, zebys łepka nie ukrecil-SKUTEK dokrecania koł kluczami cisnieniowymi
  24. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//foto2.m.onet.pl/_m/d70b65e5199f9f561fbc980ccb9ed2ee,21,19.jpg To nie fotomontaż ani stary kotlet sprzed roku. Takie zdjęcia robiono wczoraj w całej Polsce. Pobudka... -roberto- nie przesadzaj, ze w calej PL, w Szczecinie bylo 'jesiennie-ponuro" ale sniegu jeszcze nie widzialem.Licze na taka zime jak byla w zeszlym sezonie
  25. Pewnie , ze naciagany...........ale swoja droga umiejetnosci prowadzenia nie pozostawiaja nic innego jak okreslenie ich jako :cool2: ( ale, raczej nie chcialbym byc pasazerem tego Z3-nie na moje nerwy)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.