Skocz do zawartości

KTO MA WIĘKSZY PRZEBIEG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poprostu koleś napisał prawde hehe

 

klejony, lepiony, molowany i 1250 euro??!!

Opublikowano
FhissT jak już zwinąłeś mi emblemat to trzeba było go samemu wrzucić na serwer a nie linkować z moim :duh: :duh:
Opublikowano
Ten przebieg to chyba jakis kosmiczny :roll2: Ciekawe gdzie ta beta tyle naklepała ponad 150 tysi rocznie :norty: Troszke to dziwne.
Opublikowano

jakis taki jakby pod ta biala farba cos cienego przebijalo-albo tak wyplowiala i sie wytarła. :wink: fajowski dywanik

 

 

juz wiem- on jest Czerwony jednak.....

Opublikowano

UUUU :jawdrop: Takiego przebiegu by nie wytrzymały nawet sławne diesle Mercedesa :D

Są dwi opcje:

- Tak jak napisał Zalew że jedno zero za dużo :wink:

- Jeździł tym autem jakiś narwany przedstawiciel handlowy :D Wymienił przy okazji parę silników, siedzeń itp :lol:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Opublikowano
FhissT jak już zwinąłeś mi emblemat to trzeba było go samemu wrzucić na serwer a nie linkować z moim :duh: :duh:

 

jak zlinkować z Twoim jak go mam na kompie i używam już z jakieś 3 lata, tyle że na innym forum...

Opublikowano
Poza tym dziwne, że jak zmieniłem nazwę swojego emblematu i wgrałem go na nowo to nagle Twój zniknął :duh: :duh:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
O uszczelkę drzwi też zadbał... :D

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Opublikowano
Ten przebieg to chyba jakis kosmiczny :roll2: Ciekawe gdzie ta beta tyle naklepała ponad 150 tysi rocznie :norty: Troszke to dziwne.

 

Jak na starą "3" to sporo ale generalnie to normalny przebieg w dużych samochodach. Na szczęście większość wierzy w to co pokazuje licznik i 200 tyś w 15 letnim samochodzie przechodzi :norty: .

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Opublikowano
Przyjrzyj sie jeszcze raz - to nie jest stara trójka ;]

 

Fakt :duh: .

Jedna dalej twierdzę, że w PL 200-300 tyś to max jak na ten wygląd.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Opublikowano
No na 100% jest błąd przebiegu - zwłaszcza, że choćby fotel kierowcy za dobrze wygląda.
Opublikowano
Może i tak ma cofnięty licznik :twisted2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.