Treść opublikowana przez czestek1
-
Oswietlenie wnetrza podpiete pod alarm
Witam. Dobija mnie fakt , ze kiedy jest ciemno musze na czuja otwierac samochod. Mam pytanie czy istnieje jakas opcja zeby pod alarm jaki mam w samochodzie podpiac osiwietlenie wnterza samochodu. Pomijam sciemniacz-bo to bedzie OK ale polowicznie- przy wysiadaniu a ja bym chcial naciskajac pilot -przy wylaczaniu alarmu zeby sie zapalalo swiatlo ( nie mam c.z. i otwieream kluczykiem) Slyszeliscie cos o takim rozwiazaniu?
-
parujące szyby
Zaleznie od wyposazenia filtry masz albo na dmuchawie- w ksztalcie stozkow( pod przednia szyba tam gdzie taka krateczka) albo masz pod schowkiem-w zasadzie za nim.
-
nawiew naklamki?
Jak wtłaczasz powietrze do srodka to i ono musi gdzies uleciec............... :norty:
-
parujące szyby
z tylu to raczej trudno zeby liscie sie dostaly liscie
-
Instalacja gazowa - pytanie do posiadaczy 316i
Jak ci brakuje tego tysiaka to moze sie sklonisz w strone || generacji PLUS BLOS( blos kosztuje jakies 330zł) bo na samym mixerku mozesz miec problem z przygasaniem silnika spuszczonego na luz itp. Wyeliminujesz sprawe zmiany zasysania gazu czyli blos zapeni ci stale cisnienie niezaleznie od tem powietrza, jak i jego cisnienia
-
parujące szyby
sprawdz filtr, i wentylacje w bagarzniku( w tapicerce sa takie otwory pod nimi kratki wentylacyjne-musza byc drozne) bo nawieiem tylko zdmuchujesz ta wode do powietrza i dalej wisi nad glowa-a tak przez auto przelatuje sobie powietrze.
-
Termostat 88 czy 92 stopnie
Jakbys nie mial termostatu to bys w tych tem. osiagnal tem pracy ( te okolo 90' )chyba po kilkudziesieciu minutach i musialbyc stac duzo w korkach zeby sie zagrzewal po czym znowu chlodzil. Tak wiec masz tak jak ja mialem. te same objawy. Termoistat byl juz zabrudzony - kamien srobil swoje i nie domykal sie juz. Wymienilem na nowy ( stary byl z natlokami bmw i tem 92'C a jest teraz na 88'C) i jest wszytsko bardzo dobrze.
-
Podczas odpalania rozrusznik sie blokuje? Czy co??
Albo ci jakies tałatajstwo przegryzlo kabel............................. :nienie: nie smiejcie sie........... Otwieram dzisiaj maske a tam doslownie na puszcze bezpiecznikow lezy sobie KOŚĆ taka 10 cm- jeszcze kawalki mieska byly na niej :doh: zaczolem sprawdzac przwody czy TO COS nie pogryzlo mi niczego.
-
Po wymianie sprzegla
dwumasowke miales w idelanym stanie? lub cos moze skrzynie lekko krzywo umocowali i moze nierowno tarcze chwytac.
-
opada szyba
TAk spinki inaczej koszt 8zł sztuka-jesy ich 2 na jedna szybe-moze byc to opadanie powodem krzywych prowadnic od podnoszenia szyb -zdejmij boczek i do dziela- SAM u Siotry tez to robilem bo jej opadla i sie nameczylem bo miala pokrzywione ramiona prowadnic. Dobrze umiesc szybe w prowadnicach - szynach bo becie tak spadac ciagle.
-
Preparaty Valvoline Maxlife
Tez stosuje ten Olej- polecil mi go ktos- i jestem bardzo zadowolony
-
ile płynu wchodzi do układu chłodzenia w e36?
okolo 7 litrow- chyba ze nie bedziesz spuszczal plynu z bloku.to ci styknie jak kupisz banke 5 l
-
jak to założyć???
NIe wiem czy uda ci sie dopstac do mocowan zdejmujac jedynie ta ramke na okolo tej klamki. jesli nie to zdejmujesz boczek i masz dostep jak na dloni
- 330xd
-
Poduszki powietrzne ??
Swieci sie blad poduszki-bo zostal przerwany obwod-teraz nie wiadomo czy masz tam poduszke, czy tylko zaslepke?jesli poducha jest to trzeba wykasowac blad( na kompuetrze) to czy zadziala czy nie podczas wypadku to na 2 babka wroza( moze, ale nie musi-blad jest tylko sygnalem-informacja ze cos bylo NIE TAK) co do tej multifunkcji nie wiem czy sa tam wogole pociagniete przewody do tego ( nie wiem bo nie rozbiaeralem czegos takiego- ale wiem ze bmw robi w sumie do wszytskich takie same wiazki -a w zaleznosci od wersji wyp. podciagaja dodatki) tak wiec ta mulifunk. jest dodatkiem- Rozkrec i to sprawdz-albo czekaj na info od innych kolegow
- 330xd
-
Jak zmienic galke i mieszek od biegow???Hilfe,Help,Pomocy!
galeczka moze nie chciec wyjsc tak łatwo :norty: ale tak jak ci klega wujas napisal -ciagnij............co do mieszka to od strony pasazera wyjmij go po porstu( odegnij , pociagnij za ta skore czy co tam masz)
-
Najpiękniejsze BMW wszech czasów - Które według Ciebie?
Numer 6.................jak i wszystkie wersie M3
-
Czerwone cabrio- prosze o opinie
Wlasnie najlepiej kiedy ocene daja ludzie ktorzy maja i siedza w temacie danego modelu.Tak jak KUJON w Cabrio.........bo jak dla mnie to niby wszytsko wyglada przyzwoicie -ale to dlatego ze sie znam tyle na cabrio co je widzialem na drodze. Diabeł tkwi w szczegołach. :twisted:
-
Jak zamontować tylni spojler
Wez "se" tego nie montuj!!!
-
Luźna gajga biegów- naprawione :D
w moim przypadku luz wynikal z czego innego-wiecej info zamiescilem juz w poprzednim poscie. ( chodzi o tulejki wybieraka i wodzika)
-
pytanie o silnik krokowy
Tak ma byc wlasnie!Zostaw
-
Nowy tłumik- opinie
U siebie zauwazylem ze cos tez tlumik koncowy dziwnie sie rusza-okazalo sie ze pekla scianka kolo laczenia z rura-I tez chcialem w;lasnie ten sam co ty podales linka-ale dalem sobie spokoj, pospawala mi go gosciu i jak narazie jest dobrze.
-
ile tak naprawde "pala"?????
".......a niech mi Pan powie , Ile to BMW pali :roll: ?................PANIE ile Pan mu wlejesz tyle Spali :twisted: " nawet micra w miescie moze ponad 20..... :twisted2: kazdy kto podjezdza pod dystrubutor i widzi stan licznika po porzednim tankowaniu WIE ILE PALI :norty:
-
KTO MA WIĘKSZY PRZEBIEG ?
jakis taki jakby pod ta biala farba cos cienego przebijalo-albo tak wyplowiala i sie wytarła. :wink: fajowski dywanik juz wiem- on jest Czerwony jednak.....