Treść opublikowana przez Jack79
-
[e87]Niski stan płynu chłodniczego
Tak, wlewasz do zbiorniczka wyrównawczego, czyli tam gdzie masz bagnet. Pewno z 200 ml nie więcej. Lejesz troszkę, patrzysz na bagnet, lejesz ponownie, aż bagnet bèdzie na max.
-
[e87]Niski stan płynu chłodniczego
Jak to ten waż, to nie. Tamtędy płyn chłodzący nie leci, tylko powietrze i taka mgiełka oleju silnikowego. Oczywiście też powinien być szczelny, ale z wyciekiem płynu chłodzącego nie ma nic wspólnego. Z poszukiwaniami wycieku jest ciężko, bo na nagrzanym silnkku płyn odparowuje i pozostają tylko nacieki. Jak masz płyn koloru niebieskiego to takie jasno niebieskie. Jak masz różowy to jasno różowe
-
[e87]Niski stan płynu chłodniczego
Na pływaku masz dwie kulki. Jak górna jest na równo z rantem wlewu to jest stan minimalny. Jak dolna jest na równo z rantem zbiorniczka, czyli górna kulka już wystaje to jest max. Na tej fotce jest nalane na maxa http://s29.postimg.org/ijosg4m7r/zzzzzbiornik.jpg. Jak dotre do kompa to postaram się poszukać gdzie ci to cieknie. Znaczy z którego węża.
-
[e87]Niski stan płynu chłodniczego
A nie masz zdjęcia bardziej z góry, bo nie widze gdzie to jest. Jak chcesz zobaczyć jak z tego zapocenia cieknie to rozgrzej auto i niech kolega trzyma wysokie obroty, a ty patrz pod maskę, oczywiście na postoju. Ja do swojego leje G11 niebieski firmy Febi, bo taki mam wlany. Jak nie wiesz co tam masz to kup Prestone, on miesza się ze wszystkim.
-
[e87]Niski stan płynu chłodniczego
No na pewno uzupełnić płyn, bo z tego co napisałeś to jeździsz cały czas z ubytkiem. Jak widzisz ubytek to trzeba to naprawić. Podczas jazdy w tym układzie jest ciśnienie, pompa cieczy im szybciej jedziesz tym szybciej płyn krąży i mocniej wycieka. Mała nieszczelność przy wysokich obrotach to spory wyciek.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Język nie jest kwestią mapy w tych nawi.
-
[E87] 118d - klapka wlewu paliwa
Ceny czesci oraz zamawiac możesz na stronie https://www.czescidobmw.pl/ tylko musisz znac numery czesci, które znajdziesz tu: http://realoem.pl/
-
[E87] 118i - m pakiet różnice
To jest jedyny sposób sprawdzenia spalania. Patrzenie na ten komputer pokładowy, to jak wróżenie z kuli.
-
[e87] Oznaczenie lamp ksenonowych 7170291/2
A weź wstaw w oba klosze takie same żarówki od kierunków. W jednym masz zwykłą pomarańczową a w drugim chromowaną. Może to tylko takie złudzenie przez te żarówki.
-
[E87] 118i - m pakiet różnice
Ja zmieniłem kapcia z tyłu z 205/55R16 na 245/40R17 a przód na 225/45R17 i u mnie przejezdzam tyle samo na zbiorniku . Spalanie więc się nie zmieniło od tego że laczki są dużo szersze.
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
Szczerze to ja też nie widzuałem jedynki 130i nigdzie. W moim mieście same 116i
-
Przeskakujaca sprezyna
No ja jestem z tych co woli wymienić i nie kombinować. Zawsze jak zaczynam kombinować to bujam się z prawie sprawnym autem, a jak wymienie to żałuje, że od razu tego nie zrobiłem zamiast się męczyć :D To nie będzie jakiś duży koszt. Parę stówek, a jak sam będziesz robił to szkoda na zabawę w smarowanie.
-
Led marker E87
Kolega u siebie próbował chyba różnych oświetleń. Poczytaj dwie ostatnie strony: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=295967&start=105
-
Led marker E87
Poleci to temat do kosza, jak go nie poprawisz. Przeczytaj jak tworzyć tematy. Tytuł Witam nic nikomu nigdy nie powie. Sam go za miesiąc nie znajdziesz, tak go nazwałeś.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Ja mam wrzucony WEST i Polska jest. Z tego co wiem Polska jest w obu. Pokrycie uzupełniłem w pierwszym poście.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Tu jest torrent BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2017-2 na 1 USB https://mega.nz/#!Io0w2CyR!14iFJUEzOFh9pbXzavmqL9V_lkKHGh8weFEArXXV-8A BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM WEST 2017-2 on 1 USB https://mega.nz/#!IxdUgaAT!7q9Ty7KlslW0vntN_lWVRKi6ZJsopUfQjccieeE7kgA Ściągasz z mega link do torrentu i leci jak ta lala. Za dwie godziny powiem czy działa. Ściągam WEST. Tu na moim chomiku są oba pliki torrent. Hasło standardowo: e46 http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+ROAD+MAP+EUROPE+PREMIUM+2017-2 Obsługiwane auta: E60, E61 ab 11/2008 – 05/2010 E63, E64 ab 11/2008 – 07/2010 E70 ab 10/2009 – 06/2013 E71 ab 05/2008 – 07/2014 E81, E82, E87, E88 ab 09/2008 – 03/2014 E84 ab 10/2009 E89 ab 04/2009 E90, E91, E92, E93 ab 09/2008 – 10/2013 F04 ab 11/2008 – 06/2012 F06 ab 03/2012 – 03/2013 F07 ab 10/2009 – 07/2012 F01, F02, F03 ab 11/2008 – 07/2012 F10, F11 ab 03/2010 – 09/2012 F12, F13 ab 12/2010 – 03/2013 F20, F21 ab 09/2011 – 03/2013 F25 ab 11/2010 – 04/2013 F30 ab 02/2012 – 11/2012 Pokrycie: Europe East: ============ Full Coverage: Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican city and Belarus. =============== Only Main Road: Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain. Europe West: ============ Full Coverage: Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary and Vatican city. =============== Only Main Road: Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.
-
Przeskakujaca sprezyna
Powiem ci ze wBMW też się nie spotkałem, ale kolega w zeszłym tygodniu wymieniał w Fordzie sprężynę i mechanior mu tak powiedział. Łożysko stało i przez to sprężyna pękła. Łożysko mamy i sprężynę uszkodzoną też.
-
E90 318d N47 wyciek
To jest chyba klapa gasząca z tego co widzę, chociaż zdjęcie z bliska zrobione. Powoduje że silnik łagodnie gaśnie. W tej rurze zawsze jest troszkę oleju, ale czy na zewnątrz powinien być to nie zwróciłem uwagi. Przejdę się później to napiszę.
-
BMW DVD HIGH 2017 MK4
Plik iso to jest obraz plyty. Dlatego w programie do nagrywania, może być jakikolwiek, wybierasz "nagraj płytę z obrazu" i on ci wszystko robi tak jak ma być bez zbędnego kombinowania. Nie nagrywasz samego pliku iso obrazu na płytę, bo to by było bez sensu.
-
Przeskakujaca sprezyna
No pewno łożysko do wymiany. Im szybciej tym lepiej zanim sprężyna pęknie.
-
Wieje gorąc z nadmuchów - nawet na klimie
Zaraz ci zamkną ten temat, bo wraca co chwila jak bumerang. Użyj szukaj z treścią elektrozawór klimatyzacji. Sprawdź najpierw bezpiecznik od niego. Jak jest ok to pozostaje ci właśnie on. Możesz go rozebrać i zobaczyć z jakiego powodu nie działa. :search:
-
BMW DVD HIGH 2017 MK4
Przecież jak to ściągniesz i rozpakujesz porigramem 7zip, to dostajesz plik ISO. To jest obraz, więc wystarczy że go nagrasz programem imgburn, tak jak jest. Nagrywaj niską prędkością. Tyle. Tak powinna wyglądać po nagraniu płyta: DB\ DVD9\ TPD\ ABSTRACT BIBLIOGR CARINET COPYRIGH
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
Fajnie wyposażone auto w najlepszym kolorze:) Nie chcesz sprzedać lusterek zewnętrznych składanych? :D Zapodaj jakieś foty środka i zmień fele z jakimś niższym ET, ale do tych daj dystanse. Auto robi się wtedy kozak :D
-
e46 320d temperatura slinika wskazówka 2mm od pionu
Jak maniek napisał, trochę za szybko ci otwiera ten termostat, powinna być trochę wyższa. Co do wahań temperatury to delikatne zawse będą, układ ma dużą ilość płynu i zanim to wszystko zadziała to te 2-3 stopnie wahań zanotujesz.
-
e46 320d temperatura slinika wskazówka 2mm od pionu
Ale wskazówka z tego co wiem, bardziej pionowo nie będzie stała. Moim zdaniem ktoś kiedyś licznik rozebrał i źle ją osadził. Ten wskaźnik nie jest jakiś precyzyjny i idealny pion pokazuje już od 75 stopni do chyba 105. Jeżeli w teście 7 masz ponad 80 stopni to wskazówka powinna być pionowo. Błąd świec oraz podgrzewacza nie wnosi nic do temperatury pracy, tylko do szybkości jej osiągnięcia.