Skocz do zawartości

Jack79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jack79

  1. Masz pewnie problem z Idrivem. Wystarczy wpisać w google i jest milion stron o tym problemie i jak to naprawić. Tu masz pierwszego linka z brzegu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=124245&hilit=przycisk+idrive#p883511
  2. Przytrzymać dłużej przycisk od DSC i masz całkowicue wyłączony. Nie trzeba wyjmować bezpiecznika. Trzeba tylko tak wyłączać co odpalenie.
  3. No fajowy:). Jak nie chcesz takich oczojebnych świateł od rejestracji, to zamontuj ori lampy ledowe od e87LCI. Świecą biało i delikatnie. Do przerobienia są obie wtyczki no i ledy trzeba kupić. Cena całości koło 150zł na nowych częściach.
  4. Jak obiecałem, to uzupełniam. Felgi Styling 32. Zawieszenie takie S704 M Sports suspension Przód 7,5x17 ET41 z oponami 225/45R17 Tył 8,5x17 ET41 z oponami 245/40R17. Przy pełnym obciążeniu nie jechałem jeszcze, ale z trójką osób nic nie obciera. Prezentuje się to tak: http://b1.icdn.ru/j/jack1979/6/53607956NtV.jpg http://b1.icdn.ru/j/jack1979/7/53607967iYi.jpg http://b1.icdn.ru/j/jack1979/4/53650494HtL.jpg
  5. Jack79 odpowiedział(a) na danilo temat w Felgi i opony
    Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć w tym sklepie to pisz do nich, odpowiadają szybko i zgodnie z prawdą.
  6. A reszte masz ok? Może silnik tak ci kopci że DPF zapych się po 1000km. Znajdź kogoś kto ci porządnie zdiagnozuje furę. Moja N47 jeździ już bez DPF.
  7. Jack79 odpowiedział(a) na danilo temat w Felgi i opony
    Ja kupowałem na logistykaopon.pl. Kupowałem Goddyeary EfficenceGrip Performance. Wszystko oprócz czasu realizacji idealnie. Zamawiałem je w styczniu. czas realizacji to ponad trzy tygodnie. Kontakt ze sprzedającym ekstra. Odpowiedzi na maile szybkie, gdyż oczywiście pytałem się czemu to tak wolno idzie. W regulaminie jest oczywiście napisane, że czas realizacji od daty zaksięgowania wpłaty to 14 dni. U mnie trwało to 12 dni chyba. Ale o czasie księgowania wpłaty nic nie ma. Księgowali ją ponad tydzień, gdzie wpłaty dokonałem od razu po zakupie. Na pytania kontakt odpowiadał, że mają tyle zamówień że się po prostu nie wyrabiają. Nie pozostało mi nic innego jak czekać, a że to letnie laczki to mi się nie spieszyło. Także czas realizacji to jedyny minus. Opony przyszły super, rok produkcji to połowa 2016 roku także reszta ok. Cena o jakieś 150zł na komplecie niższa niż wszędzie z tego co pamiętam.
  8. Pierwszy się strasznie zlewa, drugi jest jakiś oczojebny, smerfowy tak na serio najbardziej mi podchodzi. Chociaż też może przez to że wzór felg najfajniejszy:)
  9. Ewidentnie masz coś zepsute, za mało ci pali. Zresztą jak już wiele razy pisałem uwielbiam tematy o spalaniu, gdzie wartości dochodzą do tak małych granic, że producent tego nie przewidział. Z tego co pamiętam to BMW przy tym silniku w automacie w mieście przy nagrzanym silniku podaje ponad 8 litrów na 100 km. A twój nagrzany max do 60 stopni po 4km pali 7. Pozazdrościć :D
  10. Jack79 odpowiedział(a) na bawper temat w E90, E91, E92, E93
    Niemożliwe że to przez kolektor bez klap. Coś źle poskładałeś. Kupa ludzi wywala te klapki i nikt nie ma falowania. Jedynie nie którzy zgłaszają problem że z klapkami lepiej ciągnął od dołu, ale nie ma to wpływu na falowanie.
  11. Jack79 odpowiedział(a) na bawper temat w E90, E91, E92, E93
    Teraz to trochę po grzybach, jak już klapka wylądowała w silniku :( Trzeba było je wywalić wcześniej. Możesz założyć taki bez klapek a nawet dla spokju powinieneś. Ja nie zauważyłem żadnej różnicy po ich wywaleniu tylko w starszym silniku.
  12. Nie. Zero dystansów, one mają już takie ET że z tyłu ledwo wchodzą. Jeżeli twoje to 8 cali przy ET35 to moje 8,5 cala przy ET 41 wychodzą na zewnątrz identyko. Przòd mieści się bez problemu 7,5 cala przy ET41 nie ma szans obcierać. Przy sportowym zawiasie od BMW wygląda to całkiem fajnie. A szeroki laczek 245 powoduje że fajny kocur się zrobił :D Oczywiście jak ktoś lubi walce z tyłu. Koła to jednak indywidualna sprawa :D
  13. Ten drut się nie przepala. Moim zdaniem wszystko to psują wibracje. Pewnie że się ponownie zepsuje. Jak użyjesz grubasa to po pół roku, jak coś podobnego co było to po kilku latach.
  14. Tak. Nie używaj żadnego grubego i twardego druta, bo od wibracji momentalnie powstanie zimny lut. Tu nie musi być nic grubego. Zresztą widzisz jaki jest w oryginale. Ja użyłem srebrzanki. Miękka i elastyczna.
  15. Ja polecam kupić oryginał w ASO. Koszt 400 zł trzy lata temu i masz cały napęd nowy. Numer w ASO to 65839273194. Wcześniej kupiłem laser z allegro za 150 zł i padł po 14 miesiącach, czyli po gwarancji. Tu za 400zł dostałem cały mechanizm. Wymiana to odkręcenie 4 śrubek, przy wymianie lasera trzeba rozebrać pół napędu.
  16. Jak obiecałem to wstawiam. Dziś je założyłem. Niestety oka do zdjęć to ja nie mam. Tak wyglądają Styling 32 w aucie żony. Najważniejsze że nie obcierają, przynajmniej jak dwie osoby jadą. Więcej raczej ten samochód nie wozi. http://b1.icdn.ru/j/jack1979/6/53607956NtV.jpg http://b1.icdn.ru/j/jack1979/7/53607967iYi.jpg
  17. Kupujesz płytkę DVD. Ja polecam SONY, na nich nawet jak miałem padający laser. Mapkę wypalasz ImgBurn z najniższą prędkością. Ja nagrywam bez weryfikacji, ale chyba to nie ma znaczenia. Używam starej nagrywarki BENQ podłączonej do lapka przez przejściówkę USB. Ta lapkowa nie dawała rady mi tego dobrze nagrać, chociaż po wymianie lasera te płyty navi też czytało. To wszystko. Musi działać. To że czyta CD to nie znaczy że masz sprawny laser. CD pada na końcu. Czytnik najpierw przestaje czytać DVD 8,5Gb dwuwarstwowe, potem pada DVD zwykłe a na końcu już nic nie łyka. Przynajmniej u mnie tak było. Najlepiej napęd dawał radę z SONY, inne nie chodziły. Najlepsze, że płytę, którą dostałem z autem z 2009 roku nagrywaną czytał praktucznie do końca zawsze.
  18. Napisz jak to nagrałeś i co dokładnie robiłeś? Jeżeli masz MK4 i wszystko zrobisz jak trzeba to musi działać. Po co nagrywasz wersję z 2016 skoro jest już 2017? http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=313743
  19. No to za dużo ci pali :( napraw to wycie z tyłu. Może to być łożysko jak pisał kotin, które nie potrzebnie stawia opór. Dalej podłącz pod kompa zczytaj błędy, zrób live data. Tylko podłączaj pod INPA, DIS lub ISTA, a nie pod uniwersalne badziewie.
  20. Przy 180 km/h to 9 litrów jest normą. Miasto to już inna bajka, bo zależy ile dziennie robisz tych kilosów i czy dogrzewasz to auto. Jeżeli jedziesz 5km z czego połowe w korkach, gasisz auto, idziesz do roboty i wracasz tak samo 5km z niedogrzanym silnikiem to 8,8 litra do dobry wynik. Jak jeździsz dynamicznie to też spalanie jest duże. Wszystko ma znaczenie. Oposz jakoś mocniej jak wygląda dzień za kółkiem u ciebie.
  21. To teraz drugie podstawowe pytanie. To jest spalanie ze stacji benzynowej, czyli tankujesz do pełna, jeździsz i liczysz spalanie czy z komputera pokładowego? Jak z komputera to kasjesz to co tankowanie?
  22. To miasto czy trasa? 5 km jezdzisz czy dlugie trasy? Ja moim przejeżdżam, 70% trasa, 30 % miasto, ale nie zakorkowane, na zbiorniku koło 800-850 km. Styl jazdy, dystans ma duże znaczenie przy spalaniu w dieslu.
  23. Jack79 odpowiedział(a) na Miche4l87 temat w E46
    Wyczyścić parownik, bo jest tam pełno syfu. Mokry kurz i syf śmierdzi skarpetą:) niestety dostęp fatalny. Ozonowanie i te pianki to se można w tyłek dmuchnąć. Szkoda kasy. Parownik trzeba solidnie wyczyścić i będzie pachniało :D
  24. Nie ma takiej opcji żeby ci za free update w ASO zrobili. To stoi grubą kasę zarówno u nich jak i w nieautoryzowanych serwisach. Mnie ten update z ustawieniem polskiego kosztował 300zł i trwał całkiem długo. Byłem przy tym cały czas i autentycznie szło to długo. Dzwoniłem po różnych serwisach ogłaszających się, że robią upgrady i za to co ja chciałem nikt mniej nie powiedział niż 300zł.
  25. Jack79 odpowiedział(a) na janekpol temat w Nawigacja samochodowa
    Z czym wyszło z fabryki sprawdz na: http://bimmer.work/ Wpisujesz siedem ostatnich znaków VIN i będzie wiadomo co miało fabrycznie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.