Mam problem, czy flansze piast z e32 z 3.5 będą pasowały do piast w e34 2.5? Bo z tego co wiem, to z e34 3.5 do 2.5 będą pasowały. A jak to jest z e32? Bo kuiłem most 3.45 z e32, mam do tego półosie od tego mostu, tylko moje flansze przy piastach kół są za małe.
Podczepię sę pod temat, podpowiecie koledzy jaki opornik wstawić zamiast podpiętej poduszki. W e34 zamieniłem na mtechnika II kierę i święci mi się cały czas kontrolka poduszki.
Właśnie nie wiem czemu ona świeci cały czas, pobiera za mało prądu żeby rozładowała akumulator, lecz to mnie irytuje. Jutro spojrze bo muszę wymienić w liczniku żaróweczkę od podświetlenia stanu paliwa, to zobaczę co jest tam podpięte.
Witam, mam pytanie czemu u mnie na zegarach cały czas świeci się kontrolka pokazana na zdjęciu. Dodam, że świeci gdy samochód pracuje i gdy jest zgaszony. Odpinałem akumulator i nic. Może mieć to związęk z nie działającym zamkiem centralnym? Auto z 96 roku http://images63.fotosik.pl/537/e2281b958e4406b2m.jpg
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.