Treść opublikowana przez daski
-
BMW E60 530d Lublin WBANY71010C052108
daski odpowiedział(a) na michalho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo moim zdaniem takie auto z takim przebiegiem będzie trzymało cenę bo będzie jej jak najbardziej warte.
-
BMW e46 co sądzicie?
daski odpowiedział(a) na kkaczor135 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink nie działa.
-
BMW E60 530d Lublin WBANY71010C052108
daski odpowiedział(a) na michalho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle masz do wydania na auto i jaki rocznik chciałbyś?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Podejrzewam,że nie był wymieniony czujnik lub coś z czujnikiem.Jest przerwa w obwodzie i nie daje się skasować inspekcji.
-
Przyśpieszenie do 100 - M54B30 E60 - PROBLEM..
Jakie masz koła?Im koło większe tym przyspieszenie wolniejsze ale prędkość maksymalna się zwiększa. Ja mam manuala,koła 245/45/17.Nie mierzyłem prędkości do 100 ze startu ale któregoś dnia po Twoim poście zmierzę. Podobno sporo tych silników nie trzyma deklarowanej mocy.Sam mam ochotę podjechać na hamownię i przekonać się jak się ma mój silnik :think:
-
Niepiszczące klocki do E60, które?
To ja nie kumam dlaczego u mnie Textar jest ok. :think:
-
e46 330Ci WBABN51070JT67572
daski odpowiedział(a) na ZbCSvT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyjęta nawigacja.
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Jeśli nie daje się skasować inspekcji klocków to jest do wymiany czujnik klocków.Po prostu jest przerwany obwód w czujniku w wyniku przetarcia przez tarczę hamulcową dwóch zatopionych w plastiku drucików.
-
BMW E60 525i Krosno Odrzańskie WBANG510X0B396212
daski odpowiedział(a) na rclmati temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://media.tumblr.com/8333278fbcc33951eff4458cc53231e4/tumblr_inline_n5g2xqR9Ht1s8k5o4.gif
-
Niepiszczące klocki do E60, które?
Nie.
-
BMW E39 WBADL710X0GV11963
daski odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle napisał,że kolor "inny" :lol: Moja była E39 też była sprowadzona z Niemiec a papire były z Italiano :cool2:
-
Niepiszczące klocki do E60, które?
Ja właśnie jakieś 1,5 miesiąca temu wymieniłem przód i tył na Textara.Przejechałem około 3 tys. i jest ok.Wiem od koleszki,że Ate Ceramic są też ok. Kolega ma warsztat i sprzedał mi po "kosztach"-zapłaciłem 350 zł za przód i tył. Wszelkiego rodzaju BOSCH od jakiegoś dłuższego czasu to syf straszny-omijam dalekim łukiem :nienie: P.S. Textar to raczej Niemcy,może jest ich fabryka w Polsce... :?:
-
e46 WBABN51040JT61373
daski odpowiedział(a) na kondzioxd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co lepsze?Tak najlepiej zatuszować jakieś niedoskonałości blacharsko-lakiernicze. Wymienione listwy wewnętrzne a jak i listwy były w alu to kierownica musiała być też w innym kolorze...
-
E38 728iA Lift WBAGE41010DN18906
daski odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie słuchaj fizjologów.Trochę mało zdjęć,wcale ze środka.Wtryski Valtec-nie radzą sobie dobrze z takim silnikiem.
-
520i m54 b22 - problemy silnika
Może to jest wypadanie zapłonuna którymś cylindrze. Miałem podobne objawy kiedyś.Winna była poluzowania wtyczka elektryczna.
-
Regeneracja sterownika abs BMW E38
Poszukaj na Allegro,Rumia-chyba nie za daleko?
-
520i M54 Wysoka temperatura silnika
Ta chłodnica będzie pasowała do Twojego auta tak samo pasuje do mojego (mam manual)czy jest automat czy nie.Z reszta podasz VIN i po kłopocie. Wentylator po włączeniu się obniża temperaturę w ukrytym menu gdy zatrzymasz się autem?
-
BMW e46 320d WBAAS71090CK53187
daski odpowiedział(a) na ferfeton temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja pierdziu,jest,sorki.Sam piszę,że powinna być a jest :duh: Jestem jakiś ślepy i zakochany :obloki:
-
BMW e46 320d WBAAS71090CK53187
daski odpowiedział(a) na ferfeton temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażS249A w ogóle nie dotyczy kierownicy. Tylko multifunkcji. Kiera w omawianym aucie jest zgodna z fabryką. Tak,dotyczy multifunkcji w kierownicy.Ale czy taka kierownica M nie powinna widnieć w VIN?
-
E46 330Ci AC Schnitzer Zielona Góra WBABW52040PM03114
daski odpowiedział(a) na Tomson-86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZasugerowałem się innym grillem :!:
-
BMW e46 320d WBAAS71090CK53187
daski odpowiedział(a) na ferfeton temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera jest : S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel a powinna być taka jak w VIN: S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel
-
E46 330Ci AC Schnitzer Zielona Góra WBABW52040PM03114
daski odpowiedział(a) na Tomson-86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZakupem którego auta jesteś zainteresowany? Jeden temat-jedno auto :!:
-
BMW E61 M PAK 525 WBANJ510000CV05403
daski odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług mnie,300 km w jedną stronę dla takiego auta to zdecydowanie za dużo. Cena mnie odstrasza.
-
e90 2005r. 320i 150KM WBAVA71000PR90243
daski odpowiedział(a) na Nitro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe ksenony to tak świecą jak nie ksenony :?:
-
528i m52b28 cieknie olej
No cóż,trzeba wymienić simering bo nie trzyma. :mrgreen: