Treść opublikowana przez daski
-
BMW 520i wymiana halogena, nie chce wyjść z obudowy. [foto]
Tak,musisz zdjąć tę kratkę.Na górze kratki masz chyba dwie spinki ktore musisz wyciągnąć w dół i wyjąć kratke.Następnie odkręcić śrubę po lewej stronie która mocuje cały halogen.
-
BMW Seria 3 2.0 143M Benzyna
daski odpowiedział(a) na rich79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłeś na miejscu i nie masz VIN a to podstawa. Z choinki się urwałeś-a jaki silnik ma mieć auto od handlarza,brudny?
-
BMW E36 316 1.6 1997 r. & BMW E36 320 2.0 1995 r.
daski odpowiedział(a) na Dr.Dre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak,od razu rzuca się to,że nie przeczytałeś regulaminu.
-
BMW E92 2008 320i, VIN WBAWA71080J004609
daski odpowiedział(a) na mckk_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo innych się nie opłaca z tamtąd sprowadzać.Jeszcze wchodzą w grę auta ze sporym przebiegiem a potem także spora cofka.Ot wszystko...
-
BMW E92 2008 320i, VIN WBAWA71080J004609
daski odpowiedział(a) na mckk_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo,coś za coś,zawsze jak to Szwajcar :mrgreen:
-
e39 530d 2003 Międzyrzec WBADP81070GW47025
daski odpowiedział(a) na maggikk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma fotek środka a to chyba z powodu stanu skór z takim przebiegiem (takie moje dywagacje) :lol: Titansilber jak mówią - wyzwanie czy zemsta lakiernika.Dolożone PDC.
-
Czujnik czy raczej grzałka w termostacie M54 3.0
Jeździłem w mieście z testem nr 7 oraz z podpiętą INPĄ.Temperatura oscylowała w granicach 86-96 stopni więc jest wszystko ok.Trochę powyżej 97 stopni załanczał się wentylator i po osiągnięciu temperatury około 95-96 wyłanczał się i tez jest ok. Jest tak od chwili kupna auta,a to ponad rok,tak samo jak błąd "oil sensor level" też mam to w :mrgreen:
-
Czujnik czy raczej grzałka w termostacie M54 3.0
Mam taki sam błąd już ponad rok,nic się nie dzieje i mam to w :mrgreen:
-
E60 520i problem z diagnozą
Z tego co wiem,to nawet oryginalne nowe wymienione potrafią podziałać kilka miesięcy i znowu paść a co do zamienników to szkoda pieniędzy :nienie: ,nawet oryginalnej używki bym nie polecał.
-
E39 530d VIN: WBADL71090GV07015
daski odpowiedział(a) na RobertE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze przedni zderzak jest przed liftem a auto po lifcie,wiec co mogłoby być?
-
Bmw e60 cn42687
daski odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co nie halo?Po prostu nie ma ksenonu i już,taki wyszedł z fabryki.
-
BMW e46 320Ci m54b22 2000 JV45843
daski odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Samochód kupowany pode mnie"-śmiechu warte;i co?już sprzedaje? :duh:
-
E60 520i problem z diagnozą
Ten pierwszy błąd to uszkodzony czujnik poziomu oleju.Większość modeli 5 ma ten problem (ja też-od czasu do czasu takze pojawia mi się taki błąd na INPIE).Zatem moja rada-kontroluj czesciej stan oleju na miarce lub jak chcesz wypłoszyć kilka stów to wymień go.
-
Bmw e60 cn42687
daski odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże tylko napisał w ogłoszeniu że są lampy ksenonowe a nie ma ich w ogóle tak jak w VIN :nienie:
-
BMW e46 330 WBABN51000JT82186
daski odpowiedział(a) na Dr08nY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest orientblau czy ja jestem ślepy,że to jakiś schwartz po malowaniu?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Dobre,dobre :norty: Ale to raczej kolega cosmo-pl proponuje każdemu zawsze motul,choć ja do tego oleju nic nie mam bo mam sam go w swoim aucie.Ale zawsze mnie dziwi,dlaczego zawsze motul i motul...ble...
-
e61 530D Zielona Góra WBANS71010CP31085
daski odpowiedział(a) na KaceR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie niezłe,z vinem się zgadza.Jeśli pisze że ma fotki przed zakupem to auto chyba bylo uszkodzone.
-
Ile litrów oleju do M52B28?
Jakim cudem?
-
BMW e90 grafit WBAVA71030KP93578
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do szwajcarów to opłaca się tylko sprowadzać: a) uszkodzone b) z dużymi przebiegami Może ktoś coś jeszcze doda? :mrgreen:
-
Ile pali twoja bemka
Cuda Panie,cuda...toż to mniej niż przewiduje producent... :norty: Podaj przepis jak to robisz.Moja była E39 520i paliła więcej i też jeździłem spokojnie :mrgreen:
-
BMW E60 525i Krosno Odrzańskie WBANG510X0B396212
daski odpowiedział(a) na rclmati temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażModeratorzy to już chyba tyłki grzeją na plażach,bo ile można ciagnąć ten temat. Jakaś paranienormalność się w tym temacie dzieje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzejęzyczyłem się :cool2: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAż strach ogarnia co przy takim "myśleniu" będzie z eFkami za -8-10 lat. :shock: Temat jest o konkretnym aucie z tematu i o nim piszę.A co będzie z eFkami to czas pokaże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
Borrem, z tą "wlewką" to ostrożnie bo plastiki są kruche zdolności manualne maleją po zbyt dużej ilości takiej "wlewki" Ja miałem przedlifta,żadnego kleju i problemu z wymianą. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProblemy w takim aucie może sprawiać niemal wszystko;od blacharki poprzez elektronikę po mechanikę.Ja zawsze jak znalazłem auto spełniające moje kryteria pytałem o możliwość podłączenia go pod INPĘ. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk