Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Tak,musisz zdjąć tę kratkę.Na górze kratki masz chyba dwie spinki ktore musisz wyciągnąć w dół i wyjąć kratke.Następnie odkręcić śrubę po lewej stronie która mocuje cały halogen.
  2. Byłeś na miejscu i nie masz VIN a to podstawa. Z choinki się urwałeś-a jaki silnik ma mieć auto od handlarza,brudny?
  3. Tak,od razu rzuca się to,że nie przeczytałeś regulaminu.
  4. Bo innych się nie opłaca z tamtąd sprowadzać.Jeszcze wchodzą w grę auta ze sporym przebiegiem a potem także spora cofka.Ot wszystko...
  5. Nie ma fotek środka a to chyba z powodu stanu skór z takim przebiegiem (takie moje dywagacje) :lol: Titansilber jak mówią - wyzwanie czy zemsta lakiernika.Dolożone PDC.
  6. Jeździłem w mieście z testem nr 7 oraz z podpiętą INPĄ.Temperatura oscylowała w granicach 86-96 stopni więc jest wszystko ok.Trochę powyżej 97 stopni załanczał się wentylator i po osiągnięciu temperatury około 95-96 wyłanczał się i tez jest ok. Jest tak od chwili kupna auta,a to ponad rok,tak samo jak błąd "oil sensor level" też mam to w :mrgreen:
  7. Mam taki sam błąd już ponad rok,nic się nie dzieje i mam to w :mrgreen:
  8. Z tego co wiem,to nawet oryginalne nowe wymienione potrafią podziałać kilka miesięcy i znowu paść a co do zamienników to szkoda pieniędzy :nienie: ,nawet oryginalnej używki bym nie polecał.
  9. Jeszcze przedni zderzak jest przed liftem a auto po lifcie,wiec co mogłoby być?
  10. Ale co nie halo?Po prostu nie ma ksenonu i już,taki wyszedł z fabryki.
  11. "Samochód kupowany pode mnie"-śmiechu warte;i co?już sprzedaje? :duh:
  12. Ten pierwszy błąd to uszkodzony czujnik poziomu oleju.Większość modeli 5 ma ten problem (ja też-od czasu do czasu takze pojawia mi się taki błąd na INPIE).Zatem moja rada-kontroluj czesciej stan oleju na miarce lub jak chcesz wypłoszyć kilka stów to wymień go.
  13. Może tylko napisał w ogłoszeniu że są lampy ksenonowe a nie ma ich w ogóle tak jak w VIN :nienie:
  14. To jest orientblau czy ja jestem ślepy,że to jakiś schwartz po malowaniu?
  15. Dobre,dobre :norty: Ale to raczej kolega cosmo-pl proponuje każdemu zawsze motul,choć ja do tego oleju nic nie mam bo mam sam go w swoim aucie.Ale zawsze mnie dziwi,dlaczego zawsze motul i motul...ble...
  16. Wyposażenie niezłe,z vinem się zgadza.Jeśli pisze że ma fotki przed zakupem to auto chyba bylo uszkodzone.
  17. daski odpowiedział(a) na rossi20 temat w Oleje
    Jakim cudem?
  18. Co do szwajcarów to opłaca się tylko sprowadzać: a) uszkodzone b) z dużymi przebiegami Może ktoś coś jeszcze doda? :mrgreen:
  19. Cuda Panie,cuda...toż to mniej niż przewiduje producent... :norty: Podaj przepis jak to robisz.Moja była E39 520i paliła więcej i też jeździłem spokojnie :mrgreen:
  20. Moderatorzy to już chyba tyłki grzeją na plażach,bo ile można ciagnąć ten temat. Jakaś paranienormalność się w tym temacie dzieje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Przejęzyczyłem się :cool2: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Aż strach ogarnia co przy takim "myśleniu" będzie z eFkami za -8-10 lat. :shock: Temat jest o konkretnym aucie z tematu i o nim piszę.A co będzie z eFkami to czas pokaże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Borrem, z tą "wlewką" to ostrożnie bo plastiki są kruche zdolności manualne maleją po zbyt dużej ilości takiej "wlewki" Ja miałem przedlifta,żadnego kleju i problemu z wymianą. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Problemy w takim aucie może sprawiać niemal wszystko;od blacharki poprzez elektronikę po mechanikę.Ja zawsze jak znalazłem auto spełniające moje kryteria pytałem o możliwość podłączenia go pod INPĘ. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.