Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Jakiej firmy wisko kupiłeś?
  2. Zapytaj o auto tutaj: viewtopic.php?f=44&t=186938
  3. No cóż,chyba walony w przód-naklejek na xenon już nie ma :norty:
  4. Może to coś Ci pomoże: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=115548
  5. daski odpowiedział(a) na sylvan7771 temat w E39
    W mojej byłej E39 własnie miałem przednie KYB i chwalę sobie.Dokładnie nie pamiętam czy te ale chyba,może... Przejeździłem na nich 3 lata do sprzedaży auta i były :cool2:
  6. Dużo silników potrafi łykać dosyć spore ilości oleju z powodu wadliwych uszczelniaczy zaworowych.Poprawiono to jakoś w 2003 roku chyba jak dobrze pamiętam.
  7. Dlaczego na priv :nienie: Opisz auto tutaj aby ktoś inny nie pojechał na darmo lub się nie wpakował w kłopoty.
  8. Jeśli któryś z czujników np.wału to miałbyś błąd zapisany w pamięci komputera ale piszesz,że nie ma.Zobacz na INPIE wszystkie parametry podczas pracy silnika,mogą być jakieś przekroczenia i wtedy można coś wysnuć.
  9. W Warszawie masz 3 salony. Jedź z właścicielem z dowodem i sprawdzaj przebieg,serwisy!
  10. A gdzie fotki komory silnika!?168 tys..... :whistle:
  11. Jeśli możesz pojeździj z INPĄ w aucie. Może rzeczywiście chłodnica brudna-prosta rzecz-umyj ją myjką,tylko ostrożnie.
  12. Właśnie chodzi o to,że nie ma szyby z klinem zielonym w VIN-ie.Ale jak pisze Bronx-często się wymienia czołowe szyby-ja wymieniałem już w E36 i E39 z powodu pęknięcia kamieniem. Patrzyłem na swoją i nie bardzo widzę różnicę z tymi czarnymi paskami. Daleko masz?
  13. Sugerujesz,że nie ma: S354A Gruenkeil-Frontscheibe Szyba przednia ziel. z klinem zielonym? Nic nie odwołuj.To są sugestie i domniemania.Całkiem inaczej może być na miejscu.
  14. :search: ..."na tapczanie siedzi leń"... :search:
  15. Dokładnie "ten typ tak ma"-u mnie jest podobnie więc jest ok.
  16. Prorok... Ocenilem je po wygladzie a to rzuca sie w oczy,nic nie napisalem o stanie mechanicznym etc.Prorokiem mozesz zostac piszac ze moze chcial zrobic drugi wydech. :cool2:Takie tam małe prowokacje :dance: :handshake:
  17. Według VIN się zgadza. To tapicerka z wentylacją i dlatego zdjęcie daje taki efekt :D Ktoś kto dba o auto i wie że jest dobre nie sprzeda go tanio,choć ASO przede wszystkim do sprawdzenia.
  18. Co ma jedno auto a co nie ma drugie w VIN (wyposażenie),stan aut?Roczniki?
  19. daski odpowiedział(a) na FRANZ80 temat w E60, E61
    Najprawdopodobniej masz zatkany odpływ wody pod filtrem przeciwpyłkowym od strony kierowcy (przedmówca pisał o zatkanym odpływie po drugiej stronie). Musisz go zdemontować i zobaczyć ci się tam dzieje.Choć może być także nieszczelne uszczelnienie między plastikiem podszybia a plastikiem obudowy filtra pyłkowego.
  20. Prorok... Może miał w planach zrobienie drugiego wydechu? Włoch.Po VIN się zgadza.
  21. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Poszło na PW

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.