Treść opublikowana przez daski
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa obecną chwilę na razie nie mam nic na oku.Jak będę coś miał dam Ci znać na PW-ogólnie możemy kontaktować się na PW. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Masz VIN - zadaj pytanie tutaj : viewforum.php?f=44 PS Chociaż VIN jest wyssany z palca :duh:
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSa starsze auta z automatem i maja sie dobrze. :cool2: No,prorok czy co? :mrgreen:
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakiś czas temu kolega 320Si miał 525i.Zapytaj na PW.
-
e60 530i WBANA71060B604020
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło viewtopic.php?f=44&t=273370&p=2048325&hilit=E60+530i#p2048325
-
E39 2.0 LPG 98r. m52 Airco Cleaner
Jest to pianka do czyszczenia,dezynfekcji parownika klimatyzacji.Poszukaj na internecie,jest tam instrukcja jak ją zastosować.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
W E39 przez 5 lat lałem castrola edge 0W40.Silnik lekko się pocił ale nie było potrzeby dolewania,nie robiłem płukanek.Może nawet wstyd mi się przyznać,przez ten czas nie wymieniłem odmy a zrobiłem trochę ponad 70 tys.
-
[523i] problem z ładowaniem alternatora
Kurna,Sosna,przecież WD40 nie jest do takich spraw :cry2: Mogą kończyć się szczotki.Sprawdź to chłodzenie także.
-
Czujnik deszczu szukam pomocy (naprawa)
Po wymianie szyby z sensorem deszczu trzeba aktywować nowy sensor przy pomocy INPY-inaczej nie będzie działał.W INPIE wchodzisz w E39,następnie w karoseria a tam w czujnik deszczu AIC.Masz tam podmenu na dole,możesz zobaczyć status sensora,aktywację(inicjalizację),błędy.Poniżej zamieszczam zdjęcia z mojej byłej E39 ze sprawnym sensorem i z uszkodzonym.Także kiedyś wymieniałem szybę i musiałem taką operacje przeprowadzić. Sensor sprawny http://static.pokazywarka.pl/i/5938809/687465/sensor-deszczu-sprawny.jpg sensor uszkodzony http://static.pokazywarka.pl/i/5938820/309789/sensor-deszczu-uszkodzony.jpg
-
E92 335xi Pieńsk biała coupe WBAWC71000E061115
daski odpowiedział(a) na robson55555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo,że skóry wymienione na jasne to dla mnie plus.Ważny stan techniczny i serwis auta. Wklej VIN w temat.
-
BMW E46 330D - VIN - WBADED91030FX1066
daski odpowiedział(a) na Czachol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodałeś zły numer VIN.
-
[523iA] - Skrzypiące hamulce podczas ruszania i "sprężyna".
Mi kiedyś po nacisnieciu hamulca trzeszczał pedał.Nasmarowałem i było ok.Podobnie było z pedałem sprzęgła.
-
Potrzebna szybka ocena autka wbaay71040fz53163
daski odpowiedział(a) na rozal1241 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kto się tak tego czepia?
-
e90 naprawa modułu bluetooth MULF
Mam dokładnie jak pisze kolega Młodzik18.Padł mi moduł MULF a nastepnie zmieniarka.Kupilem w ASO most i jest przejście przez swiatłowód.Zostaje kupno MULFA lub TCU,zmieniarki,zakodowanie i....oby działało.
-
E90 320D wbavc31010vc78745
daski odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOsobiście ja 500km bym nie jechał.Najpierw sprawdź przebieg.
-
[523iA] - Bierze olej - odma, czy coś innego?
Zdejmij osłonę silnika i zobacz od spodu na kanale.Może cieknie z simeringa koła pasowego lub dalej w stronę skrzyni.
-
BMW E46 318i, 2004, VIN : WBAEY71020KS53439
daski odpowiedział(a) na bers temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może to tak : 20 -13=7tys. na pakiet startowy? :lol:
-
Potrzebna szybka ocena autka wbaay71040fz53163
daski odpowiedział(a) na rozal1241 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyjęta nawigacja.Z poduszkami to przesadził.
-
e90 naprawa modułu bluetooth MULF
Ja mam to samo.I jeszcze zmieniarka mi odmówiła posłuszeństwa :cry2:
-
Bmw 3 E-90 WBAVU31060KY33670
daski odpowiedział(a) na czajaone temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDray,rozkodowałeś nie ten VIN :shock:
-
WYMIANA OLEJU E61
Tak jest,30tys.W moim jest 25tys. a wymieniam co około 15tys. Ja nigdy nie myślałem o takiej ingerencji w komputer.
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
:cool2: Dajta zarobić innym :cry2: Ale czego Jaś się nie nauczy,tego Jan nie będzie łumiał :mrgreen:
-
BMW E39 530i - WBADS61020GV41715 - warto?
daski odpowiedział(a) na Franek_123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHistorię auta to sprawdź Ty.Te silniki potrafią nieraz brać spore ilosci oleju przez uszczelniacze zaworowe i ostatni wlasciciele leją za gęste oleje i silnik umiera.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
W E60 do 15tys. mimo że komputer pokazuje 25 tys. Wcześniej w E39 sugerowałem się zielonymi kontrolkami.
-
BMW e46 co sądzicie?
daski odpowiedział(a) na kkaczor135 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeszcze daj VIN. viewtopic.php?f=44&t=72889