Treść opublikowana przez daski
-
E60 525d Poznań WBANJ51077B416735
daski odpowiedział(a) na ArturA6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwna sprawa. Czy jest taka możliwość, że dekodery VIN nie podają pełnej informacji?Z tego co się dowiedziałem auto z polskiego salonu, sprawdzane przed zakupem w grudniu 2014 r. w ASO BMW Bawaria Motors Janki. Raczej sprzedający mógł "upiększyć" auto wpisami - choć ksenonem może po dzwonie?Jedź i sprawdź...
-
e39 528 M PAKIET WBADM510X0GS05072
daski odpowiedział(a) na HAIDI78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
E60 525d Poznań WBANJ51077B416735
daski odpowiedział(a) na ArturA6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW VIN nie ma świateł ksenonowych,bluetooth,lusterek fotochromatycznych.Na pierwszy rzut oka auto wydaje się być nieźle utrzymane.Sprawdź historię serwisową.
-
BMW E90 czujnik nalotu?
Czujnik AUC nie ma nic wspólnego z klimatyzacją.Raczej może to być czujnik od wysokiego lub niskiego ciśnienia w układzie klimatyzacji.
-
Olej: wymiana vs. dolewka
Twoich TYRAD nie czytam bo nie ma to sensu ale pisać będę bo od tego jest Forum.
-
E39 2.0 Touring 1998 Radzyń Chełmiński WBADR11040GT00012
daski odpowiedział(a) na pbskarpy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba tak,bo w mojej E39 sprowadzonej z przebiegiem 150tkm uszczelka była identyczna a przebieg potwierdzony.
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażYest ok-wyczyściłem historię przeglądania :cool2:
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo własnie,nie wyświetla mi ceny.Cosik mi się porobiło.. daski nie wyświetla Ci ceny to może jak dla Ciebie to za free :D :cool2: W ogóle cena po otworzeniu żadnej aukcji nie wyświetla mi się na Otomoto.O co kaman?
-
bmw e60 530d 231km uszkodzenie ukladu klimatyzacjii
Jeśli jest uszkodzony kompresor to oddaj go do reperacji lub kup używany albo nowy,potem uzupełnij,oczyść układ. Nie rozumiem po co wymieniać cały układ :naughty:
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo własnie,nie wyświetla mi ceny.Cosik mi się porobiło..
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak,sorki.Nie ma teraz ceny w ogłoszeniu?
-
BMW e46 /Skarżysko-Kamienna/ Cabrio 323
daski odpowiedział(a) na wesii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNio,kameleon :norty:
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz na OLX nie ma ceny w ogłoszeniu? :think:
-
M3 E46 złota WARSZAWA WBSBL910X0JP81910
daski odpowiedział(a) na bmw_data temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia wnętrza naciągane programem do obróbki zdjęć.Jaka cena tego auta?
-
Płyn chłodnic dolewka/mieszanie.
Jak najbardziej.Możesz też sprawdzić oba roztwory płynów testerem płynu chłodniczego-glikometrem dla spokoju jak zostały rozrobione przez mechaników.
-
Brake pad wear indicator
Nie da się.W czujniku zużycia klocków został przerwany obwód i kontrolka świeci się na stałe.Pomoże tylko wymiana na nowy czujnik-wtedy można skasować świecący się błąd. Jeśli masz sporo klocków,możesz spokojnie jechać.Zawsze jest jakiś zapas klocków po zapaleniu się kontrolki.
-
Lubelskie
Nie musisz mi pisać jakie są opcje bo doskonale o nich wiem. Często nie wie o tych opcjach adresat u którego wiadomość "wisi" kilkanaście dni a on o tym nie wie.
-
Lubelskie
Ze swojego doświadczenia.Nieraz nie loguję się przeglądając forum kilka dni i nie patrzę na wiadomości priv.Może ktoś do kogo piszę robi tak samo.Więc chcąc mieć większą pewność,że osoba do której wysłałem wiadomość ją odczyta piszę właśnie tak.
-
E60 535D,Konstantynów Łódzki WBANC91040CU78921
daski odpowiedział(a) na Portos37 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO co?Że to kameleon i że DRAY wstawił za Ciebie link?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
A co powiecie na ten olej? :norty: http://static.pokazywarka.pl/i/5962877/870596/olej-20w50.jpg
-
Olej: wymiana vs. dolewka
Brawo za odgrzanie kotleta,który ma dwadzieścia miesięcy :clap:
-
BMW E46 316i VIN: WBAAX31040PG26481
daski odpowiedział(a) na tendi312 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSensor jest przyklejony do szyby.Jak patrzysz na wprost auta to na górze po środku widać czarny owalny punkt.W lusterku nie ma sensora deszczu.
-
BMW E46 316i VIN: WBAAX31040PG26481
daski odpowiedział(a) na tendi312 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie słabiutki już zaczyna być mój silnik w E60 :mrgreen: Ja zaczynałem na M43 318i i było ok,mało palił,prosty motor...nieraz ważniejsza jest ekonomia... A co do produkcji i rejestracji to auto mogło stać na placu fabrycznym i czekać kilka miesięcy na kupienie go i rejestrację.
-
BMW E46 316i VIN: WBAAX31040PG26481
daski odpowiedział(a) na tendi312 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z 11.2002.W VIN auto ma sensor deszczu i na jednym ze zdjęć widać go.
- Lubelskie