Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Dziwna sprawa. Czy jest taka możliwość, że dekodery VIN nie podają pełnej informacji?Z tego co się dowiedziałem auto z polskiego salonu, sprawdzane przed zakupem w grudniu 2014 r. w ASO BMW Bawaria Motors Janki. Raczej sprzedający mógł "upiększyć" auto wpisami - choć ksenonem może po dzwonie?Jedź i sprawdź...
  2. W VIN nie ma świateł ksenonowych,bluetooth,lusterek fotochromatycznych.Na pierwszy rzut oka auto wydaje się być nieźle utrzymane.Sprawdź historię serwisową.
  3. Czujnik AUC nie ma nic wspólnego z klimatyzacją.Raczej może to być czujnik od wysokiego lub niskiego ciśnienia w układzie klimatyzacji.
  4. daski odpowiedział(a) na EvilM4n temat w Oleje
    Twoich TYRAD nie czytam bo nie ma to sensu ale pisać będę bo od tego jest Forum.
  5. Chyba tak,bo w mojej E39 sprowadzonej z przebiegiem 150tkm uszczelka była identyczna a przebieg potwierdzony.
  6. Yest ok-wyczyściłem historię przeglądania :cool2:
  7. No własnie,nie wyświetla mi ceny.Cosik mi się porobiło.. daski nie wyświetla Ci ceny to może jak dla Ciebie to za free :D :cool2: W ogóle cena po otworzeniu żadnej aukcji nie wyświetla mi się na Otomoto.O co kaman?
  8. Jeśli jest uszkodzony kompresor to oddaj go do reperacji lub kup używany albo nowy,potem uzupełnij,oczyść układ. Nie rozumiem po co wymieniać cały układ :naughty:
  9. No własnie,nie wyświetla mi ceny.Cosik mi się porobiło..
  10. Zdjęcia wnętrza naciągane programem do obróbki zdjęć.Jaka cena tego auta?
  11. Jak najbardziej.Możesz też sprawdzić oba roztwory płynów testerem płynu chłodniczego-glikometrem dla spokoju jak zostały rozrobione przez mechaników.
  12. daski odpowiedział(a) na Meka temat w E60, E61
    Nie da się.W czujniku zużycia klocków został przerwany obwód i kontrolka świeci się na stałe.Pomoże tylko wymiana na nowy czujnik-wtedy można skasować świecący się błąd. Jeśli masz sporo klocków,możesz spokojnie jechać.Zawsze jest jakiś zapas klocków po zapaleniu się kontrolki.
  13. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Nie musisz mi pisać jakie są opcje bo doskonale o nich wiem. Często nie wie o tych opcjach adresat u którego wiadomość "wisi" kilkanaście dni a on o tym nie wie.
  14. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Ze swojego doświadczenia.Nieraz nie loguję się przeglądając forum kilka dni i nie patrzę na wiadomości priv.Może ktoś do kogo piszę robi tak samo.Więc chcąc mieć większą pewność,że osoba do której wysłałem wiadomość ją odczyta piszę właśnie tak.
  15. A co powiecie na ten olej? :norty: http://static.pokazywarka.pl/i/5962877/870596/olej-20w50.jpg
  16. daski odpowiedział(a) na EvilM4n temat w Oleje
    Brawo za odgrzanie kotleta,który ma dwadzieścia miesięcy :clap:
  17. Sensor jest przyklejony do szyby.Jak patrzysz na wprost auta to na górze po środku widać czarny owalny punkt.W lusterku nie ma sensora deszczu.
  18. Dla mnie słabiutki już zaczyna być mój silnik w E60 :mrgreen: Ja zaczynałem na M43 318i i było ok,mało palił,prosty motor...nieraz ważniejsza jest ekonomia... A co do produkcji i rejestracji to auto mogło stać na placu fabrycznym i czekać kilka miesięcy na kupienie go i rejestrację.
  19. Auto z 11.2002.W VIN auto ma sensor deszczu i na jednym ze zdjęć widać go.
  20. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Poszło na PW.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.